Apranti (AP)AP nedir?
Rüzgar Yıldız
Rüzgar Yıldız son 12 ayda 142 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 13 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (52 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rüzgar Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 140 | 4 | 1 | 8 | %2,9 | %9,3 | −%25,4 |
| Son 12 ay | 142 | 4 | 1 | 8 | %2,8 | %9,2 | −%26,4 |
| 2020'den bu yana | 143 | 4 | 1 | 8 | %2,8 | %9,1 | −%27,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 31.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 140 | 4 | 1 | 8 | %2,9 | %9,3 |
| 2025 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 52 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %3,8 |
| Bursa | 48 | 1 | 1 | 4 | %2,1 | %12,5 |
| Kocaeli | 28 | 2 | 0 | 1 | %7,1* | %10,7* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarbakır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 46 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %4,3 |
| Kum · Normal | 45 | 3 | 1 | 4 | %6,7 | %17,8 |
| Sentetik · Normal | 26 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 2 | 0 | 2 | %6,7 | %13,3 |
| 1201–1600 m | 69 | 1 | 1 | 5 | %1,4 | %10,1 |
| 1601–2000 m | 36 | 1 | 0 | 1 | %2,8 | %5,6 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 101 | 1 | 0 | 6 | %1,0 | %6,9 |
| İngiliz | 41 | 3 | 1 | 2 | %7,3 | %14,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 53 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %3,8 |
| Bursa | 48 | 1 | 1 | 4 | %2,1 | %12,5 |
| Kocaeli | 28 | 2 | 0 | 1 | %7,1* | %10,7* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarbakır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 46 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %4,3 |
| Kum · Normal | 45 | 3 | 1 | 4 | %6,7 | %17,8 |
| Sentetik · Normal | 26 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 2 | 0 | 2 | %6,5 | %12,9 |
| 1201–1600 m | 69 | 1 | 1 | 5 | %1,4 | %10,1 |
| 1601–2000 m | 36 | 1 | 0 | 1 | %2,8 | %5,6 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 102 | 1 | 0 | 6 | %1,0 | %6,9 |
| İngiliz | 41 | 3 | 1 | 2 | %7,3 | %14,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Önder | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| G. Gökçe | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| T. Ateş | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| R. Kaya | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| T. Biricik | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Y. Kaya | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| N. Kaya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Koca | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| U. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Filius Ventus | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Demir Vargas | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Tatlıçağ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Elitez | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yazaslanı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| El Çiçeği | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gece Perisi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Dikkaldırım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Prenses Seda | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Güzel Huylum | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Zeytin Dibi | Y. Karatoprak | 6/10 | 6,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Öncüer | E. Karaca | 3/17 | 5,10 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Güngeldi Ağa | S. Bektaş | –/12 | 43,55 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Cihana Bedel | Ç. Arslan | 9/10 | 7,60 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Demir Vargas | M. Altın | 7/9 | 36,50 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Şeker İnci | R. Kaya | 6/11 | 34,15 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Çirkin Ve Güzel | R. Kaya | 4/9 | 12,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Aksoylucan | F. Tosun | 3/11 | 36,25 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Tatlıçağ | S. Önder | 11/14 | 15,80 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Prenses Ömür | S. Önder | 10/12 | 40,75 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Gece Perisi | S. Önder | 7/14 | 21,05 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Öncüer | S. Yanmaz | 1/18 | 30,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Demir Vargas | M. Altın | 12/14 | 71,55 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Sıla Aleyna | T. Ateş | 1/9 | 6,90 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Akgül Hanım | R. Kaya | 7/13 | 8,10 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Kırkpınar Beyi | A. Dinç | 11/12 | 84,00 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Cebealp | A. Dinç | 9/11 | 48,95 |
| 10.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Çirkin Ve Güzel | R. Kaya | 3/9 | 8,15 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Kazan Giril | M. Türkoğlu | 11/15 | 26,80 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Başkatay | S. Önder | 6/11 | 51,65 |
Sık sorulanlar
Rüzgar Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 140 koşuda 4 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rüzgar Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 31.10.2026, Ankara.
Rüzgar Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 52 koşu, 0 birincilik.
Rüzgar Yıldız apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.