Apranti (AP)AP nedir?Cezalı: 14.11.2026 tarihine kadar
Yiğitcan Gökçe
Yiğitcan Gökçe son 12 ayda 931 koşuya çıktı, 77 birincilik ve 258 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (395 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yiğitcan Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 783 | 65 | 71 | 84 | %8,3 | %28,1 | −%50,4 |
| Son 12 ay | 931 | 77 | 86 | 95 | %8,3 | %27,7 | −%43,2 |
| 2020'den bu yana | 1396 | 112 | 129 | 132 | %8,0 | %26,7 | −%35,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 783 | 65 | 71 | 84 | %8,3 | %28,1 |
| 2025 | 595 | 45 | 55 | 46 | %7,6 | %24,5 |
| 2024 | 18 | 2 | 3 | 2 | %11,1* | %38,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 395 | 44 | 43 | 49 | %11,1 | %34,4 |
| İstanbul | 216 | 13 | 18 | 14 | %6,0 | %20,8 |
| Bursa | 189 | 13 | 15 | 21 | %6,9 | %25,9 |
| Kocaeli | 108 | 4 | 7 | 11 | %3,7 | %20,4 |
| Ankara | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Adana | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 504 | 50 | 49 | 54 | %9,9 | %30,4 |
| Çim · Normal | 161 | 9 | 12 | 18 | %5,6 | %24,2 |
| Sentetik · Normal | 102 | 6 | 9 | 5 | %5,9 | %19,6 |
| Kum · Nemli | 87 | 9 | 10 | 9 | %10,3 | %32,2 |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Kum · Sulu | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %33,3* |
| Kum · Islak | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 178 | 16 | 14 | 23 | %9,0 | %29,8 |
| 1201–1600 m | 438 | 31 | 42 | 42 | %7,1 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 235 | 25 | 18 | 23 | %10,6 | %28,1 |
| 2001+ m | 80 | 5 | 12 | 7 | %6,3 | %30,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 487 | 41 | 50 | 63 | %8,4 | %31,6 |
| Arap | 444 | 36 | 36 | 32 | %8,1 | %23,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 533 | 55 | 56 | 64 | %10,3 | %32,8 |
| İstanbul | 431 | 26 | 38 | 27 | %6,0 | %21,1 |
| Bursa | 270 | 21 | 23 | 28 | %7,8 | %26,7 |
| Kocaeli | 137 | 5 | 9 | 13 | %3,6 | %19,7 |
| Ankara | 14 | 3 | 2 | 0 | %21,4* | %35,7* |
| Adana | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 634 | 56 | 62 | 67 | %8,8 | %29,2 |
| Çim · Normal | 311 | 19 | 22 | 33 | %6,1 | %23,8 |
| Sentetik · Normal | 242 | 18 | 23 | 11 | %7,4 | %21,5 |
| Kum · Nemli | 98 | 13 | 12 | 9 | %13,3 | %34,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 1 | 3 | 4 | %3,6* | %28,6* |
| Kum · Islak | 25 | 2 | 3 | 4 | %8,0* | %36,0* |
| Çim · Yumuşak | 23 | 1 | 2 | 2 | %4,3* | %21,7* |
| Kum · Sulu | 16 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 258 | 21 | 26 | 29 | %8,1 | %29,5 |
| 1201–1600 m | 657 | 47 | 57 | 58 | %7,2 | %24,7 |
| 1601–2000 m | 357 | 35 | 30 | 35 | %9,8 | %28,0 |
| 2001+ m | 124 | 9 | 16 | 10 | %7,3 | %28,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 715 | 55 | 70 | 84 | %7,7 | %29,2 |
| Arap | 681 | 57 | 59 | 48 | %8,4 | %24,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gökçe | 44 | 4 | 4 | 8 | %9,1 | %36,4 |
| A. Ataş | 33 | 3 | 2 | 5 | %9,1 | %30,3 |
| H. Sunkar | 29 | 2 | 0 | 5 | %6,9* | %24,1* |
| S. Şahyazıcı | 28 | 2 | 2 | 5 | %7,1* | %32,1* |
| C. Turan | 27 | 5 | 1 | 1 | %18,5* | %25,9* |
| C. Yıldırım | 27 | 2 | 2 | 4 | %7,4* | %29,6* |
| M. Dolak | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
| A. Aydoğan | 18 | 2 | 2 | 0 | %11,1* | %22,2* |
| M. Akkılıç | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| M. Tezel | 16 | 6 | 0 | 2 | %37,5* | %50,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aytekinbey | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Turbo Beyi | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Sakız Adası | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Battlecat | 7 | 1 | 1 | 4 | 1/7 | 6/7 |
| Kazancı | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Demirnal | 6 | 2 | 0 | 3 | 2/6 | 5/6 |
| Zaza Enes | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Olayın Aslı | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Erselefe | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Turbo King | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Golden Dolphin | S. Gökçe | 8/13 | 21,50 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Sakız Adası | İ. Baydan | 2/12 | 4,70 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Battlecat | S. Gökçe | 3/12 | 3,30 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kunta | S. Gökçe | 4/12 | 3,00 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Harp | Y. Gündoğdi | 1/7 | 2,60 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Vai Vai | V. Önder | 8/13 | 14,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Phantom Strike | S. Gökçe | 3/9 | 4,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Aytekinbey | A. Ataş | 4/11 | 17,85 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ataköy Güzeli | O. Taşdemir | 6/13 | 6,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Kazancı | O. Taşdemir | 9/11 | 9,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | The Black | H. Durmuş | 1/5 | 1,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Zorbey Fırtınası | F. Ceylan | 10/12 | 20,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Mystic Strike | S. Gökçe | 8/9 | 22,35 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Smyrna Power | G. Toklu | 3/10 | 6,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Glonass | G. Gökçe | 2/18 | 9,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Black Soverign | U. Bilik | 8/9 | 16,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Sinsinateşi | B. Çapkın | 12/15 | 40,95 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Maniac | H. Sunkar | 5/5 | 15,10 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Carita Linda | H. Sunkar | 6/10 | 36,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | My Black Boy | H. Yeşilbudak | 3/11 | 3,05 |
Sık sorulanlar
Yiğitcan Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 783 koşuda 65 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yiğitcan Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Yiğitcan Gökçe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 395 koşu, 44 birincilik.
Yiğitcan Gökçe apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Yiğitcan Gökçe şu an cezalı ya da raporlu mu?
TJK listesine göre 08.11.2026–14.11.2026 tarihleri arasında cezalı.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.