Antrenör
Hüseyin Çakmak
Hüseyin Çakmak'ın atları son 12 ayda 64 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (53 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Çakmak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 58 | 3 | 4 | 4 | %5,2 | %19,0 | −%71,4 |
| Son 12 ay | 64 | 3 | 4 | 4 | %4,7 | %17,2 | −%74,1 |
| 2020'den bu yana | 243 | 19 | 19 | 22 | %7,8 | %24,7 | −%39,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 58 | 3 | 4 | 4 | %5,2 | %19,0 |
| 2025 | 43 | 3 | 3 | 5 | %7,0 | %25,6 |
| 2024 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| 2023 | 48 | 3 | 3 | 8 | %6,3 | %29,2 |
| 2022 | 31 | 4 | 4 | 3 | %12,9 | %35,5 |
| 2020 | 61 | 5 | 5 | 2 | %8,2 | %19,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 53 | 2 | 4 | 4 | %3,8 | %18,9 |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 33 | 2 | 3 | 3 | %6,1 | %24,2 |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Kum · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 33 | 1 | 1 | 2 | %3,0 | %12,1 |
| 1601–2000 m | 15 | 2 | 2 | 1 | %13,3* | %33,3* |
| 2001+ m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 46 | 3 | 3 | 4 | %6,5 | %21,7 |
| Arap | 18 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 24 | 1 | 2 | 1 | %4,2* | %16,7* |
| Şartlı | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| Maiden | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 174 | 13 | 10 | 21 | %7,5 | %25,3 |
| İzmir | 32 | 1 | 2 | 1 | %3,1 | %12,5 |
| Kocaeli | 23 | 3 | 5 | 0 | %13,0* | %34,8* |
| Bursa | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Adana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 104 | 8 | 6 | 14 | %7,7 | %26,9 |
| Çim · Normal | 75 | 6 | 7 | 7 | %8,0 | %26,7 |
| Kum · Normal | 31 | 3 | 3 | 0 | %9,7 | %19,4 |
| Kum · Nemli | 10 | 1 | 3 | 0 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 3 | 2 | 3 | %10,3* | %27,6* |
| 1201–1600 m | 125 | 10 | 10 | 9 | %8,0 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 63 | 5 | 6 | 5 | %7,9 | %25,4 |
| 2001+ m | 26 | 1 | 1 | 5 | %3,8* | %26,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 137 | 12 | 11 | 11 | %8,8 | %24,8 |
| Arap | 106 | 7 | 8 | 11 | %6,6 | %24,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 79 | 10 | 9 | 8 | %12,7 | %34,2 |
| Handikap | 75 | 6 | 2 | 5 | %8,0 | %17,3 |
| Maiden | 59 | 2 | 5 | 5 | %3,4 | %20,3 |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kaçmaz | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| G. Bektaş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| N. Avci | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Kurşun | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| M. Keçeci | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Karataş | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Papa Runner | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Prince Of The Sun | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Visenya | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Blue Star | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Börütay | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Emirenes | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Serintepe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Heart Of Öner | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Avcıtokoçin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Finally Idyll | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Visenya | H. Karataş | 3/10 | 4,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Haydar Usta | B. Çetin | 8/8 | 42,60 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Emirenes | B. Mırık | 8/15 | 35,70 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Serintepe | B. Bülbül | 2/16 | 8,60 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Don Çiçi | M. Kaya | 2/10 | 16,15 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Selefkos | A. Kaçmaz | 4/7 | 8,70 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Kerpeten Yalçın | A. Kurşun | 5/10 | 5,20 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Serintepe | Y. Gökçe | 6/11 | 20,60 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Heart Of Öner | Y. Gökçe | 7/9 | 52,55 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Macapa | A. Kurşun | 9/9 | 5,55 |
| 14.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 2400 Sentetik | Visenya | H. Karataş | 2/5 | 2,65 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Heart Of Öner | G. Bektaş | 4/9 | 21,50 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Prince Of The Sun | E. Atlamaz | 10/11 | 60,80 |
| 24.09.2026 | Ankara | KV-9 | 2100 Kum | Visenya | G. Kocakaya | 4/7 | 3,80 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Serintepe | R. Ketme | 10/17 | 21,60 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1200 Çim | Heart Of Öner | R. Ketme | 5/7 | 35,60 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Visenya | K. Gökçe | 1/4 | 1,45 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Çim | Blue Star | M. Turan | 9/14 | 20,00 |
| 02.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Theater Of War | A. Kurşun | 1/8 | 10,60 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Avcıtokoçin | A. Kaçmaz | 8/9 | 11,95 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Çakmak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 58 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Çakmak'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 4. koşu 15:30, HAYDAR USTA; İstanbul 6. koşu 16:30, VISENYA.
Hüseyin Çakmak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 53 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.