Antrenör
Hakan Atakaya
Hakan Atakaya'ın atları son 12 ayda 297 koşuya çıktı, 26 birincilik ve 82 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (118 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Atakaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 179 | 10 | 15 | 14 | %5,6 | %21,8 | −%43,2 |
| Son 12 ay | 297 | 26 | 29 | 27 | %8,8 | %27,6 | −%27,5 |
| 2020'den bu yana | 782 | 67 | 69 | 75 | %8,6 | %27,0 | −%32,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.10.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 179 | 10 | 15 | 14 | %5,6 | %21,8 |
| 2025 | 524 | 43 | 47 | 52 | %8,2 | %27,1 |
| 2024 | 79 | 14 | 7 | 9 | %17,7 | %38,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 118 | 14 | 13 | 11 | %11,9 | %32,2 |
| Elazığ | 104 | 8 | 9 | 8 | %7,7 | %24,0 |
| Diyarbakır | 44 | 1 | 6 | 5 | %2,3 | %27,3 |
| Adana | 31 | 3 | 1 | 3 | %9,7 | %22,6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 247 | 22 | 22 | 21 | %8,9 | %26,3 |
| Kum · Nemli | 30 | 4 | 5 | 5 | %13,3 | %46,7 |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 94 | 5 | 7 | 10 | %5,3 | %23,4 |
| 1201–1600 m | 107 | 14 | 11 | 9 | %13,1 | %31,8 |
| 1601–2000 m | 91 | 6 | 11 | 7 | %6,6 | %26,4 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 189 | 18 | 18 | 17 | %9,5 | %28,0 |
| İngiliz | 108 | 8 | 11 | 10 | %7,4 | %26,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 103 | 5 | 7 | 10 | %4,9 | %21,4 |
| Handikap | 101 | 10 | 17 | 5 | %9,9 | %31,7 |
| Maiden | 68 | 9 | 3 | 9 | %13,2 | %30,9 |
| KV-6 | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 365 | 28 | 34 | 35 | %7,7 | %26,6 |
| Şanlıurfa | 237 | 24 | 22 | 20 | %10,1 | %27,8 |
| Diyarbakır | 110 | 9 | 10 | 15 | %8,2 | %30,9 |
| Adana | 70 | 6 | 3 | 5 | %8,6 | %20,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 694 | 59 | 61 | 68 | %8,5 | %27,1 |
| Kum · Nemli | 32 | 4 | 5 | 5 | %12,5 | %43,8 |
| Çim · Normal | 24 | 3 | 1 | 0 | %12,5* | %16,7* |
| Kum · Sulu | 22 | 1 | 1 | 0 | %4,5* | %9,1* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 303 | 23 | 25 | 31 | %7,6 | %26,1 |
| 1201–1600 m | 221 | 22 | 20 | 20 | %10,0 | %28,1 |
| 1601–2000 m | 245 | 21 | 24 | 23 | %8,6 | %27,8 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 568 | 56 | 53 | 57 | %9,9 | %29,2 |
| İngiliz | 214 | 11 | 16 | 18 | %5,1 | %21,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 283 | 24 | 32 | 24 | %8,5 | %28,3 |
| Şartlı | 264 | 20 | 19 | 28 | %7,6 | %25,4 |
| Maiden | 191 | 20 | 16 | 20 | %10,5 | %29,3 |
| KV-6 | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* |
| KV-7 | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| KV-8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Yardımcı | 32 | 5 | 6 | 3 | %15,6 | %43,8 |
| İ. Akyavuz | 26 | 6 | 5 | 3 | %23,1* | %53,8* |
| A. Akdemir | 24 | 4 | 0 | 3 | %16,7* | %29,2* |
| Y. Cengiz | 20 | 4 | 4 | 1 | %20,0* | %45,0* |
| İ. Katar | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| S. Kaplan | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| N. Altın | 13 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %23,1* |
| M. Çakmak | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| H. Altunkılıç | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Işık | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yılan Dereli | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Desert Fever | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Essancar | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Kralcevheri | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Serhanbatur | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Torunum Devrim | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Karaşimşek | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Susuzkurt | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çaputhan | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| The Snake Pit | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Yılan Dereli | M. Şakir | 9/18 | 24,65 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Çikok Fırtınası | N. Altın | 6/12 | 9,85 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Desert Fever | A. Akdemir | 3/9 | 3,30 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Torunum Devrim | S. Kaplan | 2/9 | 3,30 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Karaşimşek | S. Kaplan | 8/11 | 9,65 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1700 Kum | Çaputhan | A. Çankaya | 3/14 | 20,00 |
| 03.10.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1700 Kum | Koca Sabri | Y. Cengiz | 4/14 | 10,80 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Aspuwa | A. Akdemir | 1/9 | 2,30 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Handikap 15 | 2000 Kum | The Snake Pit | M. Çakmak | 2/12 | 5,50 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Şartlı 19 | 1600 Kum | Efsane Yılmaz | F. Yardımcı | 9/12 | 7,55 |
| 30.09.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Özrüba | F. Yardımcı | 11/13 | 9,20 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Gülümse Kızım | F. Yardımcı | 3/12 | 2,35 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Meryemcan | Y. Cengiz | 7/12 | 6,10 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Çikok Fırtınası | M. Işık | 8/12 | 10,90 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1700 Kum | Desert Fever | N. Altın | 2/8 | 8,60 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Ruhinaz | F. Yardımcı | 4/11 | 2,80 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Lezgintay | M. Doğan | 11/11 | 2,80 |
| 26.09.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 2000 Kum | Nur Kader | Y. Çelikbaş | 6/10 | 5,35 |
| 23.09.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | The Snake Pit | M. Çakmak | 4/15 | 11,30 |
| 23.09.2026 | Elazığ | Şartlı 19 | 1200 Kum | Eminönü | İ. Akyavuz | 2/7 | 6,00 |
Sık sorulanlar
Hakan Atakaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 179 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Atakaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.10.2026, Şanlıurfa.
Hakan Atakaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 118 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.