Antrenör
Kemal Yılmaz
Kemal Yılmaz'ın atları son 12 ayda 215 koşuya çıktı, 43 birincilik ve 100 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (102 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Yılmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 214 | 43 | 29 | 28 | %20,1 | %46,7 | −%6,1 |
| Son 12 ay | 215 | 43 | 29 | 28 | %20,0 | %46,5 | −%6,6 |
| 2020'den bu yana | 417 | 60 | 51 | 55 | %14,4 | %39,8 | −%24,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 214 | 43 | 29 | 28 | %20,1 | %46,7 |
| 2025 | 90 | 7 | 4 | 14 | %7,8 | %27,8 |
| 2024 | 24 | 4 | 3 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| 2023 | 87 | 6 | 15 | 11 | %6,9 | %36,8 |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 102 | 19 | 11 | 13 | %18,6 | %42,2 |
| İstanbul | 98 | 18 | 18 | 14 | %18,4 | %51,0 |
| Adana | 11 | 5 | 0 | 0 | %45,5* | %45,5* |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 81 | 15 | 13 | 13 | %18,5 | %50,6 |
| Kum · Normal | 51 | 10 | 4 | 6 | %19,6 | %39,2 |
| Sentetik · Normal | 45 | 12 | 6 | 5 | %26,7 | %51,1 |
| Kum · Islak | 11 | 3 | 2 | 2 | %27,3* | %63,6* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 9 | 6 | 6 | %24,3 | %56,8 |
| 1201–1600 m | 88 | 17 | 10 | 10 | %19,3 | %42,0 |
| 1601–2000 m | 40 | 10 | 4 | 5 | %25,0 | %47,5 |
| 2001+ m | 50 | 7 | 9 | 7 | %14,0 | %46,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 141 | 26 | 21 | 20 | %18,4 | %47,5 |
| İngiliz | 74 | 17 | 8 | 8 | %23,0 | %44,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 77 | 17 | 9 | 12 | %22,1 | %49,4 |
| Şartlı | 38 | 8 | 6 | 1 | %21,1 | %39,5 |
| G | 33 | 3 | 6 | 6 | %9,1 | %45,5 |
| Maiden | 21 | 5 | 2 | 3 | %23,8* | %47,6* |
| Satış | 15 | 4 | 4 | 0 | %26,7* | %53,3* |
| KV-6 | 13 | 3 | 0 | 1 | %23,1* | %30,8* |
| KV-7 | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 234 | 31 | 27 | 29 | %13,2 | %37,2 |
| İstanbul | 110 | 18 | 19 | 16 | %16,4 | %48,2 |
| Adana | 29 | 5 | 1 | 5 | %17,2* | %37,9* |
| Şanlıurfa | 21 | 2 | 2 | 3 | %9,5* | %33,3* |
| Elazığ | 14 | 3 | 1 | 1 | %21,4* | %35,7* |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 172 | 20 | 21 | 21 | %11,6 | %36,0 |
| Çim · Normal | 133 | 19 | 17 | 21 | %14,3 | %42,9 |
| Sentetik · Normal | 51 | 12 | 6 | 6 | %23,5 | %47,1 |
| Kum · Islak | 15 | 3 | 2 | 3 | %20,0* | %53,3* |
| Çim · Ağır | 11 | 1 | 4 | 0 | %9,1* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 74 | 13 | 10 | 13 | %17,6 | %48,6 |
| 1201–1600 m | 190 | 24 | 20 | 22 | %12,6 | %34,7 |
| 1601–2000 m | 75 | 12 | 8 | 10 | %16,0 | %40,0 |
| 2001+ m | 78 | 11 | 13 | 10 | %14,1 | %43,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 274 | 36 | 38 | 39 | %13,1 | %41,2 |
| İngiliz | 143 | 24 | 13 | 16 | %16,8 | %37,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 142 | 20 | 17 | 19 | %14,1 | %39,4 |
| Şartlı | 90 | 13 | 14 | 12 | %14,4 | %43,3 |
| Maiden | 70 | 9 | 6 | 5 | %12,9 | %28,6 |
| G | 41 | 4 | 7 | 7 | %9,8 | %43,9 |
| Satış | 27 | 6 | 4 | 3 | %22,2* | %48,1* |
| KV-6 | 19 | 3 | 0 | 2 | %15,8* | %26,3* |
| KV-7 | 17 | 3 | 2 | 4 | %17,6* | %52,9* |
| KV-8 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Çelik | 20 | 4 | 4 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| G. Kocakaya | 17 | 6 | 3 | 3 | %35,3* | %70,6* |
| A. Kurşun | 17 | 4 | 2 | 2 | %23,5* | %47,1* |
| M. Kaya | 15 | 2 | 2 | 3 | %13,3* | %46,7* |
| H. Karataş | 13 | 2 | 3 | 1 | %15,4* | %46,2* |
| M. Akyavuz | 10 | 4 | 1 | 1 | %40,0* | %60,0* |
| M. Çelik | 10 | 4 | 3 | 0 | %40,0* | %70,0* |
| S. Çelik | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| A. Sözen | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| E. Aktuğ | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cezzar Bey | 19 | 2 | 3 | 3 | %10,5* | %42,1* |
| Lostra | 16 | 4 | 0 | 1 | %25,0* | %31,3* |
| Bold Lion | 15 | 4 | 2 | 3 | %26,7* | %60,0* |
| Şafakateş | 14 | 5 | 4 | 1 | %35,7* | %71,4* |
| Çanakkale Fırtınası | 12 | 2 | 4 | 1 | %16,7* | %58,3* |
| Richwood | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Caneymen | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Angle Rising | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| Akerbey | 9 | 4 | 2 | 1 | 4/9 | 7/9 |
| Aziz Dostum | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Lostra | H. Karataş | 8/8 | 9,95 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Düz Koşu | M. Akyavuz | 1/9 | 1,50 |
| 07.11.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | Angle Rising | S. Çelik | 1/5 | 3,35 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Harputşahini | M. Akyavuz | 4/9 | 8,75 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Cezzar Bey | S. Çelik | 7/7 | 6,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Işık Gece | M. Akyavuz | 4/7 | 15,95 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Deniz Savaşı | E. Cankılıç | 3/15 | 5,00 |
| 01.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1800 Kum | Angle Rising | S. Çelik | 1/7 | 3,40 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Akerbey | M. Çelik | 1/9 | 5,75 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Çanakkale Fırtınası | M. Akyavuz | 1/11 | 7,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Aziz Dostum | İ. Akyavuz | 9/13 | 54,45 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Hızlı Kral | İ. Yıldırım | 1/9 | 1,15 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Düz Koşu | M. Kaya | 2/9 | 1,15 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Lostra | İ. Akyavuz | 1/10 | 11,95 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Harputşahini | İ. Akyavuz | 5/10 | 14,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Cezzar Bey | İ. Akyavuz | 9/13 | 12,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Düz Koşu | M. Kaya | 7/11 | 11,10 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Şafakateş | M. Çelik | 1/10 | 2,30 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Hızlı Kral | M. Çelik | 5/11 | 7,10 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Angle Rising | S. Çelik | 1/7 | 4,15 |
Sık sorulanlar
Kemal Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 214 koşuda 43 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kemal Yılmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 5. koşu 16:00, LOSTRA.
Kemal Yılmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 102 koşu, 19 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.