Antrenör
Hasan Kaya
Hasan Kaya'ın atları son 12 ayda 50 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 49 | 4 | 6 | 6 | %8,2 | %32,7 | – |
| Son 12 ay | 50 | 4 | 6 | 6 | %8,0 | %32,0 | −%56,8 |
| 2020'den bu yana | 87 | 6 | 9 | 9 | %6,9 | %27,6 | −%35,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 49 | 4 | 6 | 6 | %8,2 | %32,7 |
| 2025 | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| 2023 | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 24 | 2 | 2 | 3 | %8,3* | %29,2* |
| Kocaeli | 16 | 1 | 3 | 2 | %6,3* | %37,5* |
| İstanbul | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 26 | 0 | 6 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Çim · Normal | 12 | 2 | 0 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 0 | 3 | %10,0* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 21 | 2 | 3 | 3 | %9,5* | %38,1* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 28 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %28,6* |
| İngiliz | 22 | 4 | 2 | 2 | %18,2* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 20 | 2 | 0 | 3 | %10,0* | %25,0* |
| Şartlı | 19 | 1 | 4 | 1 | %5,3* | %31,6* |
| Handikap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 44 | 2 | 3 | 3 | %4,5 | %18,2 |
| Kocaeli | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| İzmir | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| İstanbul | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 2 | 7 | 3 | %4,9 | %29,3 |
| Çim · Normal | 31 | 2 | 1 | 4 | %6,5 | %22,6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 2 | 0 | 5 | %7,7* | %26,9* |
| 1201–1600 m | 40 | 3 | 5 | 4 | %7,5 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 51 | 1 | 6 | 6 | %2,0 | %25,5 |
| İngiliz | 36 | 5 | 3 | 3 | %13,9 | %30,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 33 | 2 | 0 | 3 | %6,1 | %15,2 |
| Şartlı | 28 | 3 | 4 | 1 | %10,7* | %28,6* |
| Handikap | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Gökçe | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| R. Ketme | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| M. Kaya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| D. Konuk | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| T. Alıcı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| E. Kadirler | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Turan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| O. Yıldız | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Merdümgiriz | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Zirve Beyi | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Naldöken | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kaşmir Tay | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Aylinperi | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Lion Of Honour | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Debese | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ez Çekvarım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Elifcim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Beste Begüm | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Aylinperi | M. Kaya | 1/5 | 6,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Debese | D. Budak | 13/18 | 68,00 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Merdümgiriz | B. Akçay | 9/11 | 11,10 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Merdümgiriz | T. Alıcı | 3/13 | 34,65 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Zirve Beyi | O. Atmaca | 7/14 | 15,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Aylinperi | R. Ketme | 9/13 | 9,90 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Merdümgiriz | E. Kadirler | 5/10 | 6,30 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Lion Of Honour | M. Kaya | 2/11 | 18,35 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Zirve Beyi | M. Çelik | 3/9 | 8,55 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Naldöken | O. Gökçe | 6/7 | 11,15 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Ez Çekvarım | M. Kaya | 5/8 | 4,80 |
| 26.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Lion Of Honour | T. Alıcı | 7/12 | 32,65 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Zirve Beyi | O. Atmaca | 5/10 | 4,10 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Naldöken | O. Gökçe | 1/12 | 9,05 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Merdümgiriz | E. Kadirler | 3/12 | 43,60 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Elifcim | R. Ketme | 6/8 | 17,60 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lion Of Honour | D. Konuk | 8/13 | 30,10 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Beste Begüm | D. Konuk | 9/14 | 47,65 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Lion Of Honour | D. Konuk | 8/8 | 10,20 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Zirve Beyi | O. Atmaca | 2/7 | 4,60 |
Sık sorulanlar
Hasan Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 49 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Hasan Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 24 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.