Jokey
Onur Yıldız
Onur Yıldız son 12 ayda 491 koşuya çıktı, 67 birincilik ve 184 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (320 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 422 | 60 | 53 | 53 | %14,2 | %39,3 | −%13,4 |
| Son 12 ay | 491 | 67 | 57 | 60 | %13,6 | %37,5 | −%19,9 |
| 2020'den bu yana | 3984 | 485 | 458 | 473 | %12,2 | %35,5 | −%18,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 422 | 60 | 53 | 53 | %14,2 | %39,3 |
| 2025 | 570 | 80 | 75 | 67 | %14,0 | %38,9 |
| 2024 | 656 | 85 | 90 | 81 | %13,0 | %39,0 |
| 2023 | 731 | 99 | 72 | 98 | %13,5 | %36,8 |
| 2022 | 587 | 63 | 61 | 51 | %10,7 | %29,8 |
| 2021 | 584 | 62 | 58 | 66 | %10,6 | %31,8 |
| 2020 | 434 | 36 | 49 | 57 | %8,3 | %32,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 320 | 47 | 34 | 39 | %14,7 | %37,5 |
| Kocaeli | 77 | 9 | 13 | 7 | %11,7 | %37,7 |
| İstanbul | 45 | 6 | 5 | 7 | %13,3 | %40,0 |
| İzmir | 41 | 4 | 3 | 6 | %9,8 | %31,7 |
| Antalya | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 250 | 32 | 33 | 30 | %12,8 | %38,0 |
| Çim · Normal | 115 | 13 | 12 | 10 | %11,3 | %30,4 |
| Kum · Nemli | 34 | 7 | 2 | 4 | %20,6 | %38,2 |
| Sentetik · Normal | 29 | 6 | 3 | 6 | %20,7* | %51,7* |
| Kum · Islak | 25 | 4 | 5 | 4 | %16,0* | %52,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 10 | 8 | 5 | %15,6 | %35,9 |
| 1201–1600 m | 233 | 32 | 28 | 31 | %13,7 | %39,1 |
| 1601–2000 m | 161 | 20 | 20 | 18 | %12,4 | %36,0 |
| 2001+ m | 33 | 5 | 1 | 6 | %15,2 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 267 | 35 | 30 | 34 | %13,1 | %37,1 |
| İngiliz | 224 | 32 | 27 | 26 | %14,3 | %37,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 2030 | 282 | 229 | 230 | %13,9 | %36,5 |
| İzmir | 1052 | 115 | 118 | 133 | %10,9 | %34,8 |
| Kocaeli | 531 | 56 | 69 | 64 | %10,5 | %35,6 |
| İstanbul | 279 | 25 | 26 | 34 | %9,0 | %30,5 |
| Antalya | 86 | 7 | 16 | 12 | %8,1 | %40,7 |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1996 | 225 | 252 | 243 | %11,3 | %36,1 |
| Çim · Normal | 1040 | 145 | 104 | 106 | %13,9 | %34,1 |
| Kum · Nemli | 245 | 32 | 29 | 34 | %13,1 | %38,8 |
| Sentetik · Normal | 221 | 17 | 17 | 36 | %7,7 | %31,7 |
| Kum · Islak | 153 | 20 | 24 | 17 | %13,1 | %39,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 94 | 17 | 10 | 8 | %18,1 | %37,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 82 | 10 | 8 | 9 | %12,2 | %32,9 |
| Çim · Yumuşak | 80 | 8 | 6 | 7 | %10,0 | %26,3 |
| Çim · Ağır | 27 | 4 | 4 | 7 | %14,8* | %55,6* |
| Kum · Sulu | 24 | 4 | 3 | 2 | %16,7* | %37,5* |
| Çim · Biraz Ağır | 11 | 2 | 1 | 3 | %18,2* | %54,5* |
| Sentetik · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 666 | 73 | 75 | 76 | %11,0 | %33,6 |
| 1201–1600 m | 1752 | 192 | 202 | 206 | %11,0 | %34,2 |
| 1601–2000 m | 1275 | 167 | 152 | 149 | %13,1 | %36,7 |
| 2001+ m | 291 | 53 | 29 | 42 | %18,2 | %42,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2174 | 270 | 238 | 251 | %12,4 | %34,9 |
| İngiliz | 1810 | 215 | 220 | 222 | %11,9 | %36,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Çilek | 61 | 11 | 6 | 6 | %18,0 | %37,7 |
| K. Şengel | 42 | 4 | 2 | 5 | %9,5 | %26,2 |
| A. Öcal | 24 | 4 | 5 | 2 | %16,7* | %45,8* |
| M. Özgül | 22 | 2 | 1 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| U. Gökçe | 22 | 4 | 4 | 6 | %18,2* | %63,6* |
| S. Yanmaz | 19 | 3 | 5 | 2 | %15,8* | %52,6* |
| R. Coşkun | 18 | 2 | 2 | 0 | %11,1* | %22,2* |
| R. Kılıç | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| H. Demirbaş | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| H. Karabulut | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tercan Han | 10 | 3 | 0 | 0 | %30,0* | %30,0* |
| Alsakib | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| Ruzym | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Akyel Abi | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| My Life Fire | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Ohio Man | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Gariplerbeyi | 7 | 1 | 3 | 2 | 1/7 | 6/7 |
| Ducens Mulıer | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Amoni | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Oğul Çınar | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Nadiyekınalı | E. Çilek | 7/8 | 16,40 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Kuruşun Gücü | A. Olcar | 1/14 | 2,90 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tarhanoğlu | E. Çilek | 4/8 | 4,05 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Baba Çakmak | A. Ataş | 4/13 | 9,20 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Narenka | E. Çilek | 3/13 | 4,50 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Double Runner | H. Yeşilbudak | 1/11 | 8,15 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | Meloncitto | H. Çalışkan | 2/6 | 1,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Akyel Abi | M. Özgül | 8/11 | 14,85 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Tizona | G. Taşdelen | 1/7 | 21,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hükümdar Kılıcı | Y. Taşkın | 7/12 | 18,35 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Şensoy | Y. Taşkın | 3/11 | 5,70 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Oğul Çınar | A. Öcal | 2/9 | 7,55 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Tokathanın Gülü | F. Sezer | 13/13 | 40,20 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gray Conqueror | R. Kılıç | 1/12 | 6,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Erikdalı | K. Kayalık | 7/12 | 12,00 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Atılımbeyi | H. Demirbaş | 6/9 | 16,75 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Birgedağ | E. Çilek | 5/13 | 29,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Ergüneş | O. Demir | 1/11 | 12,10 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Aller Gülü | E. Çilek | 14/17 | 15,90 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | My Life Fire | K. Şengel | 6/9 | 4,60 |
Sık sorulanlar
Onur Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 422 koşuda 60 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Onur Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 3. koşu 15:00, NADİYEKINALI.
Onur Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 320 koşu, 47 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.