Antrenör
Batuhan Turgul
Batuhan Turgul'ın atları son 12 ayda 108 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 43 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (77 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Turgul antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 92 | 15 | 10 | 11 | %16,3 | %39,1 | −%46,5 |
| Son 12 ay | 108 | 21 | 10 | 12 | %19,4 | %39,8 | −%18,9 |
| 2020'den bu yana | 820 | 125 | 102 | 116 | %15,2 | %41,8 | −%43,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 92 | 15 | 10 | 11 | %16,3 | %39,1 |
| 2025 | 173 | 25 | 25 | 21 | %14,5 | %41,0 |
| 2024 | 131 | 26 | 21 | 16 | %19,8 | %48,1 |
| 2023 | 88 | 15 | 10 | 21 | %17,0 | %52,3 |
| 2022 | 142 | 19 | 16 | 28 | %13,4 | %44,4 |
| 2021 | 118 | 16 | 15 | 9 | %13,6 | %33,9 |
| 2020 | 76 | 9 | 5 | 10 | %11,8 | %31,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 77 | 15 | 7 | 8 | %19,5 | %39,0 |
| Ankara | 19 | 3 | 0 | 3 | %15,8* | %31,6* |
| İstanbul | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 52 | 11 | 4 | 7 | %21,2 | %42,3 |
| Kum · Normal | 19 | 3 | 3 | 0 | %15,8* | %31,6* |
| Çim · Normal | 13 | 2 | 1 | 3 | %15,4* | %46,2* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Sentetik · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| 1201–1600 m | 53 | 9 | 4 | 7 | %17,0 | %37,7 |
| 1601–2000 m | 22 | 6 | 4 | 1 | %27,3* | %50,0* |
| 2001+ m | 20 | 4 | 1 | 3 | %20,0* | %40,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 99 | 20 | 10 | 10 | %20,2 | %40,4 |
| Arap | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 40 | 13 | 4 | 6 | %32,5 | %57,5 |
| Maiden | 27 | 4 | 2 | 2 | %14,8* | %29,6* |
| Handikap | 24 | 4 | 4 | 1 | %16,7* | %37,5* |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 264 | 24 | 28 | 41 | %9,1 | %35,2 |
| Antalya | 221 | 41 | 28 | 29 | %18,6 | %44,3 |
| İstanbul | 125 | 26 | 16 | 14 | %20,8 | %44,8 |
| İzmir | 123 | 15 | 14 | 17 | %12,2 | %37,4 |
| Kocaeli | 61 | 16 | 10 | 8 | %26,2 | %55,7 |
| Bursa | 21 | 3 | 5 | 6 | %14,3* | %66,7* |
| Adana | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 262 | 37 | 31 | 44 | %14,1 | %42,7 |
| Kum · Normal | 261 | 41 | 40 | 32 | %15,7 | %43,3 |
| Sentetik · Normal | 154 | 25 | 16 | 19 | %16,2 | %39,0 |
| Kum · Nemli | 27 | 5 | 3 | 5 | %18,5* | %48,1* |
| Kum · Islak | 23 | 4 | 2 | 5 | %17,4* | %47,8* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 2 | 4 | 1 | %11,1* | %38,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 4 | 2 | 3 | %22,2* | %50,0* |
| Sentetik · Nemli | 13 | 2 | 3 | 3 | %15,4* | %61,5* |
| Çim · Ağır | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Sentetik · Islak | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Sentetik · Sulu | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 88 | 12 | 10 | 9 | %13,6 | %35,2 |
| 1201–1600 m | 363 | 51 | 38 | 54 | %14,0 | %39,4 |
| 1601–2000 m | 215 | 33 | 34 | 30 | %15,3 | %45,1 |
| 2001+ m | 154 | 29 | 20 | 23 | %18,8 | %46,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 665 | 105 | 90 | 90 | %15,8 | %42,9 |
| Arap | 155 | 20 | 12 | 26 | %12,9 | %37,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 243 | 35 | 28 | 39 | %14,4 | %42,0 |
| Şartlı | 233 | 41 | 31 | 35 | %17,6 | %45,9 |
| Maiden | 171 | 26 | 22 | 17 | %15,2 | %38,0 |
| G | 48 | 5 | 5 | 6 | %10,4 | %33,3 |
| KV-8 | 34 | 6 | 6 | 3 | %17,6 | %44,1 |
| KV-6 | 31 | 3 | 3 | 8 | %9,7 | %45,2 |
| KV-7 | 25 | 5 | 2 | 3 | %20,0* | %40,0* |
| Satış | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| A | 10 | 3 | 1 | 3 | %30,0* | %70,0* |
| KV-9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 38 | 13 | 2 | 7 | %34,2 | %57,9 |
| E. Cankılıç | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| M. Çelik | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| H. Yıldız | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| E. Çankaya | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| U. Temur | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Özçelik | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| H. Karataş | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Father Of Fathers | 10 | 3 | 1 | 3 | %30,0* | %70,0* |
| Dark Soul | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| Süper Sadi | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Rite Of Spring | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Ottowa | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Apolacypse | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Catching Fire | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Gray Dream | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Aegean Wolf | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Last Sword | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Cansefire | A. Kurşun | 3/13 | 2,15 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Maui | H. Karataş | 2/8 | 2,85 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Regista | M. Arslan | 7/10 | 37,95 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Cansefire | M. Çelik | 5/12 | 8,60 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Regista | M. Arslan | 5/9 | 32,95 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Serdade | M. Çelik | 16/21 | 88,45 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Magic Surprise | N. Avci | 2/10 | 6,65 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Mulholland Drive | M. Bilgin | 1/10 | 3,85 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Madame Elis | E. Çankaya | 3/9 | 13,20 |
| 01.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Kum | Serdade | G. Kocakaya | 4/7 | 2,25 |
| 15.08.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Rite Of Spring | A. Kurşun | 1/5 | 1,75 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Ottowa | K. Gökçe | 2/5 | 1,55 |
| 30.07.2026 | Ankara | Satış 2 | 2200 Çim | Storm Blood | A. Kurşun | 9/9 | 3,80 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Serdade | M. Çelik | 1/13 | 7,30 |
| 04.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1200 Çim | Liberta Mia | M. Uyar | 9/11 | 57,10 |
| 04.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Rite Of Spring | A. Kurşun | 1/7 | 1,85 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Father Of Fathers | A. Kurşun | 15/18 | 19,65 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Ottowa | A. Kurşun | 4/6 | 1,85 |
| 06.06.2026 | Ankara | G 2 | 2200 Çim | Father Of Fathers | A. Kurşun | 5/13 | 23,45 |
| 06.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Rite Of Spring | A. Kurşun | 1/7 | 5,15 |
Sık sorulanlar
Batuhan Turgul bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 92 koşuda 15 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Batuhan Turgul'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Batuhan Turgul en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 77 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.