Apranti (AP)AP nedir?Cezalı: 22.11.2026 tarihine kadar
Berkay Bülbül
Berkay Bülbül son 12 ayda 455 koşuya çıktı, 42 birincilik ve 135 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (330 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Berkay Bülbül jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 407 | 38 | 43 | 43 | %9,3 | %30,5 | −%13,6 |
| Son 12 ay | 455 | 42 | 49 | 44 | %9,2 | %29,7 | −%15,3 |
| 2020'den bu yana | 604 | 48 | 57 | 47 | %7,9 | %25,2 | −%14,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 407 | 38 | 43 | 43 | %9,3 | %30,5 |
| 2025 | 141 | 9 | 13 | 4 | %6,4 | %18,4 |
| 2024 | 31 | 1 | 1 | 0 | %3,2 | %6,5 |
| 2023 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2021 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2020 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 330 | 31 | 40 | 33 | %9,4 | %31,5 |
| Bursa | 65 | 5 | 1 | 6 | %7,7 | %18,5 |
| İstanbul | 45 | 4 | 6 | 4 | %8,9 | %31,1 |
| Kocaeli | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 241 | 25 | 23 | 26 | %10,4 | %30,7 |
| Çim · Normal | 62 | 4 | 2 | 4 | %6,5 | %16,1 |
| Kum · Nemli | 52 | 2 | 13 | 5 | %3,8 | %38,5 |
| Sentetik · Normal | 35 | 3 | 5 | 2 | %8,6 | %28,6 |
| Kum · Islak | 27 | 6 | 2 | 2 | %22,2* | %37,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 80 | 7 | 7 | 8 | %8,8 | %27,5 |
| 1201–1600 m | 220 | 20 | 28 | 18 | %9,1 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 131 | 12 | 12 | 15 | %9,2 | %29,8 |
| 2001+ m | 24 | 3 | 2 | 3 | %12,5* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 232 | 26 | 23 | 23 | %11,2 | %31,0 |
| İngiliz | 223 | 16 | 26 | 21 | %7,2 | %28,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 479 | 37 | 48 | 36 | %7,7 | %25,3 |
| Bursa | 65 | 5 | 1 | 6 | %7,7 | %18,5 |
| İstanbul | 45 | 4 | 6 | 4 | %8,9 | %31,1 |
| Kocaeli | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 307 | 25 | 24 | 27 | %8,1 | %24,8 |
| Çim · Normal | 118 | 7 | 7 | 5 | %5,9 | %16,1 |
| Kum · Nemli | 64 | 3 | 15 | 6 | %4,7 | %37,5 |
| Sentetik · Normal | 35 | 3 | 5 | 2 | %8,6 | %28,6 |
| Kum · Islak | 28 | 6 | 2 | 2 | %21,4* | %35,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %22,2* |
| Kum · Sulu | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 130 | 11 | 9 | 9 | %8,5 | %22,3 |
| 1201–1600 m | 274 | 21 | 31 | 18 | %7,7 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 174 | 13 | 15 | 16 | %7,5 | %25,3 |
| 2001+ m | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 302 | 20 | 30 | 23 | %6,6 | %24,2 |
| Arap | 302 | 28 | 27 | 24 | %9,3 | %26,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Ataş | 26 | 1 | 1 | 1 | %3,8* | %11,5* |
| H. Kurt | 21 | 3 | 4 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| C. Turan | 20 | 3 | 0 | 4 | %15,0* | %35,0* |
| F. Ceylan | 20 | 3 | 2 | 2 | %15,0* | %35,0* |
| S. Yıldırım | 19 | 3 | 3 | 3 | %15,8* | %47,4* |
| Ş. Çelik | 18 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| S. Gözüngü | 18 | 2 | 0 | 5 | %11,1* | %38,9* |
| M. Pakel | 17 | 3 | 0 | 1 | %17,6* | %23,5* |
| L. Berkol | 17 | 2 | 4 | 1 | %11,8* | %41,2* |
| S. Yudum | 15 | 3 | 3 | 0 | %20,0* | %40,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Boarding Pass | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| Canyaman | 10 | 3 | 2 | 2 | %30,0* | %70,0* |
| Armenin Kızı | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Roocket Of Runner | 8 | 1 | 2 | 2 | 1/8 | 5/8 |
| Baba Çakmak | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Muratın Kızı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Magic Bank | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Gürer Khan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Salto | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Kayanilim | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Arnavut Kız | K. Baltacı | 5/10 | 6,90 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Gökdil | Ü. Bozkurt | 4/12 | 8,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Rosilda | S. Şahyazıcı | 4/12 | 5,05 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Ninja Queen | M. Tamer | 2/12 | 13,90 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Call To Warrior | M. Pakel | 6/7 | 13,00 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Tutkunlar | C. Turan | 7/15 | 14,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Kuklacı Kız | Y. Öztaş | 7/13 | 19,95 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Çerkes Enver | R. Yıldız | 2/7 | 6,25 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Erdek | C. Turan | 3/13 | 13,35 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ahmoze | K. Baltacı | 5/14 | 6,60 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kandıralı | S. Yıldırım | 9/13 | 19,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Son Of The Knife | M. Akkuş | 8/9 | 6,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Açanay | Ö. Çevik | 2/10 | 2,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kayanilim | S. Yıldırım | 2/12 | 4,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Daughter Of Goddes | A. Özmüş | 2/10 | 5,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Sellygirl | A. Mantaş | 7/9 | 5,55 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Serintepe | H. Çakmak | 2/16 | 8,60 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Grand Commander | C. Turan | 11/11 | 35,85 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Polpoo | M. Baykara | 7/7 | 26,20 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Efe Kaptan | C. Turan | 5/8 | 4,05 |
Sık sorulanlar
Berkay Bülbül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 407 koşuda 38 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Berkay Bülbül bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 2. koşu 14:30, ARNAVUT KIZ.
Berkay Bülbül en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 330 koşu, 31 birincilik.
Berkay Bülbül apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Berkay Bülbül şu an cezalı ya da raporlu mu?
TJK listesine göre 09.11.2026–22.11.2026 tarihleri arasında cezalı.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.