Antrenör
Kerem Baltacı
Kerem Baltacı'ın atları son 12 ayda 26 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kerem Baltacı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 1 | 1 | 0 | %4,3* | %8,7* | – |
| Son 12 ay | 26 | 1 | 1 | 1 | %3,8* | %11,5* | – |
| 2020'den bu yana | 337 | 37 | 20 | 36 | %11,0 | %27,6 | −%20,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 23 | 1 | 1 | 0 | %4,3* | %8,7* |
| 2025 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2023 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| 2022 | 75 | 7 | 3 | 9 | %9,3 | %25,3 |
| 2021 | 132 | 15 | 12 | 17 | %11,4 | %33,3 |
| 2020 | 96 | 13 | 4 | 8 | %13,5 | %26,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 24 | 1 | 1 | 1 | %4,2* | %12,5* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| Arap | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 279 | 29 | 16 | 33 | %10,4 | %28,0 |
| Kocaeli | 25 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %8,0* |
| Bursa | 19 | 5 | 1 | 1 | %26,3* | %36,8* |
| Ankara | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Adana | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 169 | 20 | 9 | 20 | %11,8 | %29,0 |
| Çim · Normal | 90 | 14 | 5 | 11 | %15,6 | %33,3 |
| Kum · Normal | 36 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %8,3 |
| Çim · Yumuşak | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 8 | 0 | 8 | %17,8 | %35,6 |
| 1201–1600 m | 173 | 23 | 14 | 12 | %13,3 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 84 | 3 | 5 | 11 | %3,6 | %22,6 |
| 2001+ m | 35 | 3 | 1 | 5 | %8,6 | %25,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 265 | 31 | 14 | 28 | %11,7 | %27,5 |
| Arap | 72 | 6 | 6 | 8 | %8,3 | %27,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 95 | 11 | 7 | 7 | %11,6 | %26,3 |
| Şartlı | 94 | 10 | 3 | 18 | %10,6 | %33,0 |
| Maiden | 64 | 4 | 3 | 1 | %6,3 | %12,5 |
| G | 18 | 3 | 1 | 1 | %16,7* | %27,8* |
| KV-7 | 15 | 2 | 3 | 3 | %13,3* | %53,3* |
| KV-8 | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| Satış | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| KV-6 | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| A | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| K. Yılmaz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arnavut Kız | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| My Privacy | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Özgünberk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ahmoze | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Shıroke | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Eflah | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Wang Yuen Chen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Best Alya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Arnavut Kız | B. Bülbül | 5/10 | 6,90 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ahmoze | B. Bülbül | 5/14 | 6,60 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Arnavut Kız | B. Bülbül | 4/8 | 38,40 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Ahmoze | B. Bülbül | 6/11 | 5,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Ahmoze | A. Aslan | 4/10 | 6,00 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Arnavut Kız | B. Bülbül | 2/12 | 8,65 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Shıroke | A. Yıldız | 6/10 | 16,90 |
| 11.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Shıroke | A. Yıldız | 5/5 | 10,40 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Özgünberk | E. Akpınar | 4/14 | 7,90 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Eflah | A. Kurşun | 7/11 | 6,30 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Özgünberk | E. Aktuğ | 9/17 | 10,40 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Arnavut Kız | E. Cankılıç | 12/14 | 33,85 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Özgünberk | Ö. Yıldırım | 9/13 | 7,50 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Arnavut Kız | M. Kaya | 6/9 | 6,30 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Özgünberk | A. Kurşun | 11/14 | 29,35 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Arnavut Kız | M. Çelik | 1/13 | 17,85 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 2000 Sentetik | Özgünberk | A. Kaçmaz | 7/9 | 8,40 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Arnavut Kız | S. Boyraz | 9/9 | 24,20 |
| 11.03.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Kum | My Privacy | K. Yılmaz | 12/12 | 16,25 |
| 21.02.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | My Privacy | K. Yılmaz | 13/14 | 19,15 |
Sık sorulanlar
Kerem Baltacı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 23 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kerem Baltacı'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 2. koşu 14:30, ARNAVUT KIZ.
Kerem Baltacı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 24 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.