Antrenör
Semi Yudum
Semi Yudum'ın atları son 12 ayda 75 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 24 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (70 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Semi Yudum antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 9 | 6 | %7,3 | %34,5 | −%71,8 |
| Son 12 ay | 75 | 6 | 12 | 6 | %8,0 | %32,0 | −%68,5 |
| 2020'den bu yana | 801 | 49 | 71 | 67 | %6,1 | %23,3 | −%60,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 9 | 6 | %7,3 | %34,5 |
| 2025 | 101 | 9 | 9 | 7 | %8,9 | %24,8 |
| 2024 | 72 | 5 | 10 | 6 | %6,9 | %29,2 |
| 2023 | 134 | 3 | 14 | 9 | %2,2 | %19,4 |
| 2022 | 118 | 12 | 6 | 11 | %10,2 | %24,6 |
| 2021 | 205 | 11 | 15 | 21 | %5,4 | %22,9 |
| 2020 | 116 | 5 | 8 | 7 | %4,3 | %17,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 70 | 6 | 12 | 6 | %8,6 | %34,3 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 2 | 7 | 5 | %4,4 | %31,1 |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 3 | 1 | %30,0* | %70,0* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %19,0* |
| 1201–1600 m | 34 | 5 | 4 | 3 | %14,7 | %35,3 |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 3 | 3 | %6,7* | %46,7* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 59 | 5 | 8 | 4 | %8,5 | %28,8 |
| İngiliz | 16 | 1 | 4 | 2 | %6,3* | %43,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 31 | 3 | 4 | 1 | %9,7 | %25,8 |
| Şartlı | 28 | 1 | 6 | 4 | %3,6* | %39,3* |
| Maiden | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Satış | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 735 | 47 | 63 | 61 | %6,4 | %23,3 |
| Bursa | 50 | 1 | 7 | 3 | %2,0 | %22,0 |
| İstanbul | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 360 | 23 | 25 | 37 | %6,4 | %23,6 |
| Çim · Normal | 264 | 10 | 20 | 19 | %3,8 | %18,6 |
| Kum · Nemli | 52 | 4 | 6 | 1 | %7,7 | %21,2 |
| Kum · Islak | 44 | 5 | 7 | 5 | %11,4 | %38,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 3 | 2 | 1 | %13,0* | %26,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %31,6* |
| Çim · Yumuşak | 17 | 1 | 4 | 1 | %5,9* | %35,3* |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 181 | 10 | 18 | 12 | %5,5 | %22,1 |
| 1201–1600 m | 349 | 30 | 31 | 28 | %8,6 | %25,5 |
| 1601–2000 m | 230 | 8 | 18 | 24 | %3,5 | %21,7 |
| 2001+ m | 41 | 1 | 4 | 3 | %2,4 | %19,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 529 | 34 | 50 | 44 | %6,4 | %24,2 |
| İngiliz | 272 | 15 | 21 | 23 | %5,5 | %21,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 281 | 19 | 18 | 31 | %6,8 | %24,2 |
| Handikap | 279 | 17 | 30 | 18 | %6,1 | %23,3 |
| Maiden | 166 | 11 | 17 | 9 | %6,6 | %22,3 |
| KV-6 | 23 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %26,1* |
| Satış | 22 | 2 | 1 | 6 | %9,1* | %40,9* |
| KV-7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Maiden/Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 15 | 3 | 3 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| A. Altın | 9 | 1 | 3 | 3 | 1/9 | 7/9 |
| S. Akşın | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ö. Özen | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| M. Bilgin | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| M. Uyar | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Yolaçıcı | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| R. Ketme | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Tepe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Humay Kızım | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Angel On The Right | 12 | 1 | 4 | 2 | %8,3* | %58,3* |
| Holigan | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
| Uçanemirhan | 9 | 2 | 2 | 2 | 2/9 | 6/9 |
| Yıldız Sultan | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Silletokat | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Viçe Hanım | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Dedem İsmet | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Dear Briana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Latife Sultan | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Silletokat | B. Çetin | 10/11 | 51,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Silletokat | M. Göl | 16/16 | 32,05 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Silletokat | M. Göl | 11/13 | 24,65 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Silletokat | S. Akşın | 10/11 | 15,80 |
| 26.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Angel On The Right | Ö. Özen | 11/12 | 18,80 |
| 17.09.2026 | İzmir | Handikap 21 | 1400 Kum | Angel On The Right | A. Altın | 3/10 | 10,55 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Latife Sultan | A. İnci | 2/8 | 11,80 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Viçe Hanım | B. Bülbül | 5/10 | 15,55 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1200 Kum | Angel On The Right | Ö. Özen | 4/9 | 4,35 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Dear Briana | Ö. Özen | 13/13 | 37,25 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Holigan | A. Altın | 4/7 | 7,70 |
| 17.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Humay Kızım | R. Ketme | 13/16 | 30,70 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Angel On The Right | Ö. Özen | 1/9 | 3,70 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Viçe Hanım | A. Küründük | 6/10 | 28,05 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Holigan | H. Yolaçıcı | 3/15 | 6,25 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Viçe Hanım | H. Şimşek | 5/10 | 12,70 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Shindindine | H. Yolaçıcı | 6/9 | 50,65 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Ömürünoğlu | E. Tepe | –/11 | 17,05 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Holigan | M. Çiçek | 2/11 | 3,75 |
| 01.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Angel On The Right | S. Akşın | 3/9 | 12,00 |
Sık sorulanlar
Semi Yudum bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 55 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Semi Yudum'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Semi Yudum en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 70 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.