Antrenör
Sinem Bakır
Sinem Bakır'ın atları son 12 ayda 52 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinem Bakır antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 5 | 5 | 4 | %10,4 | %29,2 | – |
| Son 12 ay | 52 | 5 | 5 | 4 | %9,6 | %26,9 | −%21,6 |
| 2020'den bu yana | 208 | 16 | 18 | 15 | %7,7 | %23,6 | −%0,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 5 | 5 | 4 | %10,4 | %29,2 |
| 2025 | 25 | 2 | 4 | 1 | %8,0* | %28,0* |
| 2024 | 16 | 3 | 1 | 2 | %18,8* | %37,5* |
| 2023 | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| 2020 | 109 | 6 | 6 | 8 | %5,5 | %18,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 50 | 5 | 5 | 4 | %10,0 | %28,0 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 4 | 4 | 4 | %9,5 | %28,6 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| 1601–2000 m | 24 | 3 | 2 | 1 | %12,5* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 27 | 4 | 2 | 2 | %14,8* | %29,6* |
| Arap | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| Şartlı | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Maiden | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 172 | 15 | 16 | 15 | %8,7 | %26,7 |
| Diyarbakır | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| Şanlıurfa | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 180 | 12 | 16 | 14 | %6,7 | %23,3 |
| Kum · Islak | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 83 | 8 | 6 | 8 | %9,6 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 39 | 4 | 7 | 3 | %10,3 | %35,9 |
| 1601–2000 m | 86 | 4 | 5 | 4 | %4,7 | %15,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 134 | 11 | 11 | 11 | %8,2 | %24,6 |
| Arap | 74 | 5 | 7 | 4 | %6,8 | %21,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 86 | 5 | 9 | 9 | %5,8 | %26,7 |
| Handikap | 75 | 8 | 3 | 4 | %10,7 | %20,0 |
| Maiden | 35 | 3 | 5 | 1 | %8,6 | %25,7 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Akdemir | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Y. Cengiz | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| R. Doğan | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Çankaya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İ. Katar | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İ. Akyavuz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çakmak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Doğan | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| H. Altunkılıç | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Taşkaya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Melihtay | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Van Kalesi | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Yağtu | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Dobra Kız | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Oğlum Salih | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Zephyr West | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mega Vela | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Eminönü | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Küheylan Baküra | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| GÖNLÜMDE KUTUP | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Melihtay | R. Doğan | 8/11 | 8,65 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Van Kalesi | R. Doğan | 11/12 | 16,30 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Eminönü | M. Taşkaya | 3/10 | 3,15 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cinderella | C. Yıldırım | 2/8 | 6,55 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Küheylan Baküra | M. Çakmak | 10/10 | 12,00 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Eminönü | M. Taşkaya | 1/10 | 2,25 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Melihtay | İ. Katar | 4/13 | 2,35 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Van Kalesi | A. Çankaya | 6/8 | 7,55 |
| 23.09.2026 | Elazığ | KV-8 | 1200 Kum | Melihtay | İ. Katar | 2/12 | 14,50 |
| 09.09.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | GÖNLÜMDE KUTUP | M. Işık | 11/11 | 56,30 |
| 09.09.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1500 Kum | Melihtay | F. Yardımcı | 5/12 | 6,70 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Küheylan Baküra | M. Çakmak | 5/16 | 12,90 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Dobra Kız | M. Doğan | 3/15 | 21,80 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1500 Kum | Secret Saver | M. Çakmak | 8/17 | 15,90 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | GÖNLÜMDE KUTUP | R. Doğan | 13/13 | 45,90 |
| 31.08.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | Dobra Kız | H. Altunkılıç | 6/12 | 15,70 |
| 31.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 2000 Kum | Yağtu | Y. Cengiz | 1/11 | 6,70 |
| 24.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 2000 Kum | Oğlum Salih | A. Çankaya | 9/11 | 3,35 |
| 19.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Yağtu | Y. Çelikbaş | 4/13 | 7,95 |
| 19.08.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Secret Saver | H. Altunkılıç | 2/11 | 7,30 |
Sık sorulanlar
Sinem Bakır bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinem Bakır'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Sinem Bakır en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 50 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.