Antrenör
Serhat Yıldırım
Serhat Yıldırım'ın atları son 12 ayda 84 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (77 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 83 | 7 | 9 | 7 | %8,4 | %27,7 | −%59,7 |
| Son 12 ay | 84 | 7 | 9 | 7 | %8,3 | %27,4 | −%60,2 |
| 2020'den bu yana | 89 | 8 | 9 | 7 | %9,0 | %27,0 | −%55,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 83 | 7 | 9 | 7 | %8,4 | %27,7 |
| 2025 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 77 | 7 | 9 | 6 | %9,1 | %28,6 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 63 | 6 | 6 | 6 | %9,5 | %28,6 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| 1201–1600 m | 34 | 2 | 6 | 1 | %5,9 | %26,5 |
| 1601–2000 m | 25 | 2 | 1 | 4 | %8,0* | %28,0* |
| 2001+ m | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 53 | 5 | 5 | 5 | %9,4 | %28,3 |
| Arap | 31 | 2 | 4 | 2 | %6,5 | %25,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 34 | 2 | 6 | 2 | %5,9 | %29,4 |
| Şartlı | 26 | 4 | 2 | 4 | %15,4* | %38,5* |
| Handikap | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 81 | 8 | 9 | 6 | %9,9 | %28,4 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 67 | 7 | 6 | 6 | %10,4 | %28,4 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| 1201–1600 m | 37 | 2 | 6 | 1 | %5,4 | %24,3 |
| 1601–2000 m | 26 | 2 | 1 | 4 | %7,7* | %26,9* |
| 2001+ m | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 58 | 6 | 5 | 5 | %10,3 | %27,6 |
| Arap | 31 | 2 | 4 | 2 | %6,5 | %25,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 35 | 3 | 6 | 2 | %8,6 | %31,4 |
| Şartlı | 29 | 4 | 2 | 4 | %13,8* | %34,5* |
| Handikap | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Satış | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 19 | 3 | 3 | 3 | %15,8* | %47,4* |
| B. Mırık | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Kaya | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| B. Baguç | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| N. Avci | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| O. Atmaca | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Y. Gümüş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çiçek | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kayanilim | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Şahin Meltem | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Little Joe | 9 | 4 | 0 | 1 | 4/9 | 5/9 |
| Karpatino | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Chilean Bride | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Haniko Düdüko | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kaaner | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kandıralı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Northern Shot | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Mamma Luna | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kandıralı | B. Bülbül | 9/13 | 19,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kuzeyin Poyrazı | Ö. Özen | 7/12 | 20,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kayanilim | B. Bülbül | 2/12 | 4,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Karpatino | A. Küründük | 5/9 | 21,35 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Chilean Bride | Y. Gümüş | 13/15 | 64,70 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kandıralı | B. Bülbül | 7/11 | 19,65 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Erdağı | M. Çiçek | 1/11 | 1,35 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kayanilim | B. Bülbül | 2/10 | 27,40 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kuzeyin Poyrazı | Ö. Özen | 7/10 | 43,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Karpatino | A. Küründük | 5/14 | 34,75 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Arden Tuna | Y. Gümüş | 8/9 | 30,40 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Northern Shot | M. Çiçek | 7/10 | 5,70 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Karpatino | Ö. Özen | 9/10 | 22,80 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Northern Shot | B. Bülbül | 3/8 | 3,00 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Haniko Düdüko | M. Çiçek | 5/8 | 2,75 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kuzeyin Poyrazı | M. Keçeci | 13/14 | 26,70 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kayanilim | B. Bülbül | 10/14 | 30,05 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Chilean Bride | R. Ketme | 15/20 | 39,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Karpatino | B. Bülbül | 6/10 | 17,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kayanilim | R. Ketme | 7/14 | 23,35 |
Sık sorulanlar
Serhat Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 83 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Serhat Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 77 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.