Antrenör
Levent Berkol
Levent Berkol'ın atları son 12 ayda 37 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (37 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Berkol antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 7 | 1 | %9,1 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 37 | 3 | 7 | 2 | %8,1 | %32,4 | – |
| 2020'den bu yana | 235 | 31 | 31 | 28 | %13,2 | %38,3 | −%49,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 7 | 1 | %9,1 | %33,3 |
| 2025 | 45 | 4 | 5 | 5 | %8,9 | %31,1 |
| 2024 | 55 | 14 | 6 | 9 | %25,5 | %52,7 |
| 2023 | 59 | 4 | 4 | 7 | %6,8 | %25,4 |
| 2022 | 39 | 6 | 8 | 6 | %15,4 | %51,3 |
| 2021 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 37 | 3 | 7 | 2 | %8,1 | %32,4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 2 | 5 | 2 | %6,5 | %29,0 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 4 | 1 | %5,3* | %31,6* |
| 1601–2000 m | 11 | 2 | 1 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 37 | 3 | 7 | 2 | %8,1 | %32,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| Şartlı | 15 | 2 | 4 | 2 | %13,3* | %53,3* |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 219 | 25 | 30 | 26 | %11,4 | %37,0 |
| Antalya | 13 | 6 | 0 | 2 | %46,2* | %61,5* |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 146 | 20 | 23 | 15 | %13,7 | %39,7 |
| Çim · Normal | 42 | 4 | 4 | 7 | %9,5 | %35,7 |
| Kum · Nemli | 22 | 2 | 2 | 3 | %9,1* | %31,8* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Sentetik · Normal | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 95 | 10 | 14 | 10 | %10,5 | %35,8 |
| 1601–2000 m | 92 | 11 | 14 | 14 | %12,0 | %42,4 |
| 2001+ m | 30 | 6 | 2 | 3 | %20,0 | %36,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 235 | 31 | 31 | 28 | %13,2 | %38,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 90 | 12 | 10 | 10 | %13,3 | %35,6 |
| Handikap | 75 | 9 | 11 | 8 | %12,0 | %37,3 |
| Maiden | 32 | 3 | 4 | 3 | %9,4 | %31,3 |
| KV-7 | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| KV-8 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| KV-6 | 7 | 3 | 1 | 2 | 3/7 | 6/7 |
| Satış | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 17 | 2 | 4 | 1 | %11,8* | %41,2* |
| K. Tokaçoğlu | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| M. Kayiş | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| N. Avci | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| A. Altın | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| O. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Şimşek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Boarding Pass | 23 | 2 | 4 | 1 | %8,7* | %30,4* |
| Roxelena | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Ziya Kardeşler | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Voice Of Glory | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Edoras | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Ziya Kardeşler | N. Avci | 2/6 | 2,15 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Roxelena | B. Bülbül | 2/10 | 4,00 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Boarding Pass | B. Bülbül | 6/9 | 7,95 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Ziya Kardeşler | N. Avci | 1/16 | 2,75 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Boarding Pass | B. Bülbül | 2/12 | 9,05 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Ziya Kardeşler | B. Bülbül | 4/17 | 30,20 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Roxelena | B. Bülbül | 4/9 | 10,50 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Boarding Pass | B. Bülbül | 1/9 | 10,15 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Roxelena | B. Bülbül | 2/11 | 10,30 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Ziya Kardeşler | B. Bülbül | 11/14 | 44,50 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Boarding Pass | M. Kayiş | 5/10 | 20,65 |
| 22.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Roxelena | Ö. Özen | 4/9 | 7,60 |
| 08.08.2026 | İzmir | Satış 1 | 1900 Kum | Boarding Pass | B. Bülbül | 4/8 | 11,15 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Roxelena | B. Bülbül | 3/8 | 19,20 |
| 19.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Roxelena | M. Bilgin | 10/11 | 3,45 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Boarding Pass | B. Bülbül | 6/10 | 27,50 |
| 11.07.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Boarding Pass | M. Kayiş | 5/8 | 12,45 |
| 28.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Boarding Pass | K. Tokaçoğlu | 8/10 | 9,25 |
| 27.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Roxelena | K. Tokaçoğlu | 4/12 | 7,05 |
| 07.06.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1900 Kum | Boarding Pass | O. Yıldız | 8/9 | 11,25 |
Sık sorulanlar
Levent Berkol bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Levent Berkol'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Levent Berkol en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 37 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.