Antrenör
Fatih Bakay
Fatih Bakay'ın atları son 12 ayda 94 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 38 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Bakay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73 | 10 | 11 | 8 | %13,7 | %39,7 | −%37,3 |
| Son 12 ay | 94 | 13 | 15 | 10 | %13,8 | %40,4 | −%0,6 |
| 2020'den bu yana | 436 | 46 | 48 | 43 | %10,6 | %31,4 | −%19,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 73 | 10 | 11 | 8 | %13,7 | %39,7 |
| 2025 | 59 | 8 | 6 | 9 | %13,6 | %39,0 |
| 2024 | 77 | 3 | 8 | 6 | %3,9 | %22,1 |
| 2023 | 70 | 5 | 6 | 6 | %7,1 | %24,3 |
| 2022 | 139 | 19 | 16 | 10 | %13,7 | %32,4 |
| 2021 | 18 | 1 | 1 | 4 | %5,6* | %33,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 12 | 11 | 7 | %21,8 | %54,5 |
| Şanlıurfa | 27 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %18,5* |
| Elazığ | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Diyarbakır | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 3 | 6 | 6 | %5,5 | %27,3 |
| Kum · Sulu | 17 | 6 | 2 | 0 | %35,3* | %47,1* |
| Kum · Nemli | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 3 | 1 | 1 | %23,1* | %38,5* |
| 1201–1600 m | 44 | 2 | 8 | 6 | %4,5 | %36,4 |
| 1601–2000 m | 33 | 6 | 6 | 3 | %18,2 | %45,5 |
| 2001+ m | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 50 | 8 | 13 | 4 | %16,0 | %50,0 |
| İngiliz | 44 | 5 | 2 | 6 | %11,4 | %29,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 29 | 8 | 4 | 3 | %27,6* | %51,7* |
| Handikap | 23 | 3 | 3 | 1 | %13,0* | %30,4* |
| Maiden | 19 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %26,3* |
| Maiden/Satış | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 245 | 21 | 23 | 19 | %8,6 | %25,7 |
| Adana | 93 | 16 | 16 | 12 | %17,2 | %47,3 |
| Diyarbakır | 55 | 3 | 6 | 8 | %5,5 | %30,9 |
| Elazığ | 33 | 5 | 2 | 1 | %15,2 | %24,2 |
| İstanbul | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 335 | 30 | 30 | 32 | %9,0 | %27,5 |
| Kum · Sulu | 32 | 6 | 4 | 0 | %18,8 | %31,3 |
| Çim · Normal | 30 | 5 | 8 | 6 | %16,7 | %63,3 |
| Kum · Nemli | 27 | 4 | 3 | 3 | %14,8* | %37,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 99 | 9 | 8 | 9 | %9,1 | %26,3 |
| 1201–1600 m | 181 | 19 | 24 | 20 | %10,5 | %34,8 |
| 1601–2000 m | 148 | 16 | 16 | 14 | %10,8 | %31,1 |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 270 | 27 | 40 | 22 | %10,0 | %33,0 |
| İngiliz | 166 | 19 | 8 | 21 | %11,4 | %28,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 159 | 22 | 16 | 17 | %13,8 | %34,6 |
| Maiden | 120 | 9 | 12 | 11 | %7,5 | %26,7 |
| Handikap | 115 | 11 | 14 | 7 | %9,6 | %27,8 |
| KV-6 | 13 | 1 | 0 | 3 | %7,7* | %30,8* |
| KV-7 | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Maiden/Satış | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Satış | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 8 | 4 | 0 | 0 | 4/8 | 4/8 |
| M. Akyavuz | 8 | 1 | 5 | 1 | 1/8 | 7/8 |
| M. Çelik | 7 | 2 | 2 | 2 | 2/7 | 6/7 |
| A. Çelik | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| H. Çizik | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| M. Doğan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| F. Yardımcı | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| N. Altın | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| B. Sarıdal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Çankaya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Suruçlu Memo | 11 | 3 | 2 | 1 | %27,3* | %54,5* |
| Dede Soylu | 11 | 1 | 4 | 0 | %9,1* | %45,5* |
| İnci Gülüm | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Nice | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Countach | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Whisper Of Victory | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
| Tabip Bey | 6 | 3 | 3 | 0 | 3/6 | 6/6 |
| Sincero | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Cevahirkan | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| El Verdugo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Doğan Hanım | R. Doğan | 5/15 | 28,35 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Eda Hatun | R. Doğan | 11/12 | 17,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Kinowa Girl | R. Doğan | 9/10 | 21,40 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Kinowa Girl | M. Murtoğlu | 10/15 | 30,05 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Suruçlu Memo | M. Çelik | 1/9 | 5,40 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Çim | Fatihinaslanı | M. Çelik | 3/15 | 6,05 |
| 18.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Nice | M. Doğan | 11/16 | 19,05 |
| 17.05.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Çim | Mürekkep Yürek | N. Demir | 3/14 | 6,70 |
| 17.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1100 Çim | Feritbatur | M. Çelik | 2/6 | 4,20 |
| 13.05.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Sincero | Ç. Canpolat | 4/12 | 7,20 |
| 11.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2100 Kum | Nice | M. Aktürk | 7/13 | 7,15 |
| 10.05.2026 | Adana | Handikap 17 | 1300 Çim | Mürekkep Yürek | E. Cankılıç | 5/13 | 9,90 |
| 04.05.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Sincero | B. Sarıdal | 3/7 | 12,75 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Nice | N. Altın | 12/18 | 10,45 |
| 27.04.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Sincero | İ. Akyavuz | 4/17 | 7,55 |
| 26.04.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Çim | Suruçlu Memo | M. Çelik | 9/13 | 4,80 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Nice | M. Doğan | 4/16 | 16,80 |
| 13.04.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Dede Soylu | B. Sarıdal | 5/9 | 14,35 |
| 12.04.2026 | Adana | KV-8 | 1300 Çim | Suruçlu Memo | M. Akgöbek | 2/11 | 41,60 |
| 06.04.2026 | Şanlıurfa | KV-6 | 1400 Kum | Nice | Y. Çelikbaş | 12/16 | 30,55 |
Sık sorulanlar
Fatih Bakay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 73 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Bakay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Fatih Bakay en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 55 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.