Antrenör
İhsan Akmeşe
İhsan Akmeşe'ın atları son 12 ayda 54 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 30 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İhsan Akmeşe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 54 | 11 | 9 | 10 | %20,4 | %55,6 | −%29,4 |
| Son 12 ay | 54 | 11 | 9 | 10 | %20,4 | %55,6 | −%29,4 |
| 2020'den bu yana | 72 | 11 | 10 | 14 | %15,3 | %48,6 | −%47,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 54 | 11 | 9 | 10 | %20,4 | %55,6 |
| 2022 | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 35 | 6 | 4 | 7 | %17,1 | %48,6 |
| Antalya | 12 | 5 | 4 | 1 | %41,7* | %83,3* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 30 | 5 | 5 | 2 | %16,7 | %40,0 |
| Kum · Normal | 8 | 2 | 2 | 3 | 2/8 | 7/8 |
| Çim · Normal | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Sentetik · Islak | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 4 | 1/5 | 5/5 |
| 1201–1600 m | 26 | 2 | 8 | 4 | %7,7* | %53,8* |
| 1601–2000 m | 13 | 6 | 0 | 2 | %46,2* | %61,5* |
| 2001+ m | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 52 | 10 | 9 | 10 | %19,2 | %55,8 |
| Arap | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 5 | 2 | 4 | %25,0* | %55,0* |
| Handikap | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Maiden | 12 | 3 | 4 | 2 | %25,0* | %75,0* |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 36 | 6 | 4 | 7 | %16,7 | %47,2 |
| Antalya | 22 | 5 | 5 | 4 | %22,7* | %63,6* |
| Ankara | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 35 | 5 | 6 | 3 | %14,3 | %40,0 |
| Kum · Normal | 14 | 2 | 2 | 3 | %14,3* | %50,0* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 3 | 0/4 | 4/4 |
| Sentetik · Islak | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 0 | 4 | 1/8 | 5/8 |
| 1201–1600 m | 37 | 2 | 8 | 7 | %5,4 | %45,9 |
| 1601–2000 m | 15 | 6 | 1 | 3 | %40,0* | %66,7* |
| 2001+ m | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 66 | 10 | 10 | 13 | %15,2 | %50,0 |
| Arap | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 5 | 2 | 4 | %21,7* | %47,8* |
| Handikap | 21 | 2 | 2 | 4 | %9,5* | %38,1* |
| Maiden | 15 | 3 | 4 | 3 | %20,0* | %66,7* |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 17 | 3 | 4 | 3 | %17,6* | %58,8* |
| V. Abiş | 12 | 3 | 1 | 5 | %25,0* | %75,0* |
| S. Çelik | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| F. Sansar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Kaya | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| H. Karataş | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| E. Çankaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fly Forever | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| The Special One | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Nart The Battle | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Actıon Wonder | 3 | 1 | 0 | 2 | 1/3 | 3/3 |
| Wolf Brothers | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Nymphadora Tonks | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Koko Loko | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Income | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Nart The Wolf | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Golden Dragon | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Pevrul | H. Çizik | 5/9 | 2,20 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | The Last Forza | H. Karataş | 7/8 | 2,95 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Fly Forever | V. Abiş | 1/5 | 5,35 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Wolf Brothers | V. Abiş | 2/9 | 1,75 |
| 14.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 2400 Sentetik | Nymphadora Tonks | A. Kurşun | 4/5 | 3,65 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Fly Forever | V. Abiş | 3/10 | 5,55 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Power Of The Night | V. Abiş | 3/8 | 4,55 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Koko Loko | V. Abiş | 1/8 | 4,50 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Nart The Battle | İ. Yıldırım | 4/7 | 4,20 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Income | V. Abiş | 1/9 | 1,35 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | The Special One | S. Çelik | 2/13 | 22,35 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Barboom | A. Sözen | 3/13 | 1,70 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Exalted | M. Çelik | 7/7 | 3,20 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Touch The Magıc | F. Sansar | 4/9 | 1,95 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | The Special One | F. Sansar | 12/13 | 3,15 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | The Last Dragon | A. Kurşun | 3/6 | 2,95 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Anshba Sky | F. Sansar | 1/11 | 9,05 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Wolf Brothers | V. Abiş | 4/9 | 3,75 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1500 Sentetik | Nart The Wolf | M. Çelik | 7/11 | 4,00 |
| 23.07.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Zibboosh | V. Abiş | 3/6 | 5,00 |
Sık sorulanlar
İhsan Akmeşe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 54 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İhsan Akmeşe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
İhsan Akmeşe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 35 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.