Antrenör
Mehmet Tamer
Mehmet Tamer'ın atları son 12 ayda 62 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (48 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Tamer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 6 | 10 | 3 | %11,8 | %37,3 | −%73,3 |
| Son 12 ay | 62 | 8 | 12 | 6 | %12,9 | %41,9 | −%60,2 |
| 2020'den bu yana | 871 | 64 | 71 | 78 | %7,3 | %24,5 | −%58,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 51 | 6 | 10 | 3 | %11,8 | %37,3 |
| 2025 | 115 | 10 | 9 | 10 | %8,7 | %25,2 |
| 2024 | 124 | 11 | 8 | 14 | %8,9 | %26,6 |
| 2023 | 151 | 12 | 13 | 13 | %7,9 | %25,2 |
| 2022 | 217 | 8 | 13 | 20 | %3,7 | %18,9 |
| 2021 | 183 | 14 | 16 | 14 | %7,7 | %24,0 |
| 2020 | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 48 | 8 | 10 | 6 | %16,7 | %50,0 |
| Bursa | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| İstanbul | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 5 | 5 | 2 | %18,5* | %44,4* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| 1201–1600 m | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| 1601–2000 m | 31 | 6 | 6 | 2 | %19,4 | %45,2 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 33 | 5 | 5 | 4 | %15,2 | %42,4 |
| İngiliz | 29 | 3 | 7 | 2 | %10,3* | %41,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 5 | 3 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Maiden | 19 | 2 | 5 | 3 | %10,5* | %52,6* |
| Handikap | 17 | 1 | 4 | 0 | %5,9* | %29,4* |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 808 | 61 | 65 | 74 | %7,5 | %24,8 |
| Bursa | 38 | 2 | 3 | 2 | %5,3 | %18,4 |
| İstanbul | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 366 | 26 | 26 | 29 | %7,1 | %22,1 |
| Çim · Normal | 321 | 21 | 27 | 36 | %6,5 | %26,2 |
| Kum · Nemli | 48 | 5 | 2 | 5 | %10,4 | %25,0 |
| Kum · Islak | 47 | 5 | 7 | 3 | %10,6 | %31,9 |
| Çim · Yumuşak | 19 | 1 | 2 | 0 | %5,3* | %15,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 19 | 3 | 2 | 1 | %15,8* | %31,6* |
| Kum · Sulu | 17 | 3 | 1 | 1 | %17,6* | %29,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Sentetik · Normal | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 230 | 16 | 18 | 18 | %7,0 | %22,6 |
| 1201–1600 m | 318 | 23 | 23 | 30 | %7,2 | %23,9 |
| 1601–2000 m | 286 | 25 | 26 | 27 | %8,7 | %27,3 |
| 2001+ m | 37 | 0 | 4 | 3 | %0,0 | %18,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 551 | 43 | 44 | 47 | %7,8 | %24,3 |
| İngiliz | 320 | 21 | 27 | 31 | %6,6 | %24,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 280 | 13 | 24 | 29 | %4,6 | %23,6 |
| Handikap | 278 | 19 | 18 | 21 | %6,8 | %20,9 |
| Maiden | 236 | 29 | 24 | 22 | %12,3 | %31,8 |
| Satış | 34 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %14,7 |
| KV-6 | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
| KV-7 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Maiden/Satış | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 11 | 4 | 1 | 2 | %36,4* | %63,6* |
| Ö. Özen | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| B. Bülbül | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| B. Mırık | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
| İ. Söğüt | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Yıldız | 5 | 0 | 4 | 0 | 0/5 | 4/5 |
| Y. Gökçe | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kara Thrace | 16 | 3 | 6 | 1 | %18,8* | %62,5* |
| Tamerkız | 11 | 1 | 2 | 3 | %9,1* | %54,5* |
| Cabbar Efe | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| Ege Kartalı | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Hollaback Girl | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Fırtına Fedaisi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çiftçi Stella | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Anadolu Muhafızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Mr Demirayak | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Ninja Queen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Kara Thrace | A. Kurşun | 8/11 | 7,50 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Ninja Queen | B. Bülbül | 2/12 | 13,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Cabbar Efe | Ö. Özen | 6/9 | 6,50 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Fırtına Fedaisi | İ. Söğüt | 4/9 | 7,00 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Kara Thrace | A. Aslan | 2/10 | 14,70 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Hollaback Girl | M. Göl | 14/16 | 40,10 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Fırtına Fedaisi | İ. Söğüt | 7/10 | 43,10 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Hollaback Girl | M. Göl | 11/17 | 34,00 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Kara Thrace | K. Yılmaz | 7/9 | 11,45 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Fırtına Fedaisi | O. Atmaca | 8/10 | 15,25 |
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Çiftçi Stella | O. Atmaca | 16/18 | 28,40 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2200 Çim | Ege Kartalı | Ö. Özen | 11/20 | 8,00 |
| 03.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Kara Thrace | A. Yıldız | 5/8 | 6,75 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Anadolu Muhafızı | İ. Söğüt | 4/15 | 16,75 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Ege Kartalı | G. Özçelik | 13/14 | 3,60 |
| 27.06.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Kara Thrace | N. Avci | 2/12 | 2,20 |
| 08.06.2026 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Kara Thrace | N. Avci | 4/9 | 2,10 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Çiftçi Stella | K. Tokaçoğlu | 11/14 | 7,90 |
| 05.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Ege Kartalı | Ö. Özen | 2/19 | 41,70 |
| 05.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Anadolu Muhafızı | B. Bülbül | 16/19 | 32,95 |
Sık sorulanlar
Mehmet Tamer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 51 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Tamer'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 9. koşu 18:00, KARA THRACE.
Mehmet Tamer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 48 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.