JokeyCezalı: 17.11.2026 tarihine kadar
Nevzat Avci
Nevzat Avci son 12 ayda 1127 koşuya çıktı, 226 birincilik ve 575 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (500 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nevzat Avci jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 968 | 208 | 160 | 134 | %21,5 | %51,9 | −%19,1 |
| Son 12 ay | 1127 | 226 | 192 | 157 | %20,1 | %51,0 | −%26,5 |
| 2020'den bu yana | 7585 | 1293 | 1139 | 1024 | %17,0 | %45,6 | −%27,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 968 | 208 | 160 | 134 | %21,5 | %51,9 |
| 2025 | 1265 | 237 | 203 | 169 | %18,7 | %48,1 |
| 2024 | 1241 | 216 | 208 | 190 | %17,4 | %49,5 |
| 2023 | 1386 | 271 | 227 | 181 | %19,6 | %49,0 |
| 2022 | 1068 | 144 | 138 | 141 | %13,5 | %39,6 |
| 2021 | 949 | 132 | 111 | 131 | %13,9 | %39,4 |
| 2020 | 708 | 85 | 92 | 78 | %12,0 | %36,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 500 | 125 | 86 | 70 | %25,0 | %56,2 |
| Bursa | 336 | 55 | 61 | 61 | %16,4 | %52,7 |
| İstanbul | 161 | 18 | 26 | 13 | %11,2 | %35,4 |
| Kocaeli | 110 | 25 | 19 | 11 | %22,7 | %50,0 |
| Ankara | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| Antalya | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 552 | 127 | 112 | 70 | %23,0 | %56,0 |
| Çim · Normal | 227 | 35 | 29 | 34 | %15,4 | %43,2 |
| Kum · Nemli | 111 | 20 | 18 | 17 | %18,0 | %49,5 |
| Sentetik · Normal | 80 | 14 | 12 | 5 | %17,5 | %38,8 |
| Kum · Islak | 50 | 15 | 6 | 12 | %30,0 | %66,0 |
| Kum · Sulu | 37 | 10 | 4 | 8 | %27,0 | %59,5 |
| Çim · Yumuşak | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 3 | 4 | 0 | %21,4* | %50,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 13 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %46,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 3 | %10,0* | %60,0* |
| Çim · Ağır | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 218 | 48 | 37 | 31 | %22,0 | %53,2 |
| 1201–1600 m | 556 | 101 | 97 | 71 | %18,2 | %48,4 |
| 1601–2000 m | 282 | 63 | 49 | 45 | %22,3 | %55,7 |
| 2001+ m | 71 | 14 | 9 | 10 | %19,7 | %46,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 682 | 145 | 136 | 97 | %21,3 | %55,4 |
| Arap | 445 | 81 | 56 | 60 | %18,2 | %44,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 3535 | 712 | 568 | 500 | %20,1 | %50,4 |
| Bursa | 2259 | 381 | 341 | 315 | %16,9 | %45,9 |
| İstanbul | 978 | 83 | 103 | 97 | %8,5 | %28,9 |
| Kocaeli | 641 | 92 | 104 | 88 | %14,4 | %44,3 |
| Antalya | 128 | 22 | 22 | 21 | %17,2 | %50,8 |
| Ankara | 42 | 3 | 1 | 3 | %7,1 | %16,7 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3513 | 642 | 582 | 487 | %18,3 | %48,7 |
| Çim · Normal | 1998 | 326 | 278 | 271 | %16,3 | %43,8 |
| Sentetik · Normal | 722 | 76 | 82 | 82 | %10,5 | %33,2 |
| Kum · Nemli | 453 | 79 | 76 | 74 | %17,4 | %50,6 |
| Kum · Islak | 299 | 63 | 42 | 37 | %21,1 | %47,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 145 | 28 | 15 | 17 | %19,3 | %41,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 142 | 27 | 23 | 20 | %19,0 | %49,3 |
| Çim · Yumuşak | 141 | 19 | 17 | 13 | %13,5 | %34,8 |
| Kum · Sulu | 80 | 18 | 15 | 12 | %22,5 | %56,3 |
| Çim · Ağır | 48 | 13 | 5 | 4 | %27,1 | %45,8 |
| Çim · Biraz Ağır | 21 | 1 | 4 | 3 | %4,8* | %38,1* |
| Çim · Çok Ağır | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1490 | 288 | 215 | 217 | %19,3 | %48,3 |
| 1201–1600 m | 3489 | 588 | 525 | 450 | %16,9 | %44,8 |
| 1601–2000 m | 2114 | 349 | 341 | 293 | %16,5 | %46,5 |
