Antrenör
Harun Reşit Yeşilbudak
Harun Reşit Yeşilbudak'ın atları son 12 ayda 68 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (28 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Reşit Yeşilbudak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 6 | 1 | 4 | %9,5 | %17,5 | −%47,8 |
| Son 12 ay | 68 | 6 | 1 | 4 | %8,8 | %16,2 | −%51,6 |
| 2020'den bu yana | 127 | 10 | 2 | 8 | %7,9 | %15,7 | −%51,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 63 | 6 | 1 | 4 | %9,5 | %17,5 |
| 2025 | 32 | 2 | 0 | 2 | %6,3 | %12,5 |
| 2024 | 30 | 2 | 1 | 2 | %6,7 | %16,7 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 28 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,6* |
| Antalya | 13 | 2 | 0 | 0 | %15,4* | %15,4* |
| Kocaeli | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Bursa | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| Adana | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
| Kum · Normal | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Sentetik · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 30 | 5 | 0 | 3 | %16,7 | %26,7 |
| 1601–2000 m | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 40 | 6 | 0 | 3 | %15,0 | %22,5 |
| Arap | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Şartlı | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| Maiden | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 50 | 3 | 1 | 2 | %6,0 | %12,0 |
| İstanbul | 45 | 1 | 0 | 3 | %2,2 | %8,9 |
| Kocaeli | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Bursa | 12 | 5 | 0 | 1 | %41,7* | %50,0* |
| Adana | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 48 | 2 | 0 | 2 | %4,2 | %8,3 |
| Kum · Normal | 24 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %20,8* |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 0 | 1 | %14,3* | %19,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 3 | 0 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 66 | 6 | 1 | 6 | %9,1 | %19,7 |
| 1601–2000 m | 35 | 1 | 1 | 1 | %2,9 | %8,6 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 71 | 3 | 2 | 5 | %4,2 | %14,1 |
| İngiliz | 56 | 7 | 0 | 3 | %12,5 | %17,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 47 | 3 | 1 | 2 | %6,4 | %12,8 |
| Şartlı | 39 | 2 | 0 | 4 | %5,1 | %15,4 |
| Maiden | 21 | 2 | 0 | 1 | %9,5* | %14,3* |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 13 | 3 | 0 | 1 | %23,1* | %30,8* |
| M. Çelik | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Bilgin | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Yücel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| C. Paso | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Aslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Angel Of Defne | 16 | 3 | 0 | 1 | %18,8* | %25,0* |
| Araslı Torunu | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Yağızhanbey | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| My Black Boy | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Divine Son | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Engürü | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Double Runner | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Flight Divine | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Nova King | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| King Woman | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | My Black Boy | Y. Gökçe | 3/11 | 3,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Double Runner | O. Yıldız | 1/11 | 8,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Angel Of Defne | H. Çizik | 3/8 | 8,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Flight Divine | C. Paso | 8/10 | 9,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Angel Of Defne | H. Çizik | 4/6 | 74,70 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Divine Son | M. Bilgin | 1/7 | 3,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | King Woman | D. Budak | 12/13 | 53,55 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | My Black Boy | H. Çizik | 4/14 | 5,70 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Flight Divine | C. Paso | 15/16 | 20,10 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Çim | Angel Of Defne | H. Çizik | 4/8 | 12,70 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Divine Son | Ö. Özen | 5/14 | 3,00 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | My Black Boy | G. Özçelik | 6/9 | 20,30 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Double Runner | M. Bilgin | 5/9 | 6,70 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Flight Divine | E. Kadirler | 6/20 | 16,95 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Angel Of Defne | H. Çizik | 4/9 | 23,30 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | My Black Boy | G. Özçelik | 4/12 | 26,95 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Divine Son | N. Avci | 4/11 | 3,55 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Yağızhanbey | G. Bektaş | –/10 | 47,25 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Double Runner | N. Avci | 3/6 | 1,95 |
| 02.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Angel Of Defne | M. Bilgin | 7/8 | 30,00 |
Sık sorulanlar
Harun Reşit Yeşilbudak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 63 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Harun Reşit Yeşilbudak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Harun Reşit Yeşilbudak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 28 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.