Antrenör
Erkut Koca
Erkut Koca'ın atları son 12 ayda 81 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 18 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (72 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erkut Koca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 5 | 2 | 4 | %10,4 | %22,9 | – |
| Son 12 ay | 81 | 7 | 6 | 5 | %8,6 | %22,2 | −%66,7 |
| 2020'den bu yana | 2020 | 151 | 197 | 172 | %7,5 | %25,7 | −%49,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 5 | 2 | 4 | %10,4 | %22,9 |
| 2025 | 122 | 8 | 9 | 4 | %6,6 | %17,2 |
| 2024 | 307 | 27 | 27 | 27 | %8,8 | %26,4 |
| 2023 | 316 | 24 | 38 | 32 | %7,6 | %29,7 |
| 2022 | 444 | 31 | 34 | 37 | %7,0 | %23,0 |
| 2021 | 450 | 28 | 45 | 46 | %6,2 | %26,4 |
| 2020 | 333 | 28 | 42 | 22 | %8,4 | %27,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 72 | 5 | 6 | 4 | %6,9 | %20,8 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 30 | 3 | 2 | 2 | %10,0 | %23,3 |
| Kum · Normal | 28 | 2 | 3 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 53 | 2 | 5 | 3 | %3,8 | %18,9 |
| 1601–2000 m | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 63 | 5 | 4 | 4 | %7,9 | %20,6 |
| İngiliz | 18 | 2 | 2 | 1 | %11,1* | %27,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 28 | 1 | 3 | 1 | %3,6* | %17,9* |
| Handikap | 23 | 1 | 0 | 2 | %4,3* | %13,0* |
| Şartlı | 21 | 2 | 3 | 2 | %9,5* | %33,3* |
| KV-6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1834 | 127 | 176 | 154 | %6,9 | %24,9 |
| Kocaeli | 138 | 12 | 18 | 12 | %8,7 | %30,4 |
| Bursa | 20 | 3 | 0 | 2 | %15,0* | %25,0* |
| İzmir | 16 | 4 | 3 | 3 | %25,0* | %62,5* |
| Antalya | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Ankara | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 1165 | 88 | 120 | 95 | %7,6 | %26,0 |
| Çim · Normal | 473 | 28 | 33 | 43 | %5,9 | %22,0 |
| Kum · Normal | 162 | 18 | 18 | 12 | %11,1 | %29,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 56 | 2 | 8 | 8 | %3,6 | %32,1 |
| Çim · Yumuşak | 50 | 1 | 4 | 5 | %2,0 | %20,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 42 | 7 | 4 | 3 | %16,7 | %33,3 |
| Kum · Nemli | 32 | 3 | 5 | 2 | %9,4 | %31,3 |
| Çim · Ağır | 16 | 2 | 1 | 2 | %12,5* | %31,3* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 311 | 24 | 31 | 30 | %7,7 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 1159 | 79 | 112 | 99 | %6,8 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 347 | 32 | 32 | 29 | %9,2 | %26,8 |
| 2001+ m | 203 | 16 | 22 | 14 | %7,9 | %25,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1775 | 133 | 182 | 154 | %7,5 | %26,4 |
| İngiliz | 245 | 18 | 15 | 18 | %7,3 | %20,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 666 | 35 | 52 | 59 | %5,3 | %21,9 |
| Şartlı | 588 | 55 | 63 | 41 | %9,4 | %27,0 |
| Maiden | 444 | 26 | 47 | 36 | %5,9 | %24,5 |
| KV-8 | 70 | 11 | 12 | 13 | %15,7 | %51,4 |
| Satış | 66 | 5 | 4 | 6 | %7,6 | %22,7 |
| KV-6 | 58 | 6 | 8 | 5 | %10,3 | %32,8 |
| KV-7 | 46 | 5 | 4 | 6 | %10,9 | %32,6 |
| G | 37 | 1 | 3 | 1 | %2,7 | %13,5 |
| Maiden/Satış | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| KV-9 | 15 | 4 | 2 | 3 | %26,7* | %60,0* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yıldız | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Y. Gökçe | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| R. Yıldız | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| B. Çetin | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ç. Taşcı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Çizik | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| O. Yıldız | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| B. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| K. Yılmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çelikbengü | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Gürhanzade | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| Power Maker | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Alsakib | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Menderes Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Alpayman | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çilekeş Ömer | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Ferdanenin Oğlu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Dündarzade | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| Ümitzade | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Bilge Hatun | E. Cankılıç | 4/8 | 3,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Bilge Hatun | E. Aktuğ | 6/14 | 27,35 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Menderes Kızı | M. Turan | 4/17 | 5,65 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Kasap Ender | E. Cankılıç | 6/13 | 6,00 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Cesurçelik | Ç. Taşcı | 14/14 | 37,05 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Topcuağa | F. Sansar | 1/14 | 3,85 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Menderes Kızı | E. Çizik | 4/13 | 4,65 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Çilekeş Ömer | H. Çizik | 2/11 | 12,00 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2200 Çim | Deli Umut | V. Abiş | 3/10 | 4,70 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Asra İnat | A. Sözen | 3/11 | 6,65 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Menderes Kızı | M. Solmaz | 9/16 | 12,05 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Çilekeş Ömer | M. Çelik | 3/9 | 6,80 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Çelikbengü | C. Yıldırım | 16/19 | 127,45 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Menderes Kızı | Y. Gökçe | 4/19 | 12,45 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Çilekeş Ömer | M. Çelik | 3/11 | 3,25 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Çelikbengü | B. Çetin | 9/10 | 70,20 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Güzelçamlı | C. Altun | 6/9 | 26,10 |
| 06.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Zehirbike | O. Yıldız | 6/13 | 7,20 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Power Maker | H. Çizik | 1/15 | 3,90 |
| 14.06.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Yağız Bike | Y. Gökçe | 8/15 | 15,60 |
Sık sorulanlar
Erkut Koca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erkut Koca'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, BİLGE HATUN.
Erkut Koca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 72 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.