Antrenör
Zeynep Kaya
Zeynep Kaya'ın atları son 12 ayda 28 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (28 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zeynep Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 1 | 3 | 1 | %3,8* | %19,2* | – |
| Son 12 ay | 28 | 1 | 3 | 1 | %3,6* | %17,9* | – |
| 2020'den bu yana | 104 | 7 | 10 | 10 | %6,7 | %26,0 | −%11,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 1 | 3 | 1 | %3,8* | %19,2* |
| 2025 | 57 | 4 | 5 | 4 | %7,0 | %22,8 |
| 2024 | 21 | 2 | 2 | 5 | %9,5* | %42,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 28 | 1 | 3 | 1 | %3,6* | %17,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| Kum · Normal | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1201–1600 m | 15 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Arap | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Maiden | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Handikap | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 102 | 7 | 10 | 9 | %6,9 | %25,5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 49 | 2 | 1 | 5 | %4,1 | %16,3 |
| Kum · Normal | 39 | 3 | 6 | 2 | %7,7 | %28,2 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 1 | 0 | 2 | %4,0* | %12,0* |
| 1201–1600 m | 53 | 4 | 7 | 4 | %7,5 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 22 | 1 | 2 | 3 | %4,5* | %27,3* |
| 2001+ m | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 55 | 5 | 6 | 3 | %9,1 | %25,5 |
| İngiliz | 49 | 2 | 4 | 7 | %4,1 | %26,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 33 | 4 | 3 | 3 | %12,1 | %30,3 |
| Maiden | 32 | 0 | 5 | 3 | %0,0 | %25,0 |
| Handikap | 31 | 3 | 2 | 3 | %9,7 | %25,8 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| D. Konuk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Gökçe | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| C. Altun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| C. Paso | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Naldöken | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Greenlife | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Rozerya | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Davrantay | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Fullset | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Zirve Beyi | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Çimengöz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elifcim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Merdümgiriz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Beste Begüm | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Davrantay | C. Altun | 8/11 | 21,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Naldöken | O. Atmaca | 4/9 | 20,55 |
| 23.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Naldöken | O. Atmaca | 2/13 | 53,55 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Fullset | R. Ketme | 6/9 | 26,20 |
| 11.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Rozerya | D. Konuk | 9/12 | 61,10 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Elifcim | R. Ketme | 9/13 | 23,80 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Naldöken | O. Gökçe | 4/13 | 6,95 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Merdümgiriz | D. Konuk | 10/15 | 99,05 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Davrantay | A. İnci | 7/15 | 11,05 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Beste Begüm | D. Konuk | 10/13 | 108,40 |
| 04.09.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Naldöken | O. Gökçe | 2/6 | 9,30 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Rozerya | Y. Gökçe | 9/11 | 15,20 |
| 28.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1800 Çim | Rozerya | C. Paso | 3/8 | 21,05 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kaşmir Tay | O. Gökçe | 1/14 | 4,65 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Zirve Beyi | O. Atmaca | 2/7 | 6,75 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Zirve Beyi | M. Turan | 4/8 | 7,40 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Lion Of Honour | D. Konuk | 7/9 | 10,80 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Greenlife | D. Konuk | 5/8 | 29,80 |
| 10.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Greenlife | R. Ketme | 7/7 | 31,35 |
| 03.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Greenlife | O. Yıldız | 7/7 | 22,15 |
Sık sorulanlar
Zeynep Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 26 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zeynep Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Zeynep Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 28 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.