Antrenör
Mustafa Bayraktar
Mustafa Bayraktar'ın atları son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (7 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Bayraktar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* | – |
| Son 12 ay | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* | – |
| 2020'den bu yana | 382 | 36 | 44 | 38 | %9,4 | %30,9 | −%54,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| 2021 | 200 | 23 | 32 | 25 | %11,5 | %40,0 |
| 2020 | 171 | 12 | 12 | 13 | %7,0 | %21,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 246 | 22 | 26 | 21 | %8,9 | %28,0 |
| İzmir | 48 | 6 | 8 | 6 | %12,5 | %41,7 |
| Kocaeli | 45 | 5 | 4 | 4 | %11,1 | %28,9 |
| İstanbul | 35 | 2 | 5 | 7 | %5,7 | %40,0 |
| Ankara | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 178 | 19 | 20 | 16 | %10,7 | %30,9 |
| Çim · Normal | 94 | 7 | 6 | 10 | %7,4 | %24,5 |
| Kum · Islak | 22 | 4 | 5 | 2 | %18,2* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 3 | 3 | %9,5* | %38,1* |
| Kum · Nemli | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %26,7* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 69 | 8 | 10 | 7 | %11,6 | %36,2 |
| 1201–1600 m | 189 | 21 | 28 | 15 | %11,1 | %33,9 |
| 1601–2000 m | 107 | 5 | 6 | 12 | %4,7 | %21,5 |
| 2001+ m | 17 | 2 | 0 | 4 | %11,8* | %35,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 192 | 16 | 23 | 18 | %8,3 | %29,7 |
| İngiliz | 190 | 20 | 21 | 20 | %10,5 | %32,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 125 | 16 | 16 | 13 | %12,8 | %36,0 |
| Handikap | 105 | 7 | 8 | 9 | %6,7 | %22,9 |
| Maiden | 87 | 9 | 12 | 6 | %10,3 | %31,0 |
| KV-6 | 17 | 0 | 5 | 3 | %0,0* | %47,1* |
| KV-7 | 15 | 2 | 3 | 0 | %13,3* | %33,3* |
| KV-8 | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Satış | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| A | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| İ. Söğüt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Kadirler | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| D. Budak | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Turan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Abuzer Baba | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Invincible Star | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Paris Özlemi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ağa Abdullah | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Abuzer Baba | N. Avci | 1/9 | 4,65 |
| 22.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Abuzer Baba | İ. Söğüt | 10/11 | 30,70 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Invincible Star | K. Tokaçoğlu | 9/9 | 10,90 |
| 02.10.2026 | Bursa | Handikap 17 | 2200 Çim | Abuzer Baba | A. Yıldız | 6/8 | 5,95 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Invincible Star | E. Kadirler | 4/11 | 3,15 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1900 Kum | Abuzer Baba | M. Kaya | 4/15 | 7,40 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Abuzer Baba | R. Ketme | 4/12 | 13,60 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Ağa Abdullah | D. Budak | 14/14 | 56,30 |
| 11.06.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Paris Özlemi | M. Kaya | 14/14 | 85,65 |
| 05.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Paris Özlemi | H. Turan | 20/20 | 45,80 |
| 22.05.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Abuzer Baba | N. Avci | 5/6 | 5,25 |
| 20.08.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Çim | Karaoğlanım | E. Çankaya | 5/8 | 27,05 |
| 17.08.2021 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Oliver Twist | M. Demirbaş | 8/15 | 70,85 |
| 13.08.2021 | İstanbul | Şartlı 2 | 1200 Sentetik | Ayderliturbo | M. Kaya | 1/10 | 2,00 |
| 09.08.2021 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Oliver Twist | M. Demirbaş | 7/15 | 61,75 |
| 09.08.2021 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Own Daughter | S. İpek | 16/16 | 48,30 |
| 05.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1400 Kum | Efsel | M. Turan | 1/7 | 16,55 |
| 04.08.2021 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Engel Yok | O. Yıldız | 4/10 | 9,45 |
| 02.08.2021 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Karaoğlanım | S. Tırpan | 7/8 | 22,95 |
| 30.07.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Asela | M. Turan | 4/10 | 2,90 |
Sık sorulanlar
Mustafa Bayraktar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Bayraktar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, İzmir.
Mustafa Bayraktar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 7 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.