Apranti (AP)AP nedir?
Baran Çetin
Baran Çetin son 12 ayda 151 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (89 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Baran Çetin jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 140 | 4 | 10 | 2 | %2,9 | %11,4 | −%66,1 |
| Son 12 ay | 151 | 4 | 10 | 5 | %2,6 | %12,6 | −%68,6 |
| 2020'den bu yana | 151 | 4 | 10 | 5 | %2,6 | %12,6 | −%68,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 140 | 4 | 10 | 2 | %2,9 | %11,4 |
| 2025 | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 89 | 1 | 3 | 3 | %1,1 | %7,9 |
| Bursa | 36 | 2 | 4 | 1 | %5,6 | %19,4 |
| Kocaeli | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 54 | 1 | 1 | 1 | %1,9 | %5,6 |
| Kum · Normal | 48 | 2 | 5 | 2 | %4,2 | %18,8 |
| Çim · Normal | 22 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,6* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 2 | 0 | %4,3* | %13,0* |
| 1201–1600 m | 80 | 1 | 6 | 5 | %1,3 | %15,0 |
| 1601–2000 m | 40 | 0 | 2 | 0 | %0,0 | %5,0 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 91 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %9,9 |
| İngiliz | 60 | 4 | 4 | 2 | %6,7 | %16,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 89 | 1 | 3 | 3 | %1,1 | %7,9 |
| Bursa | 36 | 2 | 4 | 1 | %5,6 | %19,4 |
| Kocaeli | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 54 | 1 | 1 | 1 | %1,9 | %5,6 |
| Kum · Normal | 48 | 2 | 5 | 2 | %4,2 | %18,8 |
| Çim · Normal | 22 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,6* |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 2 | 0 | %4,3* | %13,0* |
| 1201–1600 m | 80 | 1 | 6 | 5 | %1,3 | %15,0 |
| 1601–2000 m | 40 | 0 | 2 | 0 | %0,0 | %5,0 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 91 | 0 | 6 | 3 | %0,0 | %9,9 |
| İngiliz | 60 | 4 | 4 | 2 | %6,7 | %16,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Biricik | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| G. Subaşı | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| B. Çapkın | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| A. Tekdemir | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Y. Demirkıran | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| M. Kaya | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Baykara | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| E. Turan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Öztaş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Güzel Huylum | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Şahika Mara | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sırtaşı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Lazman | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maggie | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çelikbengü | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Rus Faruk | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Reywu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Woodland Cry | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Ervanur | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Haydar Usta | H. Çakmak | 8/8 | 42,60 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Silletokat | S. Yudum | 10/11 | 51,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Heaven Time | Ç. Aydın | 16/18 | 43,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Lazman | B. Çapkın | 7/15 | 14,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Black Ruby | Ö. Güneli | 8/9 | 9,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Maggie | Y. Demirkıran | 11/18 | 55,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Mestan | G. Subaşı | 4/12 | 29,90 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Fettahzade | C. Turan | 15/16 | 38,85 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Bozağın Kralı | G. Gökçe | 11/11 | 95,15 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Yağız Paşa | C. Turan | 7/11 | 19,45 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Rüzgarseli | S. Çiftçi | 10/11 | 83,70 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tutkunlar | C. Turan | 6/18 | 22,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Gürhanzade | B. Çapkın | 13/14 | 14,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Duyarlı | Y. Taluk | 10/13 | 23,85 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | No Exit | Y. Taluk | 7/9 | 24,30 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Lazman | B. Çapkın | 2/13 | 16,70 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Karanlık | B. Çapkın | 10/11 | 21,45 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Parador | İ. Kural | 11/11 | 88,55 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Hasköy Fırtınası | Y. Gündoğdi | 6/7 | 32,80 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Kalmera | Y. Öztaş | 16/17 | 83,70 |
Sık sorulanlar
Baran Çetin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 140 koşuda 4 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Baran Çetin bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 4. koşu 15:30, HAYDAR USTA.
Baran Çetin en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 89 koşu, 1 birincilik.
Baran Çetin apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.