Antrenör
Kenan Berkay Tutal
Kenan Berkay Tutal'ın atları son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (32 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Berkay Tutal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 1 | 0 | 1 | %3,2 | %6,5 | – |
| Son 12 ay | 33 | 1 | 0 | 1 | %3,0 | %6,1 | – |
| 2020'den bu yana | 71 | 2 | 4 | 2 | %2,8 | %11,3 | −%89,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 1 | 0 | 1 | %3,2 | %6,5 |
| 2025 | 27 | 1 | 3 | 1 | %3,7* | %18,5* |
| 2023 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 2022 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 32 | 1 | 0 | 1 | %3,1 | %6,3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 27 | 1 | 0 | 1 | %3,7* | %7,4* |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Şartlı | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Maiden | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 65 | 2 | 3 | 2 | %3,1 | %10,8 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 38 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %10,5 |
| Çim · Normal | 25 | 2 | 0 | 1 | %8,0* | %12,0* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 27 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,7* |
| 1601–2000 m | 22 | 1 | 2 | 1 | %4,5* | %18,2* |
| 2001+ m | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 43 | 2 | 1 | 2 | %4,7 | %11,6 |
| İngiliz | 28 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %10,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 1 | 2 | 0 | %4,0* | %12,0* |
| Şartlı | 23 | 1 | 0 | 2 | %4,3* | %13,0* |
| Maiden | 15 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %13,3* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Gökçe | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| H. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Bektaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Özçelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Baguç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Z. Karabulut | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Baba Tuna | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Saadın Kasırgası | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Batuga | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Manifest | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kızılhis | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| On Gözlü | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İlkuthan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Atartay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bird Cage | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ganadores | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | On Gözlü | B. Baguç | 9/11 | 54,80 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | İlkuthan | A. Kaçmaz | 1/14 | 5,40 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Atartay | H. Yıldız | 15/15 | 57,05 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Manifest | S. Çelik | 7/14 | 20,85 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Manifest | G. Bektaş | 9/10 | 51,40 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Manifest | E. Çankaya | 5/12 | 7,65 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Bird Cage | Z. Karabulut | 12/13 | 66,95 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Baba Tuna | E. Aktuğ | 10/13 | 19,30 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1400 Çim | Ganadores | M. Kayiş | 7/9 | 12,60 |
| 03.07.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Lavin Fırtınası | K. Gökçe | 12/13 | 49,65 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Baba Tuna | A. Yıldız | 16/18 | 20,40 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Saadın Kasırgası | G. Özçelik | 8/9 | 19,90 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Catch The Stars | M. Çelik | 9/9 | 19,40 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Batuga | G. Bektaş | 8/8 | 18,65 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Baba Tuna | B. Gökçe | 5/8 | 18,65 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Baba Tuna | E. Cankılıç | 10/12 | 26,15 |
| 27.05.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Baba Tuna | M. Bilgin | 8/11 | 9,25 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Saadın Kasırgası | B. Gökçe | 7/9 | 32,50 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Batuga | İ. Yıldırım | 7/9 | 35,05 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Öztuğ | A. Yıldız | 5/11 | 10,55 |
Sık sorulanlar
Kenan Berkay Tutal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Berkay Tutal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, İstanbul.
Kenan Berkay Tutal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 32 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.