| 2001+ m | 492 | 68 | 58 | 64 | %13,8 | %38,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4494 | 807 | 725 | 616 | %18,0 | %47,8 |
| Arap | 3091 | 486 | 414 | 408 | %15,7 | %42,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Yüzbaşı | 41 | 7 | 14 | 5 | %17,1 | %63,4 |
| Y. Akbulut | 36 | 10 | 3 | 8 | %27,8 | %58,3 |
| M. Dolak | 36 | 8 | 5 | 3 | %22,2 | %44,4 |
| B. Gül | 28 | 8 | 9 | 1 | %28,6* | %64,3* |
| F. Ceylan | 24 | 8 | 2 | 4 | %33,3* | %58,3* |
| S. Gözüngü | 23 | 4 | 4 | 4 | %17,4* | %52,2* |
| K. Şengel | 22 | 4 | 2 | 6 | %18,2* | %54,5* |
| S. Demir | 20 | 8 | 2 | 3 | %40,0* | %65,0* |
| H. Sunkar | 18 | 3 | 3 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| M. Tezel | 18 | 5 | 2 | 2 | %27,8* | %50,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Distance Runner | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
| Gül Ayalı | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
| Miracle Rhythm | 10 | 2 | 3 | 4 | %20,0* | %90,0* |
| Lady Onat | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Save Your Tears | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Yılma Tay | 7 | 4 | 0 | 1 | 4/7 | 5/7 |
| Kayafatih | 7 | 2 | 2 | 3 | 2/7 | 7/7 |
| Kara Thrace | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| Dragon Pulse | 7 | 4 | 2 | 0 | 4/7 | 6/7 |
| Brave Champion | 7 | 2 | 2 | 3 | 2/7 | 7/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | My Hazel Eyes | E. Çilek | 12/18 | 19,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Has Serçe | H. Uysal | 2/8 | 2,75 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kaptan İrfan | A. Olcar | 2/12 | 1,85 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Konçiçek | H. Sunkar | 8/12 | 8,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Shadow Genius | M. Özgül | 2/6 | 2,95 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Little Florentina | D. Ergin | 2/8 | 7,85 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Dream For Victory | F. Ceylan | 1/11 | 3,30 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Demirnal | M. Tezel | 7/9 | 14,55 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Belkıs Ana | T. Ateş | 2/10 | 7,55 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Sisu | F. Ceylan | 1/10 | 4,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Leontes | F. Ceylan | 1/9 | 1,60 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Wolf Light | S. Demir | 4/5 | 2,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Ziya Kardeşler | L. Berkol | 2/6 | 2,15 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Has Turbo | S. Uysal | 3/10 | 1,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Night Jawel | F. Ceylan | 4/10 | 19,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Febris | F. Ceylan | 5/9 | 7,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Abuzer Baba | M. Bayraktar | 1/9 | 4,65 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Zihni | M. Akkuş | 4/11 | 4,10 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Canasilim | A. Olcar | 6/13 | 8,20 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Derin Derya | M. Atcı | 5/9 | 7,40 |
Sık sorulanlar
Nevzat Avci bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 968 koşuda 208 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nevzat Avci bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Nevzat Avci en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 500 koşu, 125 birincilik.
Nevzat Avci şu an cezalı ya da raporlu mu?
TJK listesine göre 03.11.2026–17.11.2026 tarihleri arasında cezalı.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.