Antrenör
Yılmaz Öztaş
Yılmaz Öztaş'ın atları son 12 ayda 190 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 45 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (119 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Öztaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 161 | 11 | 15 | 13 | %6,8 | %24,2 | −%49,3 |
| Son 12 ay | 190 | 12 | 19 | 14 | %6,3 | %23,7 | −%56,2 |
| 2020'den bu yana | 330 | 32 | 40 | 34 | %9,7 | %32,1 | −%46,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 161 | 11 | 15 | 13 | %6,8 | %24,2 |
| 2025 | 141 | 19 | 21 | 17 | %13,5 | %40,4 |
| 2024 | 28 | 2 | 4 | 4 | %7,1* | %35,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 119 | 4 | 8 | 9 | %3,4 | %17,6 |
| Kocaeli | 36 | 5 | 5 | 1 | %13,9 | %30,6 |
| Bursa | 31 | 3 | 5 | 3 | %9,7 | %35,5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 66 | 2 | 4 | 6 | %3,0 | %18,2 |
| Kum · Normal | 62 | 6 | 11 | 4 | %9,7 | %33,9 |
| Çim · Normal | 29 | 2 | 1 | 1 | %6,9* | %13,8* |
| Kum · Nemli | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 3 | 5 | 3 | %10,7* | %39,3* |
| 1201–1600 m | 85 | 4 | 9 | 7 | %4,7 | %23,5 |
| 1601–2000 m | 56 | 5 | 5 | 2 | %8,9 | %21,4 |
| 2001+ m | 21 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %9,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 145 | 10 | 12 | 11 | %6,9 | %22,8 |
| Arap | 45 | 2 | 7 | 3 | %4,4 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 78 | 5 | 9 | 4 | %6,4 | %23,1 |
| Şartlı | 58 | 5 | 7 | 4 | %8,6 | %27,6 |
| Maiden | 37 | 2 | 2 | 3 | %5,4 | %18,9 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 232 | 19 | 24 | 27 | %8,2 | %30,2 |
| Kocaeli | 50 | 9 | 9 | 1 | %18,0 | %38,0 |
| Bursa | 44 | 4 | 6 | 5 | %9,1 | %34,1 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 133 | 8 | 13 | 16 | %6,0 | %27,8 |
| Kum · Normal | 86 | 10 | 16 | 6 | %11,6 | %37,2 |
| Çim · Normal | 69 | 10 | 6 | 8 | %14,5 | %34,8 |
| Kum · Nemli | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 8 | 11 | 6 | %16,3 | %51,0 |
| 1201–1600 m | 160 | 12 | 18 | 16 | %7,5 | %28,7 |
| 1601–2000 m | 82 | 7 | 8 | 7 | %8,5 | %26,8 |
| 2001+ m | 39 | 5 | 3 | 5 | %12,8 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 258 | 27 | 30 | 29 | %10,5 | %33,3 |
| Arap | 72 | 5 | 10 | 5 | %6,9 | %27,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 112 | 15 | 12 | 7 | %13,4 | %30,4 |
| Şartlı | 101 | 9 | 17 | 9 | %8,9 | %34,7 |
| Maiden | 86 | 7 | 7 | 15 | %8,1 | %33,7 |
| Satış | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| KV-7 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| G | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 27 | 2 | 5 | 0 | %7,4* | %25,9* |
| M. Kaya | 13 | 2 | 2 | 2 | %15,4* | %46,2* |
| A. Yıldız | 12 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %58,3* |
| M. Bilgin | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| G. Yıldız | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| E. Aktuğ | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| G. Özçelik | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| B. Akçay | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| N. Avci | 7 | 2 | 3 | 0 | 2/7 | 5/7 |
| M. Keçeci | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fıstık Çamı | 15 | 0 | 7 | 2 | %0,0* | %60,0* |
| Big Rugged | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Gençyürek | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| My Chakra | 13 | 2 | 3 | 1 | %15,4* | %46,2* |
| Skydive | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| Eagle Khan | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Mayback | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| King Mahir | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Akide Sultan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Big Avalanche | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Darmaduman | G. Yıldız | 6/11 | 25,30 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Time To Victory | H. Karataş | 4/8 | 2,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Mimoza | E. Cankılıç | 10/13 | 7,45 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kuklacı Kız | B. Bülbül | 7/13 | 19,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Secret Of Success | G. Yıldız | 8/9 | 36,10 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | Mayback | A. Sözen | 4/6 | 8,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Foot Loos | Ç. Taşcı | 9/11 | 18,20 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Ilgaz Wind | E. Aktuğ | 6/8 | 19,85 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | King Mahir | E. Aktuğ | 1/8 | 3,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | My Chakra | E. Akpınar | 6/18 | 20,75 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Fıstık Çamı | Ö. Yıldırım | 3/14 | 6,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Plomari | G. Yıldız | 8/11 | 110,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | King Mahir | E. Aktuğ | 4/10 | 8,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Foot Loos | Ç. Taşcı | 7/10 | 8,80 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Akide Sultan | G. Yıldız | 7/10 | 31,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Plomari | G. Yıldız | 9/11 | 45,80 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Kalmera | B. Çetin | 16/17 | 83,70 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Mayback | M. Kaya | 6/7 | 13,35 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Trust My Speed | E. Aktuğ | 9/12 | 23,10 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Pilots Boy | B. Akçay | 5/9 | 4,30 |
Sık sorulanlar
Yılmaz Öztaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 161 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Öztaş'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, TIME TO VICTORY; İstanbul 9. koşu 18:00, DARMADUMAN.
Yılmaz Öztaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 119 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.