Antrenör
Baver Fahrioğlu
Baver Fahrioğlu'ın atları son 12 ayda 129 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 33 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (124 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Baver Fahrioğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 120 | 11 | 11 | 9 | %9,2 | %25,8 | −%10,0 |
| Son 12 ay | 129 | 13 | 11 | 9 | %10,1 | %25,6 | −%8,9 |
| 2020'den bu yana | 673 | 68 | 59 | 73 | %10,1 | %29,7 | −%32,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 120 | 11 | 11 | 9 | %9,2 | %25,8 |
| 2025 | 163 | 13 | 11 | 18 | %8,0 | %25,8 |
| 2024 | 45 | 6 | 5 | 6 | %13,3 | %37,8 |
| 2023 | 137 | 18 | 14 | 13 | %13,1 | %32,8 |
| 2022 | 62 | 7 | 6 | 10 | %11,3 | %37,1 |
| 2021 | 76 | 10 | 5 | 6 | %13,2 | %27,6 |
| 2020 | 70 | 3 | 7 | 11 | %4,3 | %30,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 124 | 13 | 11 | 9 | %10,5 | %26,6 |
| Diyarbakır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 105 | 11 | 10 | 3 | %10,5 | %22,9 |
| Kum · Islak | 12 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 4 | 3 | 3 | %7,3 | %18,2 |
| 1201–1600 m | 25 | 3 | 2 | 2 | %12,0* | %28,0* |
| 1601–2000 m | 49 | 6 | 6 | 4 | %12,2 | %32,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 83 | 11 | 5 | 6 | %13,3 | %26,5 |
| İngiliz | 46 | 2 | 6 | 3 | %4,3 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 48 | 4 | 4 | 3 | %8,3 | %22,9 |
| Şartlı | 41 | 5 | 2 | 3 | %12,2 | %24,4 |
| Maiden | 31 | 2 | 4 | 2 | %6,5 | %25,8 |
| G | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 547 | 55 | 50 | 56 | %10,1 | %29,4 |
| Diyarbakır | 56 | 5 | 1 | 11 | %8,9 | %30,4 |
| Adana | 45 | 4 | 6 | 4 | %8,9 | %31,1 |
| Şanlıurfa | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Ankara | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 591 | 64 | 52 | 61 | %10,8 | %29,9 |
| Kum · Islak | 34 | 0 | 3 | 7 | %0,0 | %29,4 |
| Kum · Sulu | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 261 | 24 | 19 | 23 | %9,2 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 138 | 17 | 12 | 14 | %12,3 | %31,2 |
| 1601–2000 m | 267 | 26 | 26 | 36 | %9,7 | %33,0 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 441 | 51 | 35 | 43 | %11,6 | %29,3 |
| İngiliz | 232 | 17 | 24 | 30 | %7,3 | %30,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 242 | 28 | 22 | 28 | %11,6 | %32,2 |
| Handikap | 241 | 24 | 25 | 29 | %10,0 | %32,4 |
| Maiden | 142 | 13 | 11 | 10 | %9,2 | %23,9 |
| KV-7 | 19 | 1 | 0 | 1 | %5,3* | %10,5* |
| KV-6 | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
| A | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| G | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bayar | 24 | 2 | 2 | 4 | %8,3* | %33,3* |
| N. Altın | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| İ. Katar | 12 | 2 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| M. Doğan | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| S. Kaplan | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| İ. Akyavuz | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| M. Çakmak | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Y. Çelikbaş | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| A. Akdemir | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| R. Doğan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Demir Atlas | 18 | 2 | 1 | 4 | %11,1* | %38,9* |
| Green Göle | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Günçiçek | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Nergis Sultan | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Quatro | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| King Dalaz | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Nesib | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| Aslınuray | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Crazy River | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Golden Soul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Durugözeli | A. Çankaya | 10/11 | 77,10 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Green Göle | M. Doğan | 7/12 | 26,00 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Kral Alper | A. Bayar | 6/12 | 20,55 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Emoşun Kızı | R. Doğan | 6/10 | 14,05 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Demir Atlas | A. Bayar | 7/11 | 20,75 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kral Alper | İ. Akyavuz | 12/14 | 6,75 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Günçiçek | S. Kaplan | 7/10 | 4,75 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Emoşun Kızı | H. Altunkılıç | 11/14 | 18,90 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Demir Atlas | A. Bayar | 3/10 | 8,50 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Günçiçek | S. Kaplan | 5/13 | 8,35 |
| 14.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Nergis Sultan | Y. Çelikbaş | 11/12 | 9,70 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1600 Kum | Günçiçek | S. Kaplan | 3/11 | 22,90 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Şartlı 19 | 1600 Kum | Nergis Sultan | R. Doğan | 13/16 | 20,10 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1800 Kum | King Dalaz | R. Doğan | 11/12 | 20,20 |
| 07.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Green Göle | İ. Katar | 11/15 | 26,15 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1800 Kum | Demir Atlas | A. Bayar | 9/16 | 21,20 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1800 Kum | Quatro | N. Altın | 14/16 | 8,70 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Fatma Şah | R. Doğan | 13/14 | 59,65 |
| 02.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1500 Kum | Green Göle | İ. Akyavuz | 15/15 | 5,70 |
| 31.08.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Günçiçek | Y. Çelikbaş | 10/13 | 15,05 |
Sık sorulanlar
Baver Fahrioğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 120 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Baver Fahrioğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Baver Fahrioğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 124 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.