Antrenör
Seda Uysal
Seda Uysal'ın atları son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (44 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seda Uysal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 7 | 7 | 6 | %19,4 | %55,6 | – |
| Son 12 ay | 47 | 8 | 11 | 7 | %17,0 | %55,3 | – |
| 2020'den bu yana | 286 | 21 | 32 | 33 | %7,3 | %30,1 | −%53,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 7 | 7 | 6 | %19,4 | %55,6 |
| 2025 | 78 | 2 | 12 | 9 | %2,6 | %29,5 |
| 2024 | 140 | 11 | 11 | 14 | %7,9 | %25,7 |
| 2023 | 32 | 1 | 2 | 4 | %3,1 | %21,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 44 | 7 | 11 | 7 | %15,9 | %56,8 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 5 | 7 | 5 | %16,7 | %56,7 |
| Kum · Nemli | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 30 | 4 | 9 | 5 | %13,3 | %60,0 |
| 1601–2000 m | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 37 | 5 | 10 | 5 | %13,5 | %54,1 |
| Arap | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 5 | 2 | 0 | %33,3* | %46,7* |
| Şartlı | 13 | 2 | 3 | 3 | %15,4* | %61,5* |
| Maiden | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 234 | 13 | 21 | 25 | %5,6 | %25,2 |
| İzmir | 44 | 7 | 11 | 7 | %15,9 | %56,8 |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Elazığ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 226 | 16 | 23 | 23 | %7,1 | %27,4 |
| Kum · Nemli | 33 | 4 | 4 | 6 | %12,1 | %42,4 |
| Kum · Islak | 16 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %43,8* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 71 | 2 | 3 | 7 | %2,8 | %16,9 |
| 1201–1600 m | 140 | 13 | 21 | 17 | %9,3 | %36,4 |
| 1601–2000 m | 72 | 5 | 8 | 9 | %6,9 | %30,6 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 191 | 15 | 22 | 24 | %7,9 | %31,9 |
| Arap | 95 | 6 | 10 | 9 | %6,3 | %26,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 110 | 9 | 13 | 11 | %8,2 | %30,0 |
| Handikap | 86 | 7 | 7 | 10 | %8,1 | %27,9 |
| Maiden | 62 | 4 | 6 | 8 | %6,5 | %29,0 |
| Satış | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| KV-6 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 7 | 2 | 3 | 2 | 2/7 | 7/7 |
| İ. Söğüt | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| M. Bilgin | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| A. İnci | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| A. Altın | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Ö. Özen | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| E. Bozdağ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| K. Yılmaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| H. Şimşek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İlhami Ağa | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Madeira | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Has Turbo | 6 | 0 | 1 | 4 | 0/6 | 5/6 |
| Bucalı Berat | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Patpat | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Has Haseki | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| Has Serçe | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Vildanım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Sarıyerli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Müttefik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Madeira | K. Yılmaz | 1/11 | 3,85 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Has Turbo | N. Avci | 3/10 | 1,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | İlhami Ağa | H. Şimşek | 14/14 | 13,00 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Madeira | İ. Söğüt | 7/12 | 7,70 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Has Turbo | Ö. Yıldırım | 2/12 | 6,60 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Madeira | İ. Söğüt | 1/13 | 2,50 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Madeira | İ. Söğüt | 3/12 | 23,25 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Has Turbo | M. Bilgin | 4/11 | 1,55 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Madeira | İ. Söğüt | 1/17 | 20,55 |
| 17.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Madeira | İ. Söğüt | –/16 | 13,90 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Has Turbo | N. Avci | 3/10 | 3,65 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Has Turbo | M. Bilgin | 3/10 | 2,95 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bucalı Berat | M. Kayiş | 4/7 | 2,85 |
| 09.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Has Turbo | A. İnci | 3/5 | 15,05 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Vildanım | A. İnci | 7/9 | 10,75 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bucalı Berat | A. İnci | 1/10 | 2,45 |
| 27.06.2026 | İzmir | Satış 1 | 1900 Kum | Patpat | İ. Söğüt | 4/11 | 19,95 |
| 20.06.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Bucalı Berat | A. İnci | 2/6 | 8,95 |
| 07.06.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Vildanım | A. Altın | 6/9 | 18,95 |
| 21.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Has Haseki | N. Avci | 2/13 | 4,30 |
Sık sorulanlar
Seda Uysal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seda Uysal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Seda Uysal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 44 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.