Antrenör
Ufuk Demir
Ufuk Demir'ın atları son 12 ayda 42 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 6 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ufuk Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,8* | – |
| Son 12 ay | 42 | 3 | 1 | 2 | %7,1 | %14,3 | – |
| 2020'den bu yana | 206 | 19 | 17 | 12 | %9,2 | %23,3 | −%58,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 09.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 26 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %3,8* |
| 2025 | 35 | 6 | 3 | 2 | %17,1 | %31,4 |
| 2024 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2023 | 16 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,3* |
| 2022 | 45 | 3 | 6 | 0 | %6,7 | %20,0 |
| 2021 | 43 | 5 | 4 | 5 | %11,6 | %32,6 |
| 2020 | 36 | 5 | 4 | 3 | %13,9 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 30 | 3 | 1 | 1 | %10,0 | %16,7 |
| Bursa | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 0 | 1 | %12,5* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 26 | 2 | 0 | 1 | %7,7* | %11,5* |
| Arap | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 16 | 2 | 0 | 0 | %12,5* | %12,5* |
| Şartlı | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Maiden | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Satış | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 124 | 12 | 7 | 7 | %9,7 | %21,0 |
| Kocaeli | 28 | 4 | 5 | 2 | %14,3* | %39,3* |
| Bursa | 26 | 3 | 2 | 1 | %11,5* | %23,1* |
| Antalya | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| İzmir | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 63 | 8 | 7 | 4 | %12,7 | %30,2 |
| Sentetik · Normal | 60 | 5 | 1 | 3 | %8,3 | %15,0 |
| Çim · Normal | 40 | 3 | 4 | 4 | %7,5 | %27,5 |
| Çim · Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 5 | 6 | 2 | %17,2* | %44,8* |
| 1201–1600 m | 116 | 13 | 8 | 7 | %11,2 | %24,1 |
| 1601–2000 m | 47 | 0 | 2 | 3 | %0,0 | %10,6 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 127 | 12 | 9 | 10 | %9,4 | %24,4 |
| Arap | 79 | 7 | 8 | 2 | %8,9 | %21,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 73 | 7 | 5 | 2 | %9,6 | %19,2 |
| Şartlı | 64 | 7 | 4 | 4 | %10,9 | %23,4 |
| Maiden | 35 | 4 | 4 | 2 | %11,4 | %28,6 |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| G | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-6 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Keçeci | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| B. Çığla | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| E. Bozdağ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Z. Aydoğdi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Eren | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Sözen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Yıldırım | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Julnar | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Dehlin | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Strawberry Lady | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Jesko | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Baba Beşir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Alaser | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| King Pele | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Holy Beery | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Flight Divine | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Çaycı Kız | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Çim | Julnar | Ç. Taşcı | 12/12 | 174,35 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Çim | Julnar | B. Çığla | –/11 | 21,20 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Julnar | B. Çığla | 6/10 | 27,75 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Alaser | E. Bozdağ | 9/11 | 80,55 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Alaser | S. Çelik | 9/10 | 44,45 |
| 18.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 2000 Kum | Julnar | B. Çığla | 11/16 | 86,25 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Julnar | H. Yıldız | 9/12 | 81,25 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Çim | Jesko | S. Yazıcıoğlu | 7/9 | 34,25 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Julnar | H. Yıldız | 15/16 | 40,25 |
| 12.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Alaser | M. Turan | 10/19 | 14,60 |
| 05.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Julnar | Z. Aydoğdi | 11/18 | 89,15 |
| 29.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Holy Beery | U. Levent | 14/15 | 126,20 |
| 29.04.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1300 Çim | Jesko | M. Keçeci | 8/11 | 26,30 |
| 01.04.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Kum | Baba Beşir | M. Bilgin | 9/14 | 7,85 |
| 30.03.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Dehlin | M. Keçeci | 11/11 | 11,35 |
| 14.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Baba Beşir | M. Bilgin | 4/10 | 11,25 |
| 27.02.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Dehlin | M. Çiçek | 6/6 | 13,10 |
| 25.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Baba Beşir | V. Abiş | 6/12 | 3,70 |
| 07.02.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Jesko | M. Keçeci | 16/18 | 55,05 |
| 06.02.2026 | Bursa | KV-6 | 1400 Kum | Dehlin | O. Yıldız | 4/6 | 9,95 |
Sık sorulanlar
Ufuk Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 26 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ufuk Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 09.10.2026, İstanbul.
Ufuk Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 30 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.