Jokey
Emrah Sincan
Emrah Sincan son 12 ayda 55 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Sincan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 55 | 1 | 1 | 5 | %1,8 | %12,7 | −%53,7 |
| 2020'den bu yana | 2502 | 140 | 194 | 230 | %5,6 | %22,5 | −%50,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 21.12.2025, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 345 | 11 | 15 | 23 | %3,2 | %14,2 |
| 2024 | 311 | 8 | 20 | 24 | %2,6 | %16,7 |
| 2023 | 373 | 16 | 27 | 31 | %4,3 | %19,8 |
| 2022 | 477 | 34 | 42 | 56 | %7,1 | %27,7 |
| 2021 | 480 | 35 | 49 | 48 | %7,3 | %27,5 |
| 2020 | 516 | 36 | 41 | 48 | %7,0 | %24,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 1 | 1 | 5 | %1,8 | %12,7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 32 | 1 | 0 | 3 | %3,1 | %12,5 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 36 | 1 | 1 | 1 | %2,8 | %8,3 |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 29 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %13,8* |
| Arap | 26 | 1 | 0 | 2 | %3,8* | %11,5* |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 1821 | 104 | 149 | 173 | %5,7 | %23,4 |
| Ankara | 654 | 36 | 43 | 53 | %5,5 | %20,2 |
| İstanbul | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Antalya | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1188 | 68 | 85 | 102 | %5,7 | %21,5 |
| Çim · Normal | 1021 | 59 | 89 | 103 | %5,8 | %24,6 |
| Kum · Nemli | 91 | 4 | 8 | 6 | %4,4 | %19,8 |
| Kum · Islak | 52 | 4 | 2 | 5 | %7,7 | %21,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 40 | 1 | 3 | 4 | %2,5 | %20,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 34 | 3 | 3 | 3 | %8,8 | %26,5 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 1 | 1 | 3 | %3,3 | %16,7 |
| Kum · Sulu | 23 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %26,1* |
| Çim · Ağır | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 526 | 31 | 43 | 45 | %5,9 | %22,6 |
| 1201–1600 m | 1183 | 60 | 91 | 90 | %5,1 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 626 | 39 | 47 | 75 | %6,2 | %25,7 |
| 2001+ m | 167 | 10 | 13 | 20 | %6,0 | %25,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1415 | 78 | 125 | 150 | %5,5 | %24,9 |
| Arap | 1087 | 62 | 69 | 80 | %5,7 | %19,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Tekin | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Y. Çağlar | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| K. Tekinalp | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Güllü | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| M. Tek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Ocak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Köroğlu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| S. Demir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Karakuş | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Altundağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Demirdöven Kızı | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Hertelden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| My Rosecem | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Nur Kader | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Dodokan | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Çağanım | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| My Everything | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Oğlum Yasin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Özernaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ekinezya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Nur Kader | M. Tek | 5/6 | 28,20 |
| 21.12.2025 | Adana | Şartlı 5 | 1500 Kum | Savt | S. Demir | 9/9 | 29,10 |
| 21.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Hertelden | A. Ocak | 4/7 | 2,60 |
| 20.12.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Dodokan | A. Karakuş | 7/10 | 15,35 |
| 20.12.2025 | Adana | Handikap 17 | 1500 Kum | Çağanım | İ. Köroğlu | 3/10 | 8,70 |
| 20.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | My Everything | K. Tekinalp | 7/7 | 25,40 |
| 16.12.2025 | Adana | Satış 1 | 1200 Kum | Silence Of Reality | S. Demir | 6/9 | 30,35 |
| 16.12.2025 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Oğlum Yasin | S. Altundağ | 10/10 | 72,80 |
| 14.12.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Lady Nazo | M. Atal | 8/13 | 43,15 |
| 14.12.2025 | Adana | Maiden | 1400 Kum | My Rosecem | Y. Çağlar | 4/13 | 14,80 |
| 14.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Yerdeniz | İ. Çeçan | 1/10 | 25,45 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Beautiful Duck | M. Özyiğit | 9/9 | 26,85 |
| 13.12.2025 | Adana | Handikap 16 | 1500 Kum | Fınal Shıne | Y. Tuncay | 4/6 | 31,90 |
| 13.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 2000 Kum | Baba Rüstem | V. Tekin | 9/9 | 17,75 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 1 | 1400 Kum | Bilge Dora | S. Süslü | 10/10 | 37,60 |
| 13.12.2025 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Demirdöven Kızı | A. Güllü | 3/6 | 18,20 |
| 09.12.2025 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Kum | Kınalıgirl | M. Tek | 12/12 | 20,65 |
| 09.12.2025 | Adana | Şartlı 2 | 1200 Kum | My Everything | K. Tekinalp | 4/6 | 19,85 |
| 09.12.2025 | Adana | Maiden/Satış | 1400 Kum | Oğlum Yasin | S. Altundağ | 11/12 | 38,10 |
| 09.12.2025 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Özernaz | Y. Kaya | 6/8 | 9,15 |
Sık sorulanlar
Emrah Sincan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Sincan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 21.12.2025, Adana.
Emrah Sincan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 55 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.