Antrenör
Tekin Biricik
Tekin Biricik'ın atları son 12 ayda 181 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 35 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (84 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Biricik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 157 | 8 | 10 | 13 | %5,1 | %19,7 | −%22,4 |
| Son 12 ay | 181 | 8 | 10 | 17 | %4,4 | %19,3 | −%32,7 |
| 2020'den bu yana | 763 | 40 | 52 | 60 | %5,2 | %19,9 | −%43,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 157 | 8 | 10 | 13 | %5,1 | %19,7 |
| 2025 | 168 | 5 | 9 | 11 | %3,0 | %14,9 |
| 2024 | 175 | 6 | 11 | 13 | %3,4 | %17,1 |
| 2023 | 172 | 13 | 9 | 13 | %7,6 | %20,3 |
| 2022 | 91 | 8 | 13 | 10 | %8,8 | %34,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 84 | 5 | 4 | 13 | %6,0 | %26,2 |
| Bursa | 38 | 1 | 3 | 1 | %2,6 | %13,2 |
| İzmir | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| Antalya | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
| Kocaeli | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| Ankara | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 52 | 3 | 1 | 11 | %5,8 | %28,8 |
| Kum · Normal | 48 | 2 | 3 | 3 | %4,2 | %16,7 |
| Çim · Normal | 26 | 2 | 1 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Kum · Nemli | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| 1201–1600 m | 95 | 3 | 4 | 10 | %3,2 | %17,9 |
| 1601–2000 m | 52 | 4 | 3 | 5 | %7,7 | %23,1 |
| 2001+ m | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 179 | 8 | 10 | 17 | %4,5 | %19,6 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 87 | 3 | 7 | 9 | %3,4 | %21,8 |
| Maiden | 43 | 3 | 2 | 2 | %7,0 | %16,3 |
| Şartlı | 28 | 1 | 1 | 4 | %3,6* | %21,4* |
| G | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 212 | 9 | 10 | 12 | %4,2 | %14,6 |
| İstanbul | 201 | 14 | 9 | 24 | %7,0 | %23,4 |
| İzmir | 125 | 7 | 10 | 10 | %5,6 | %21,6 |
| Kocaeli | 116 | 5 | 12 | 7 | %4,3 | %20,7 |
| Antalya | 72 | 4 | 6 | 5 | %5,6 | %20,8 |
| Ankara | 27 | 1 | 2 | 2 | %3,7* | %18,5* |
| Elazığ | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 310 | 17 | 25 | 18 | %5,5 | %19,4 |
| Çim · Normal | 162 | 8 | 8 | 16 | %4,9 | %19,8 |
| Sentetik · Normal | 142 | 10 | 8 | 18 | %7,0 | %25,4 |
| Kum · Nemli | 70 | 3 | 3 | 4 | %4,3 | %14,3 |
| Kum · Islak | 21 | 1 | 1 | 1 | %4,8* | %14,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Sentetik · Nemli | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 133 | 8 | 9 | 7 | %6,0 | %18,0 |
| 1201–1600 m | 393 | 24 | 27 | 35 | %6,1 | %21,9 |
| 1601–2000 m | 186 | 7 | 11 | 15 | %3,8 | %17,7 |
| 2001+ m | 51 | 1 | 5 | 3 | %2,0 | %17,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 754 | 39 | 52 | 60 | %5,2 | %20,0 |
| İngiliz | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 272 | 14 | 24 | 21 | %5,1 | %21,7 |
| Maiden | 200 | 9 | 14 | 10 | %4,5 | %16,5 |
| Şartlı | 199 | 12 | 12 | 21 | %6,0 | %22,6 |
| G | 20 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-6 | 20 | 2 | 0 | 4 | %10,0* | %30,0* |
| Satış | 19 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-7 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Maiden/Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kadın Amatör Binici | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Amatör Binici | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Elmas | 74 | 5 | 6 | 9 | %6,8 | %27,0 |
| B. Çetin | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| A. Yıldız | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| D. Budak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| R. Yıldız | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| E. Korkmaz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Keçeci | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Altın | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Çelik | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Z. Karabulut | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gülalp Kızı | 37 | 3 | 4 | 11 | %8,1 | %48,6 |
| Gürobası | 34 | 2 | 2 | 5 | %5,9 | %26,5 |
| Kuruçay | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| Güzel Huylum | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| Sırtaşı | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sevtaha | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Atayurt | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Dağardı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| İhtimal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Salkımsaçak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Gülalp Kızı | A. Elmas | 7/13 | 5,75 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Dağardı | A. Elmas | 4/14 | 37,35 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Güzel Huylum | A. Elmas | 11/16 | 37,15 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Kuruçay | B. Atalay | 14/16 | 37,15 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Gülalp Kızı | A. Elmas | 5/12 | 52,70 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Benekli | D. Budak | 11/13 | 19,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Gürobası | A. Elmas | 8/13 | 19,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Dağardı | A. Elmas | 7/9 | 42,85 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Güzel Huylum | A. Elmas | 13/17 | 25,05 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Kuruçay | İ. Gün | 15/17 | 25,05 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Lord Of North | D. Budak | 9/9 | 20,75 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Gülalp Kızı | A. Elmas | 2/12 | 6,00 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Gürobası | A. Elmas | 7/7 | 60,00 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Sentetik | Gürobası | A. Yıldız | 7/14 | 8,90 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Gülalp Kızı | A. Yıldız | 8/17 | 23,80 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Kuruçay | M. Keçeci | 12/13 | 14,30 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Benekli | D. Budak | 7/13 | 14,30 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Dağardı | E. Kadirler | 9/13 | 21,10 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Lord Of North | D. Budak | 11/14 | 55,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Gülalp Kızı | M. Keçeci | 4/8 | 40,90 |
Sık sorulanlar
Tekin Biricik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 157 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tekin Biricik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Tekin Biricik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 84 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.