Antrenör
Nesih Camuz
Nesih Camuz'ın atları son 12 ayda 1 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok Diyarbakır'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nesih Camuz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 | – |
| Son 12 ay | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 | – |
| 2020'den bu yana | 978 | 96 | 91 | 102 | %9,8 | %29,6 | −%30,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| 2025 | 89 | 10 | 5 | 9 | %11,2 | %27,0 |
| 2024 | 206 | 12 | 27 | 18 | %5,8 | %27,7 |
| 2023 | 106 | 22 | 9 | 12 | %20,8 | %40,6 |
| 2022 | 132 | 9 | 15 | 17 | %6,8 | %31,1 |
| 2021 | 324 | 29 | 29 | 28 | %9,0 | %26,5 |
| 2020 | 120 | 13 | 6 | 18 | %10,8 | %30,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 488 | 34 | 41 | 47 | %7,0 | %25,0 |
| Elazığ | 225 | 30 | 27 | 25 | %13,3 | %36,4 |
| Diyarbakır | 179 | 21 | 17 | 19 | %11,7 | %31,8 |
| Ankara | 59 | 7 | 3 | 7 | %11,9 | %28,8 |
| Adana | 22 | 4 | 3 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 840 | 81 | 81 | 89 | %9,6 | %29,9 |
| Kum · Nemli | 59 | 8 | 5 | 3 | %13,6 | %27,1 |
| Çim · Normal | 36 | 6 | 2 | 7 | %16,7 | %41,7 |
| Kum · Sulu | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Kum · Islak | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 311 | 38 | 30 | 38 | %12,2 | %34,1 |
| 1201–1600 m | 251 | 20 | 19 | 27 | %8,0 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 388 | 36 | 39 | 35 | %9,3 | %28,4 |
| 2001+ m | 28 | 2 | 3 | 2 | %7,1* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 731 | 65 | 71 | 80 | %8,9 | %29,5 |
| İngiliz | 247 | 31 | 20 | 22 | %12,6 | %29,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 329 | 39 | 24 | 37 | %11,9 | %30,4 |
| Handikap | 327 | 33 | 32 | 31 | %10,1 | %29,4 |
| Maiden | 247 | 18 | 29 | 26 | %7,3 | %29,6 |
| KV-6 | 20 | 1 | 2 | 0 | %5,0* | %15,0* |
| KV-8 | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| KV-7 | 16 | 2 | 1 | 4 | %12,5* | %43,8* |
| G | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| A | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Yardımcı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Feritbatur | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Feritbatur | F. Yardımcı | 1/10 | 2,95 |
| 03.05.2025 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Yılan Dereli | F. Yardımcı | 2/6 | 2,65 |
| 30.04.2025 | Elazığ | KV-6 | 1700 Kum | Hilvanlıoğlu | M. Doğan | 7/10 | 6,50 |
| 28.04.2025 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Serhanbatur | İ. Katar | 1/14 | 21,05 |
| 22.04.2025 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Hipotenüs | M. Doğan | 11/13 | 26,85 |
| 22.04.2025 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Hilvanlıoğlu | A. Bayar | 1/8 | 6,10 |
| 22.04.2025 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Al Benze | M. Doğan | 1/11 | 2,75 |
| 20.04.2025 | Adana | Handikap 15 | 1900 Kum | Serhanbatur | M. Çelik | 14/16 | 22,00 |
| 20.04.2025 | Adana | Maiden | 1000 Çim | Mutwakel | M. Arslan | 11/14 | 20,20 |
| 16.04.2025 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Rasim Han | İ. Akyavuz | 3/6 | 4,90 |
| 16.04.2025 | Elazığ | Handikap 15 | 1500 Kum | Thunder Speed | A. Bayar | 1/13 | 18,80 |
| 15.04.2025 | Elazığ | Maiden | 1000 Kum | Al Benze | M. Doğan | 3/11 | 4,70 |
| 15.04.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1900 Kum | Sema Yıldızı | Y. Cengiz | 4/6 | 26,80 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Cihan Baba | N. Altın | 8/14 | 5,65 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Hayallerim | A. Bayar | 4/14 | 21,85 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Çelesir | M. Akgöbek | 9/15 | 42,25 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Maiden | 1000 Kum | Cevher Bey | B. Bektaş | 13/15 | 35,05 |
| 14.04.2025 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | İsmail Amca | İ. Katar | 11/13 | 80,00 |
| 13.04.2025 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Alşirin Kızı | M. Sunkar | 9/9 | 23,15 |
| 09.04.2025 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Ahmet Ağa | F. Yardımcı | 1/9 | 6,85 |
Sık sorulanlar
Nesih Camuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nesih Camuz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Nesih Camuz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Diyarbakır'da: 1 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.