Antrenör
Hacı Kurt
Hacı Kurt'ın atları son 12 ayda 211 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 50 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (177 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hacı Kurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 178 | 11 | 18 | 17 | %6,2 | %25,8 | −%61,5 |
| Son 12 ay | 211 | 13 | 19 | 18 | %6,2 | %23,7 | −%64,6 |
| 2020'den bu yana | 457 | 31 | 31 | 40 | %6,8 | %22,3 | −%50,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.06.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 178 | 11 | 18 | 17 | %6,2 | %25,8 |
| 2025 | 155 | 13 | 11 | 10 | %8,4 | %21,9 |
| 2021 | 124 | 7 | 2 | 13 | %5,6 | %17,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 177 | 10 | 16 | 14 | %5,6 | %22,6 |
| İstanbul | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| Bursa | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| Antalya | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 112 | 6 | 8 | 8 | %5,4 | %19,6 |
| Çim · Normal | 27 | 0 | 4 | 4 | %0,0* | %29,6* |
| Kum · Nemli | 25 | 2 | 2 | 3 | %8,0* | %28,0* |
| Kum · Islak | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| Kum · Sulu | 16 | 2 | 3 | 1 | %12,5* | %37,5* |
| Sentetik · Normal | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 2 | 5 | 6 | %4,1 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 91 | 7 | 6 | 3 | %7,7 | %17,6 |
| 1601–2000 m | 63 | 3 | 8 | 8 | %4,8 | %30,2 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 123 | 7 | 11 | 11 | %5,7 | %23,6 |
| İngiliz | 88 | 6 | 8 | 7 | %6,8 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 78 | 5 | 7 | 7 | %6,4 | %24,4 |
| Şartlı | 54 | 1 | 5 | 5 | %1,9 | %20,4 |
| Maiden | 50 | 4 | 5 | 4 | %8,0 | %26,0 |
| Satış | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Maiden/Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 387 | 24 | 27 | 31 | %6,2 | %21,2 |
| Bursa | 40 | 3 | 2 | 3 | %7,5 | %20,0 |
| İstanbul | 15 | 2 | 1 | 4 | %13,3* | %46,7* |
| Kocaeli | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Antalya | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 205 | 10 | 14 | 13 | %4,9 | %18,0 |
| Çim · Normal | 145 | 11 | 10 | 17 | %7,6 | %26,2 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 2 | 4 | %6,9* | %27,6* |
| Kum · Islak | 25 | 1 | 1 | 1 | %4,0* | %12,0* |
| Kum · Sulu | 16 | 2 | 3 | 1 | %12,5* | %37,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 127 | 8 | 8 | 12 | %6,3 | %22,0 |
| 1201–1600 m | 197 | 14 | 11 | 13 | %7,1 | %19,3 |
| 1601–2000 m | 116 | 8 | 12 | 14 | %6,9 | %29,3 |
| 2001+ m | 17 | 1 | 0 | 1 | %5,9* | %11,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 247 | 13 | 16 | 27 | %5,3 | %22,7 |
| İngiliz | 210 | 18 | 15 | 13 | %8,6 | %21,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 148 | 11 | 9 | 15 | %7,4 | %23,6 |
| Şartlı | 138 | 5 | 8 | 11 | %3,6 | %17,4 |
| Maiden | 119 | 9 | 9 | 10 | %7,6 | %23,5 |
| Satış | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| KV-8 | 9 | 3 | 0 | 2 | 3/9 | 5/9 |
| KV-6 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Maiden/Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 21 | 3 | 4 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| H. Şimşek | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
| E. Yavuz | 16 | 2 | 1 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| S. Akşın | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| M. Bilgin | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| M. Göl | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| A. Küründük | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| İ. Söğüt | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Keçeci | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| F. Avcı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Canyaman | 16 | 3 | 3 | 4 | %18,8* | %62,5* |
| Hızlı Gümüş | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Datca | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| Süslücan | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Primus | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Şampiyon Gümbür | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Human Torch | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Power Of Sisters | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Tannur Star | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kolostrum | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Ezgil Fırtınası | O. Atmaca | 5/10 | 6,95 |
| 21.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Prenses Berrin | İ. Söğüt | 7/11 | 48,20 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | El Hat | A. Küründük | 8/19 | 5,45 |
| 20.06.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Siyah Kral | Ç. Taşcı | 4/10 | 22,15 |
| 20.06.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Elmas Gözlüm | B. Bülbül | 6/7 | 20,55 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Ufukyeli | H. Şimşek | 11/17 | 37,40 |
| 19.06.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Power Of Sisters | H. Şimşek | 9/12 | 5,55 |
| 14.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Primus | A. İnci | 4/16 | 6,30 |
| 13.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Ezgil Fırtınası | O. Atmaca | 12/12 | 16,55 |
| 13.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Transisthor | A. Küründük | 8/12 | 32,50 |
| 13.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Ufukyeli | H. Şimşek | 6/13 | 6,30 |
| 13.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Şampiyon Gümbür | İ. Söğüt | 8/13 | 8,85 |
| 13.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hırçın Dadaş | A. Küründük | 9/12 | 13,05 |
| 13.06.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Demirlihan | İ. Söğüt | 12/12 | 40,05 |
| 08.06.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Yasin Ağa | B. Mırık | 2/13 | 6,15 |
| 07.06.2026 | İstanbul | G 2 | 2200 Çim | Rand Al Thor | E. Yavuz | 5/13 | 52,60 |
| 06.06.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Transisthor | A. Küründük | 9/12 | 29,85 |
| 06.06.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Demirlihan | H. Şimşek | 10/12 | 23,05 |
| 05.06.2026 | Bursa | Maiden | 1800 Çim | Checo | E. Yavuz | 8/14 | 6,05 |
| 05.06.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Şampiyon Gümbür | M. Bilgin | 16/20 | 7,20 |
Sık sorulanlar
Hacı Kurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 178 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hacı Kurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.06.2026, İzmir.
Hacı Kurt en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 177 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.