Jokey
Ferit Yardımcı
Ferit Yardımcı son 12 ayda 676 koşuya çıktı, 129 birincilik ve 315 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (337 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferit Yardımcı jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 522 | 97 | 85 | 64 | %18,6 | %47,1 | −%39,6 |
| Son 12 ay | 676 | 129 | 104 | 82 | %19,1 | %46,6 | −%35,9 |
| 2020'den bu yana | 6004 | 1150 | 810 | 680 | %19,2 | %44,0 | −%31,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 522 | 97 | 85 | 64 | %18,6 | %47,1 |
| 2025 | 1146 | 232 | 186 | 136 | %20,2 | %48,3 |
| 2024 | 974 | 198 | 155 | 118 | %20,3 | %48,4 |
| 2023 | 928 | 180 | 115 | 122 | %19,4 | %44,9 |
| 2022 | 879 | 187 | 89 | 92 | %21,3 | %41,9 |
| 2021 | 833 | 125 | 117 | 72 | %15,0 | %37,7 |
| 2020 | 722 | 131 | 63 | 76 | %18,1 | %37,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 337 | 84 | 56 | 35 | %24,9 | %51,9 |
| Elazığ | 184 | 17 | 26 | 19 | %9,2 | %33,7 |
| Diyarbakır | 105 | 21 | 16 | 18 | %20,0 | %52,4 |
| Adana | 50 | 7 | 6 | 10 | %14,0 | %46,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 557 | 111 | 80 | 71 | %19,9 | %47,0 |
| Kum · Islak | 44 | 4 | 9 | 5 | %9,1 | %40,9 |
| Kum · Sulu | 36 | 10 | 7 | 4 | %27,8 | %58,3 |
| Kum · Nemli | 31 | 4 | 7 | 2 | %12,9 | %41,9 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 221 | 42 | 38 | 30 | %19,0 | %49,8 |
| 1201–1600 m | 223 | 43 | 27 | 27 | %19,3 | %43,5 |
| 1601–2000 m | 221 | 42 | 39 | 23 | %19,0 | %47,1 |
| 2001+ m | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 364 | 80 | 50 | 51 | %22,0 | %49,7 |
| Arap | 312 | 49 | 54 | 31 | %15,7 | %42,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 2341 | 500 | 307 | 234 | %21,4 | %44,5 |
| Elazığ | 1881 | 364 | 250 | 210 | %19,4 | %43,8 |
| Diyarbakır | 990 | 195 | 148 | 126 | %19,7 | %47,4 |
| Adana | 579 | 64 | 78 | 74 | %11,1 | %37,3 |
| Ankara | 76 | 9 | 10 | 14 | %11,8 | %43,4 |
| Kocaeli | 69 | 10 | 7 | 12 | %14,5 | %42,0 |
| İstanbul | 59 | 6 | 9 | 6 | %10,2 | %35,6 |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Bursa | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5113 | 1005 | 684 | 577 | %19,7 | %44,3 |
| Çim · Normal | 281 | 33 | 39 | 33 | %11,7 | %37,4 |
| Kum · Nemli | 278 | 50 | 38 | 27 | %18,0 | %41,4 |
| Kum · Islak | 160 | 27 | 27 | 16 | %16,9 | %43,8 |
| Kum · Sulu | 119 | 28 | 16 | 17 | %23,5 | %51,3 |
| Sentetik · Normal | 20 | 5 | 3 | 3 | %25,0* | %55,0* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 1 | 0 | 4 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2085 | 400 | 318 | 249 | %19,2 | %46,4 |
| 1201–1600 m | 1710 | 321 | 219 | 179 | %18,8 | %42,0 |
| 1601–2000 m | 2096 | 408 | 259 | 241 | %19,5 | %43,3 |
| 2001+ m | 113 | 21 | 14 | 11 | %18,6 | %40,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3021 | 612 | 417 | 357 | %20,3 | %45,9 |
| Arap | 2983 | 538 | 393 | 323 | %18,0 | %42,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z. Akdemir | 57 | 14 | 11 | 6 | %24,6 | %54,4 |
| A. Yardımcı | 55 | 12 | 8 | 12 | %21,8 | %58,2 |
| E. Yardımcı | 40 | 4 | 9 | 5 | %10,0 | %45,0 |
| H. Atakaya | 32 | 5 | 6 | 3 | %15,6 | %43,8 |
| T. Çizik | 32 | 5 | 3 | 3 | %15,6 | %34,4 |
| M. Aslan | 26 | 5 | 7 | 3 | %19,2* | %57,7* |
| E. Açmaz | 25 | 3 | 4 | 3 | %12,0* | %40,0* |
| M. Subay | 24 | 7 | 5 | 2 | %29,2* | %58,3* |
| İ. Atmaca | 20 | 4 | 2 | 1 | %20,0* | %35,0* |
| M. Kaya | 19 | 4 | 4 | 2 | %21,1* | %52,6* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kılıçbağı | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Uğur Meleği | 9 | 2 | 4 | 0 | 2/9 | 6/9 |
| Come And See | 9 | 1 | 3 | 1 | 1/9 | 5/9 |
| Dörtnalbeyi | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Royalguard | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Approve Wan | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Doğunun Karataşı | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Kent Rüzgarı | 6 | 3 | 1 | 0 | 3/6 | 4/6 |
| Çılgın Heme | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Yenal | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Feritbatur | N. Camuz | 1/10 | 2,95 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Şeşensultanı | M. Subay | 2/8 | 9,05 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Now See Me | M. Subay | 5/9 | 4,00 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Adaryam | K. Taşdemir | 4/8 | 2,85 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | King Lightning | İ. Atmaca | 4/12 | 2,15 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Sunfyre | M. Kaya | 2/11 | 1,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Zımba Gibi | S. Becene | 3/14 | 7,20 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Deniz Lara | M. Buluç | 4/6 | 4,55 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Hükümsüren | M. Buluç | 3/9 | 4,75 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Fahrunisa | M. Buluç | 6/11 | 11,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Meymene | M. Buluç | 9/11 | 6,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Pınar | H. Tekinalp | 4/6 | 4,25 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Debdebe | E. Yardımcı | 12/14 | 4,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Mir Athena | F. Akıl | 1/12 | 1,95 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Çakal Çökerten | H. Türkman | 2/15 | 1,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Wınd Cıty | V. Çizik | 5/10 | 2,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Amirsoylu | İ. Atmaca | 4/15 | 5,40 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Tam Bir Savaşçı | V. Çizik | 12/14 | 6,35 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Pearl Grain | M. Aslan | 8/10 | 5,05 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Lion Of The North | M. Çiçek | 3/11 | 1,85 |
Sık sorulanlar
Ferit Yardımcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 522 koşuda 97 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferit Yardımcı bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Ferit Yardımcı en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 337 koşu, 84 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.