Jokey
Hakan Yıldız
Hakan Yıldız son 12 ayda 166 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (95 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 1 | 4 | 7 | %0,8 | %9,1 | −%95,0 |
| Son 12 ay | 166 | 1 | 6 | 10 | %0,6 | %10,2 | −%96,1 |
| 2020'den bu yana | 1391 | 63 | 89 | 112 | %4,5 | %19,0 | −%64,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 23.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 1 | 4 | 7 | %0,8 | %9,1 |
| 2025 | 248 | 14 | 22 | 25 | %5,6 | %24,6 |
| 2024 | 234 | 12 | 21 | 23 | %5,1 | %23,9 |
| 2023 | 263 | 16 | 11 | 22 | %6,1 | %18,6 |
| 2022 | 184 | 8 | 13 | 18 | %4,3 | %21,2 |
| 2021 | 204 | 5 | 8 | 10 | %2,5 | %11,3 |
| 2020 | 126 | 7 | 10 | 7 | %5,6 | %19,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 95 | 1 | 6 | 7 | %1,1 | %14,7 |
| İstanbul | 66 | 0 | 0 | 3 | %0,0 | %4,5 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 80 | 0 | 3 | 6 | %0,0 | %11,3 |
| Kum · Normal | 36 | 1 | 2 | 2 | %2,8 | %13,9 |
| Çim · Normal | 25 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,0* |
| Sentetik · Nemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 86 | 1 | 2 | 7 | %1,2 | %11,6 |
| 1601–2000 m | 31 | 0 | 2 | 2 | %0,0 | %12,9 |
| 2001+ m | 28 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %10,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 85 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %5,9 |
| İngiliz | 81 | 1 | 4 | 7 | %1,2 | %14,8 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 561 | 23 | 25 | 46 | %4,1 | %16,8 |
| Antalya | 307 | 15 | 28 | 35 | %4,9 | %25,4 |
| Ankara | 230 | 6 | 9 | 19 | %2,6 | %14,8 |
| Adana | 153 | 7 | 13 | 7 | %4,6 | %17,6 |
| Kocaeli | 89 | 10 | 9 | 3 | %11,2 | %24,7 |
| İzmir | 28 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Bursa | 23 | 2 | 1 | 0 | %8,7* | %13,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 506 | 19 | 21 | 51 | %3,8 | %18,0 |
| Kum · Normal | 367 | 24 | 35 | 32 | %6,5 | %24,8 |
| Çim · Normal | 342 | 15 | 23 | 23 | %4,4 | %17,8 |
| Kum · Nemli | 45 | 2 | 4 | 1 | %4,4 | %15,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 41 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %7,3 |
| Çim · Yumuşak | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Islak | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| Sentetik · Nemli | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 233 | 12 | 11 | 20 | %5,2 | %18,5 |
| 1201–1600 m | 733 | 36 | 54 | 61 | %4,9 | %20,6 |
| 1601–2000 m | 282 | 11 | 18 | 21 | %3,9 | %17,7 |
| 2001+ m | 143 | 4 | 6 | 10 | %2,8 | %14,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 705 | 28 | 52 | 61 | %4,0 | %20,0 |
| Arap | 686 | 35 | 37 | 51 | %5,1 | %17,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Bulut | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| R. Kaya | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| H. El | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| M. Demirtaş | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Ş. Aydemir | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| M. Akkuş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A. Baş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| S. Çiftçi | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| B. Turgul | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| E. Kaya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Invincible Ares | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Afşarbey | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Dark Soul | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Maslova | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Cavidan Hatun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kral Yazıcı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Müphem | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Julnar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Eastern Pilot | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Samurai Cek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Fight For Me | S. Çiftçi | 11/13 | 67,50 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Sensei Baha | S. Günaydın | 8/8 | 20,85 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Charlie The First | M. İpek | 7/10 | 3,05 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Senshı Amazon | Y. Demirkıran | 16/16 | 133,90 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | My Black Pearl | S. Günaydın | 10/10 | 50,00 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Çim | Atartay | T. Yılmaz | 17/18 | 79,05 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Yıldızların Altında | T. Süslü | 12/14 | 106,55 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Atartay | K. Tutal | 15/15 | 57,05 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1900 Çim | Bold Lion | K. Yılmaz | 5/11 | 5,65 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Shadow Master | A. Öcal | 10/10 | 57,30 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Kral Yazıcı | R. Kaya | 9/12 | 28,70 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Tarlabaşı | H. Harmanbaşı | 12/16 | 26,30 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Invincible Ares | H. El | 5/13 | 19,35 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Orianna | M. İpek | 8/12 | 112,85 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1400 Çim | Kayaların Aslanı | H. Harmanbaşı | 13/13 | 74,55 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Çim | Efsane Hanım | M. Demirtaş | 7/10 | 4,35 |
| 16.07.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Müphem | E. Kaya | 12/12 | 5,20 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Julnar | U. Demir | 9/12 | 81,25 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 2100 Çim | Sinan Abi | M. İpek | 11/14 | 57,15 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Invincible Ares | H. El | 5/7 | 30,50 |
Sık sorulanlar
Hakan Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 132 koşuda 1 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 23.10.2026, İstanbul.
Hakan Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 95 koşu, 1 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.