Antrenör
Salih Becene
Salih Becene'ın atları son 12 ayda 286 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 87 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (116 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Salih Becene antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 253 | 22 | 29 | 24 | %8,7 | %29,6 | −%35,8 |
| Son 12 ay | 286 | 25 | 31 | 31 | %8,7 | %30,4 | −%39,4 |
| 2020'den bu yana | 1241 | 123 | 122 | 129 | %9,9 | %30,1 | −%38,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 253 | 22 | 29 | 24 | %8,7 | %29,6 |
| 2025 | 305 | 37 | 22 | 33 | %12,1 | %30,2 |
| 2024 | 544 | 47 | 55 | 59 | %8,6 | %29,6 |
| 2023 | 139 | 17 | 16 | 13 | %12,2 | %33,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 116 | 8 | 10 | 14 | %6,9 | %27,6 |
| Elazığ | 108 | 8 | 14 | 6 | %7,4 | %25,9 |
| İstanbul | 26 | 8 | 3 | 6 | %30,8* | %65,4* |
| Adana | 25 | 1 | 2 | 4 | %4,0* | %28,0* |
| Ankara | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Diyarbakır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 208 | 16 | 24 | 18 | %7,7 | %27,9 |
| Çim · Normal | 22 | 3 | 5 | 4 | %13,6* | %54,5* |
| Kum · Sulu | 18 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %16,7* |
| Kum · Islak | 16 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %18,8* |
| Sentetik · Normal | 10 | 4 | 0 | 2 | %40,0* | %60,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 107 | 13 | 18 | 10 | %12,1 | %38,3 |
| 1201–1600 m | 90 | 6 | 8 | 14 | %6,7 | %31,1 |
| 1601–2000 m | 82 | 6 | 5 | 4 | %7,3 | %18,3 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 156 | 9 | 19 | 22 | %5,8 | %32,1 |
| Arap | 130 | 16 | 12 | 9 | %12,3 | %28,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 95 | 9 | 10 | 10 | %9,5 | %30,5 |
| Handikap | 83 | 4 | 8 | 8 | %4,8 | %24,1 |
| Maiden | 80 | 7 | 9 | 11 | %8,8 | %33,8 |
| KV-6 | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 545 | 44 | 43 | 51 | %8,1 | %25,3 |
| Adana | 249 | 23 | 27 | 33 | %9,2 | %33,3 |
| Ankara | 239 | 24 | 25 | 26 | %10,0 | %31,4 |
| Elazığ | 127 | 12 | 15 | 8 | %9,4 | %27,6 |
| İstanbul | 58 | 15 | 8 | 10 | %25,9 | %56,9 |
| Diyarbakır | 12 | 4 | 3 | 0 | %33,3* | %58,3* |
| Bursa | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 859 | 81 | 82 | 87 | %9,4 | %29,1 |
| Çim · Normal | 225 | 23 | 27 | 23 | %10,2 | %32,4 |
| Kum · Nemli | 49 | 4 | 3 | 5 | %8,2 | %24,5 |
| Kum · Sulu | 38 | 3 | 3 | 3 | %7,9 | %23,7 |
| Sentetik · Normal | 28 | 7 | 2 | 6 | %25,0* | %53,6* |
| Kum · Islak | 25 | 2 | 1 | 4 | %8,0* | %28,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 334 | 41 | 46 | 25 | %12,3 | %33,5 |
| 1201–1600 m | 555 | 44 | 50 | 61 | %7,9 | %27,9 |
| 1601–2000 m | 306 | 27 | 23 | 37 | %8,8 | %28,4 |
| 2001+ m | 46 | 11 | 3 | 6 | %23,9 | %43,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 748 | 81 | 70 | 70 | %10,8 | %29,5 |
| İngiliz | 493 | 42 | 52 | 59 | %8,5 | %31,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 417 | 48 | 47 | 51 | %11,5 | %35,0 |
| Handikap | 365 | 28 | 31 | 26 | %7,7 | %23,3 |
| Maiden | 322 | 29 | 27 | 30 | %9,0 | %26,7 |
| Satış | 51 | 7 | 5 | 13 | %13,7 | %49,0 |
| KV-7 | 33 | 2 | 4 | 3 | %6,1 | %27,3 |
| KV-6 | 26 | 6 | 3 | 4 | %23,1* | %50,0* |
| KV-9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| G | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 31 | 2 | 3 | 1 | %6,5 | %19,4 |
| İ. Akyavuz | 27 | 6 | 4 | 4 | %22,2* | %51,9* |
| A. Akdemir | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| İ. Katar | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| H. Çizik | 16 | 2 | 4 | 3 | %12,5* | %56,3* |
| A. Bayar | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| F. Yardımcı | 12 | 1 | 1 | 3 | %8,3* | %41,7* |
| S. Kaplan | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| H. Altunkılıç | 12 | 1 | 3 | 0 | %8,3* | %33,3* |
| H. Altundağ | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Heyli Veyli | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Muşfırtınası | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Nagaoka | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| By Cura | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Addison | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Aemond | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Nıght Kıng | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Becenezamanı | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| Arabian | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Lord Of Kirve | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Zımba Gibi | F. Yardımcı | 3/14 | 7,20 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Has Ceylan | Y. Cengiz | 5/11 | 34,60 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Hearted | N. Altın | 11/15 | 7,90 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | By Cura | N. Altın | 10/16 | 7,20 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Bildencan | N. Altın | 12/12 | 6,70 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Addison | A. Çankaya | 4/9 | 1,95 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1900 Kum | Şahtayım | M. Işık | 10/14 | 32,80 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Ağadizdar | İ. Katar | 7/10 | 5,90 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Altın Nokta | R. Kurt | 10/10 | 37,10 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Addison | A. Çankaya | 2/11 | 3,80 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Has Ceylan | M. Işık | 17/17 | 37,70 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2100 Kum | Zımba Gibi | S. Kaplan | 4/14 | 39,00 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Haydi Bitanem | Y. Çelikbaş | 10/15 | 10,95 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Dondi Oğlu | E. Akkılıç | 15/15 | 21,55 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Vartuhim | İ. Katar | 10/15 | 13,80 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Çim | Arabian | G. Kocakaya | 4/7 | 4,00 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Hellahop Kısas | Y. Cengiz | 10/10 | 28,85 |
| 07.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Varegon | M. Çakmak | 9/10 | 17,80 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | Şahtayım | E. Akkılıç | 16/17 | 43,85 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Addison | A. Çankaya | 2/10 | 4,55 |
Sık sorulanlar
Salih Becene bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 253 koşuda 22 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Salih Becene'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Salih Becene en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 116 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.