Antrenör
Seyhan Demir
Seyhan Demir'ın atları son 12 ayda 78 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (65 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seyhan Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 18 | 7 | 6 | %26,9 | %46,3 | −%17,8 |
| Son 12 ay | 78 | 21 | 8 | 7 | %26,9 | %46,2 | −%16,5 |
| 2020'den bu yana | 306 | 61 | 36 | 34 | %19,9 | %42,8 | −%37,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 18 | 7 | 6 | %26,9 | %46,3 |
| 2025 | 63 | 11 | 3 | 8 | %17,5 | %34,9 |
| 2024 | 82 | 14 | 15 | 10 | %17,1 | %47,6 |
| 2023 | 94 | 18 | 11 | 10 | %19,1 | %41,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 65 | 15 | 7 | 6 | %23,1 | %43,1 |
| Bursa | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Kocaeli | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 58 | 14 | 7 | 6 | %24,1 | %46,6 |
| Kum · Nemli | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 8 | 3 | 3 | %25,8 | %45,2 |
| 1201–1600 m | 34 | 11 | 2 | 4 | %32,4 | %50,0 |
| 1601–2000 m | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 64 | 18 | 5 | 7 | %28,1 | %46,9 |
| Arap | 14 | 3 | 3 | 0 | %21,4* | %42,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 29 | 6 | 2 | 2 | %20,7* | %34,5* |
| Şartlı | 22 | 4 | 2 | 1 | %18,2* | %31,8* |
| Maiden | 16 | 8 | 2 | 2 | %50,0* | %75,0* |
| KV-6 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 231 | 39 | 25 | 24 | %16,9 | %38,1 |
| Kocaeli | 30 | 11 | 3 | 4 | %36,7 | %60,0 |
| Bursa | 30 | 9 | 7 | 4 | %30,0 | %66,7 |
| Antalya | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 163 | 36 | 27 | 17 | %22,1 | %49,1 |
| Çim · Normal | 65 | 8 | 4 | 5 | %12,3 | %26,2 |
| Kum · Islak | 22 | 8 | 2 | 5 | %36,4* | %68,2* |
| Kum · Nemli | 21 | 4 | 1 | 2 | %19,0* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 88 | 22 | 8 | 10 | %25,0 | %45,5 |
| 1201–1600 m | 156 | 31 | 23 | 15 | %19,9 | %44,2 |
| 1601–2000 m | 56 | 8 | 4 | 6 | %14,3 | %32,1 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 291 | 58 | 33 | 34 | %19,9 | %43,0 |
| Arap | 15 | 3 | 3 | 0 | %20,0* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 94 | 15 | 8 | 8 | %16,0 | %33,0 |
| Şartlı | 90 | 17 | 13 | 7 | %18,9 | %41,1 |
| Maiden | 61 | 16 | 4 | 6 | %26,2 | %42,6 |
| KV-6 | 19 | 3 | 5 | 3 | %15,8* | %57,9* |
| KV-7 | 18 | 7 | 2 | 5 | %38,9* | %77,8* |
| KV-8 | 12 | 2 | 3 | 4 | %16,7* | %75,0* |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 20 | 8 | 2 | 3 | %40,0* | %65,0* |
| A. Altın | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| M. Kaya | 5 | 4 | 0 | 0 | 4/5 | 4/5 |
| A. Yıldız | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| M. Çiçek | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Kaya | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| A. İnci | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Bilgin | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İ. Kale | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Külünç Ağası | 14 | 3 | 3 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| Lady Onat | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| Majestik Flow | 6 | 3 | 0 | 2 | 3/6 | 5/6 |
| Mufasa | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Madam Anahit | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Orange Azura | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Never Say No | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Wolf Light | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Win Like A Man | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| King Zelay | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Wolf Light | N. Avci | 4/5 | 2,00 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Never Say No | E. Tepe | 4/4 | 1,85 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Win Like A Man | K. Tokaçoğlu | 3/4 | 1,85 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Mukki | N. Avci | 1/13 | 2,55 |
| 10.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Nosotros | N. Avci | 2/5 | 2,60 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Lady Onat | M. Çiçek | 5/14 | 7,15 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | Mukki | M. Kaya | 5/7 | 4,75 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | Nosotros | N. Avci | 1/7 | 1,45 |
| 19.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Lady Onat | N. Avci | 4/9 | 2,55 |
| 17.09.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1400 Kum | King Zelay | M. Çiçek | 8/10 | 4,50 |
| 17.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Wolf Light | N. Avci | 1/7 | 1,45 |
| 12.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Win Like A Man | M. Çelik | 2/5 | 2,25 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Wolf Light | N. Avci | 4/5 | 11,75 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Win Like A Man | M. Kaya | 1/8 | 2,50 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Lady Onat | B. Gökçe | 2/16 | 7,75 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Never Say No | A. İnci | 5/12 | 35,80 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | King Zelay | M. Çiçek | 3/9 | 4,90 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Lady Onat | N. Avci | 5/13 | 4,55 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Külünç Ağası | M. Bilgin | 1/14 | 7,60 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Majestik Flow | M. Çiçek | 7/8 | 2,10 |
Sık sorulanlar
Seyhan Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 67 koşuda 18 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seyhan Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Seyhan Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 65 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.