Antrenör
Halil Ersin Uysal
Halil Ersin Uysal'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Ersin Uysal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 8 | 5 | %9,1 | %48,5 | – |
| Son 12 ay | 44 | 3 | 10 | 6 | %6,8 | %43,2 | – |
| 2020'den bu yana | 899 | 85 | 89 | 108 | %9,5 | %31,4 | −%40,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 8 | 5 | %9,1 | %48,5 |
| 2025 | 237 | 11 | 21 | 25 | %4,6 | %24,1 |
| 2024 | 163 | 16 | 16 | 26 | %9,8 | %35,6 |
| 2023 | 202 | 22 | 16 | 20 | %10,9 | %28,7 |
| 2022 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| 2020 | 260 | 32 | 28 | 31 | %12,3 | %35,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 19 | 1 | 4 | 3 | %5,3* | %42,1* |
| Bursa | 12 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| İzmir | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 14 | 2 | 3 | 2 | %14,3* | %50,0* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 21 | 2 | 5 | 2 | %9,5* | %42,9* |
| 1601–2000 m | 9 | 0 | 3 | 2 | 0/9 | 5/9 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 3 | 9 | 5 | %7,7 | %43,6 |
| Arap | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 11 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %54,5* |
| Maiden | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Şartlı | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 405 | 40 | 38 | 51 | %9,9 | %31,9 |
| Bursa | 178 | 15 | 18 | 16 | %8,4 | %27,5 |
| Antalya | 124 | 11 | 13 | 12 | %8,9 | %29,0 |
| İstanbul | 112 | 7 | 5 | 15 | %6,3 | %24,1 |
| İzmir | 53 | 8 | 9 | 11 | %15,1 | %52,8 |
| Ankara | 26 | 4 | 5 | 3 | %15,4* | %46,2* |
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 545 | 57 | 55 | 69 | %10,5 | %33,2 |
| Sentetik · Normal | 117 | 5 | 6 | 13 | %4,3 | %20,5 |
| Çim · Normal | 110 | 7 | 13 | 14 | %6,4 | %30,9 |
| Kum · Nemli | 57 | 9 | 8 | 5 | %15,8 | %38,6 |
| Kum · Islak | 26 | 3 | 2 | 3 | %11,5* | %30,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Nemli | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 197 | 22 | 21 | 27 | %11,2 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 431 | 43 | 39 | 53 | %10,0 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 231 | 17 | 25 | 25 | %7,4 | %29,0 |
| 2001+ m | 40 | 3 | 4 | 3 | %7,5 | %25,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 476 | 46 | 46 | 50 | %9,7 | %29,8 |
| İngiliz | 423 | 39 | 43 | 58 | %9,2 | %33,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 324 | 30 | 32 | 39 | %9,3 | %31,2 |
| Şartlı | 264 | 25 | 26 | 33 | %9,5 | %31,8 |
| Maiden | 134 | 12 | 11 | 16 | %9,0 | %29,1 |
| Satış | 55 | 4 | 6 | 6 | %7,3 | %29,1 |
| KV-6 | 37 | 4 | 3 | 5 | %10,8 | %32,4 |
| KV-8 | 25 | 5 | 5 | 5 | %20,0* | %60,0* |
| KV-7 | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| G | 17 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %11,8* |
| A | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| KV-9 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| N. Avci | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| M. Çelik | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| A. İnci | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| H. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Kaya | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| F. Yücel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Has Serçe | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Patpat | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Has Haseki | 6 | 1 | 2 | 2 | 1/6 | 5/6 |
| Kral Serhat | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Has Gamzem | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bucalı Berat | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| Has Turbo | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İlhami Ağa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hasköy Fırtınası | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Güneşkral | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | İlhami Ağa | H. Gökçe | –/18 | 25,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Has Serçe | N. Avci | 2/8 | 2,75 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Has Serçe | N. Avci | 1/6 | 1,80 |
| 11.09.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Has Gamzem | N. Avci | 7/13 | 3,85 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Has Serçe | M. Bilgin | 3/7 | 2,45 |
| 17.08.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Çim | Has Serçe | Ö. Yıldırım | 2/6 | 8,65 |
| 17.08.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Has Gamzem | Ö. Yıldırım | 4/8 | 10,90 |
| 01.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Bucalı Berat | A. İnci | 2/8 | 1,60 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Has Serçe | A. Altın | 3/7 | 2,35 |
| 20.07.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Has Gamzem | M. Bilgin | 2/11 | 15,85 |
| 13.07.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Has Serçe | M. Bilgin | 5/7 | 18,25 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Bucalı Berat | A. İnci | 1/8 | 1,25 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Has Gamzem | A. İnci | 6/10 | 15,20 |
| 15.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Patpat | A. İnci | 9/15 | 19,15 |
| 07.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2100 Çim | Has Serçe | M. Çelik | 12/14 | 42,65 |
| 05.06.2026 | Bursa | Satış 2 | 1400 Çim | Patpat | N. Avci | 10/17 | 2,25 |
| 01.06.2026 | Bursa | Maiden | 1100 Çim | Has Turbo | N. Avci | 6/6 | 5,25 |
| 09.05.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Kum | Has Turbo | B. Mırık | 5/6 | 4,70 |
| 02.04.2026 | Antalya | KV-6 | 1400 Kum | Has Haseki | M. Çelik | 5/6 | 4,60 |
| 29.03.2026 | İzmir | G 3 | 1700 Çim | Patpat | Ö. Özen | 9/14 | 27,80 |
Sık sorulanlar
Halil Ersin Uysal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Ersin Uysal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Bursa.
Halil Ersin Uysal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 19 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.