Antrenör
Vedat Önder
Vedat Önder'ın atları son 12 ayda 122 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (111 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Önder antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 84 | 3 | 4 | 4 | %3,6 | %13,1 | −%92,4 |
| Son 12 ay | 122 | 6 | 8 | 6 | %4,9 | %16,4 | −%76,4 |
| 2020'den bu yana | 3119 | 295 | 295 | 321 | %9,5 | %29,2 | −%40,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 84 | 3 | 4 | 4 | %3,6 | %13,1 |
| 2025 | 209 | 15 | 18 | 17 | %7,2 | %23,9 |
| 2024 | 489 | 46 | 40 | 54 | %9,4 | %28,6 |
| 2023 | 425 | 40 | 39 | 53 | %9,4 | %31,1 |
| 2022 | 1099 | 122 | 108 | 114 | %11,1 | %31,3 |
| 2021 | 475 | 44 | 52 | 41 | %9,3 | %28,8 |
| 2020 | 338 | 25 | 34 | 38 | %7,4 | %28,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 111 | 5 | 7 | 5 | %4,5 | %15,3 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 88 | 2 | 6 | 4 | %2,3 | %13,6 |
| Kum · Nemli | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| 1201–1600 m | 61 | 3 | 4 | 3 | %4,9 | %16,4 |
| 1601–2000 m | 34 | 2 | 1 | 1 | %5,9 | %11,8 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 68 | 4 | 3 | 2 | %5,9 | %13,2 |
| Arap | 54 | 2 | 5 | 4 | %3,7 | %20,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 46 | 4 | 2 | 2 | %8,7 | %17,4 |
| Handikap | 34 | 1 | 3 | 2 | %2,9 | %17,6 |
| Maiden | 26 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %19,2* |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1040 | 90 | 91 | 102 | %8,7 | %27,2 |
| Elazığ | 758 | 80 | 76 | 84 | %10,6 | %31,7 |
| Diyarbakır | 473 | 55 | 39 | 55 | %11,6 | %31,5 |
| Ankara | 289 | 16 | 38 | 29 | %5,5 | %28,7 |
| İzmir | 272 | 15 | 21 | 20 | %5,5 | %20,6 |
| Adana | 222 | 23 | 27 | 25 | %10,4 | %33,8 |
| İstanbul | 36 | 7 | 3 | 4 | %19,4 | %38,9 |
| Kocaeli | 13 | 5 | 0 | 1 | %38,5* | %46,2* |
| Bursa | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| Antalya | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2450 | 239 | 225 | 268 | %9,8 | %29,9 |
| Çim · Normal | 342 | 26 | 39 | 31 | %7,6 | %28,1 |
| Kum · Nemli | 171 | 13 | 14 | 10 | %7,6 | %21,6 |
| Kum · Sulu | 54 | 6 | 6 | 4 | %11,1 | %29,6 |
| Kum · Islak | 31 | 4 | 4 | 4 | %12,9 | %38,7 |
| Çim · Yumuşak | 18 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,6* |
| Sentetik · Normal | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 3 | 0 | 1 | %25,0* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1097 | 111 | 117 | 127 | %10,1 | %32,4 |
| 1201–1600 m | 983 | 98 | 96 | 70 | %10,0 | %26,9 |
| 1601–2000 m | 956 | 82 | 72 | 115 | %8,6 | %28,1 |
| 2001+ m | 83 | 4 | 10 | 9 | %4,8 | %27,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1988 | 183 | 196 | 197 | %9,2 | %29,0 |
| İngiliz | 1131 | 112 | 99 | 124 | %9,9 | %29,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1197 | 116 | 107 | 147 | %9,7 | %30,9 |
| Handikap | 1035 | 92 | 87 | 88 | %8,9 | %25,8 |
| Maiden | 653 | 63 | 73 | 70 | %9,6 | %31,5 |
| KV-7 | 56 | 6 | 5 | 4 | %10,7 | %26,8 |
| KV-6 | 53 | 5 | 4 | 2 | %9,4 | %20,8 |
| KV-8 | 49 | 3 | 7 | 2 | %6,1 | %24,5 |
| Satış | 36 | 7 | 6 | 4 | %19,4 | %47,2 |
| A | 17 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %23,5* |
| G | 14 | 2 | 3 | 1 | %14,3* | %42,9* |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Söğüt | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| A. Küründük | 16 | 1 | 3 | 1 | %6,3* | %31,3* |
| S. Akşın | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| M. Öncel | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| G. Gökçe | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Y. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çiçek | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| B. Bülbül | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Akpınar | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| M. Keçeci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Doğu Aslanı | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| The Black Sonya | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Lotus Emine | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Fotoroman | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Colour Of Light | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Jiniral | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Deryadil | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| İltersoylu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| My Golden Queen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Murjan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Vai Vai | Y. Gökçe | 8/13 | 14,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Kızım Çınar | K. Yılmaz | 7/9 | 31,15 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Tebligat | A. Küründük | 8/10 | 47,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Doğu Aslanı | A. Küründük | 6/11 | 41,35 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Black Sonya | M. Öncel | 8/9 | 51,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kızım Çınar | İ. Söğüt | 9/10 | 30,75 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Almighty Esprit | H. Karataş | 5/8 | 7,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Lotus Emine | A. Küründük | 12/12 | 21,35 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Black Sonya | E. Ökten | 10/12 | 77,15 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Deryadil | S. Akşın | 6/13 | 11,20 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lotus Emine | A. Küründük | 14/14 | 51,05 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Lady Helene | İ. Söğüt | 6/15 | 16,95 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Lady Warrior | E. Ökten | 15/15 | 16,95 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2200 Kum | Doğu Aslanı | B. Bülbül | 11/11 | 23,60 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | The Black Sonya | R. Ketme | 6/9 | 25,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Eyvah Fadıl | Y. Gökçe | 12/14 | 12,10 |
| 19.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | King Akın | İ. Söğüt | 7/9 | 9,15 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Lady Helene | K. Yılmaz | 8/12 | 9,20 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Lady Warrior | İ. Söğüt | 12/12 | 9,20 |
| 17.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | The Black Sonya | R. Ketme | 4/7 | 26,70 |
Sık sorulanlar
Vedat Önder bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 84 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Önder'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Vedat Önder en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 111 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.