Antrenör
Erdal Kaplan
Erdal Kaplan'ın atları son 12 ayda 10 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Kaplan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* | – |
| Son 12 ay | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* | – |
| 2020'den bu yana | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| Diyarbakır | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Arap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Şartlı | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| Diyarbakır | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Arap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Şartlı | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Doğan | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| N. Demir | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| M. Şakir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Altın | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Y. Cengiz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| King Of The Field | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Towson | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kraldoğan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Haşim Abi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yiğit Khan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Haşim Abi | M. Şakir | 15/15 | 28,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Towson | R. Doğan | 6/14 | 10,40 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Kraldoğan | R. Doğan | 1/9 | 6,60 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kraldoğan | R. Doğan | 2/14 | 5,90 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Towson | R. Doğan | 6/16 | 22,70 |
| 21.04.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1600 Kum | Yiğit Khan | N. Altın | 3/8 | 16,30 |
| 20.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | King Of The Field | N. Demir | 1/8 | 2,30 |
| 30.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1300 Kum | King Of The Field | N. Demir | 1/9 | 8,40 |
| 16.03.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | King Of The Field | N. Demir | 1/9 | 35,55 |
| 02.03.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | King Of The Field | Y. Cengiz | 9/11 | 8,40 |
Sık sorulanlar
Erdal Kaplan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Kaplan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Erdal Kaplan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 8 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.