Antrenör
Nurhan Bakır
Nurhan Bakır'ın atları son 12 ayda 72 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 45 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (47 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurhan Bakır antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 14 | 12 | 12 | %22,6 | %61,3 | −%34,4 |
| Son 12 ay | 72 | 15 | 14 | 16 | %20,8 | %62,5 | −%29,4 |
| 2020'den bu yana | 271 | 36 | 34 | 36 | %13,3 | %39,1 | −%48,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 62 | 14 | 12 | 12 | %22,6 | %61,3 |
| 2025 | 49 | 8 | 9 | 8 | %16,3 | %51,0 |
| 2024 | 24 | 4 | 3 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| 2023 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| 2022 | 66 | 5 | 2 | 8 | %7,6 | %22,7 |
| 2021 | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| 2020 | 43 | 4 | 6 | 6 | %9,3 | %37,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 47 | 10 | 9 | 10 | %21,3 | %61,7 |
| Kocaeli | 19 | 5 | 4 | 5 | %26,3* | %73,7* |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 8 | 11 | 8 | %19,0 | %64,3 |
| Kum · Nemli | 13 | 4 | 2 | 3 | %30,8* | %69,2* |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 3 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 5 | 1 | 4 | %25,0* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 37 | 4 | 10 | 9 | %10,8 | %62,2 |
| 1601–2000 m | 12 | 6 | 2 | 2 | %50,0* | %83,3* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 72 | 15 | 14 | 16 | %20,8 | %62,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 6 | 3 | 4 | %25,0* | %54,2* |
| Maiden | 17 | 3 | 3 | 4 | %17,6* | %58,8* |
| Handikap | 10 | 3 | 2 | 2 | %30,0* | %70,0* |
| KV-8 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| KV-7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1/5 | 5/5 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 125 | 15 | 13 | 13 | %12,0 | %32,8 |
| İzmir | 76 | 14 | 15 | 15 | %18,4 | %57,9 |
| İstanbul | 35 | 2 | 1 | 4 | %5,7 | %20,0 |
| Bursa | 34 | 5 | 5 | 3 | %14,7 | %38,2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 142 | 19 | 24 | 16 | %13,4 | %41,5 |
| Çim · Normal | 43 | 5 | 2 | 4 | %11,6 | %25,6 |
| Kum · Nemli | 30 | 6 | 4 | 5 | %20,0 | %50,0 |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 1 | 3 | %9,5* | %28,6* |
| Kum · Islak | 19 | 1 | 1 | 5 | %5,3* | %36,8* |
| Kum · Sulu | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 65 | 10 | 4 | 7 | %15,4 | %32,3 |
| 1201–1600 m | 121 | 12 | 21 | 20 | %9,9 | %43,8 |
| 1601–2000 m | 74 | 13 | 8 | 6 | %17,6 | %36,5 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 1 | 3 | %9,1* | %45,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 239 | 35 | 32 | 33 | %14,6 | %41,8 |
| Arap | 32 | 1 | 2 | 3 | %3,1 | %18,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 101 | 14 | 9 | 13 | %13,9 | %35,6 |
| Handikap | 55 | 5 | 4 | 7 | %9,1 | %29,1 |
| Maiden | 52 | 8 | 8 | 6 | %15,4 | %42,3 |
| KV-8 | 17 | 3 | 5 | 2 | %17,6* | %58,8* |
| KV-6 | 13 | 3 | 1 | 3 | %23,1* | %53,8* |
| KV-7 | 11 | 1 | 2 | 3 | %9,1* | %54,5* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| G | 5 | 0 | 2 | 2 | 0/5 | 4/5 |
| KV-9 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 18 | 6 | 3 | 6 | %33,3* | %83,3* |
| B. Mırık | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| M. Bilgin | 7 | 1 | 3 | 1 | 1/7 | 5/7 |
| M. Çiçek | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| A. Yıldız | 5 | 2 | 2 | 1 | 2/5 | 5/5 |
| A. İnci | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Y. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| S. Özen | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| M. Turan | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| İ. Söğüt | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Brave Orphan | 13 | 5 | 0 | 4 | %38,5* | %69,2* |
| Brave Century | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Brave Champion | 9 | 2 | 4 | 3 | 2/9 | 9/9 |
| Steel Strong | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Brave Ares | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| Nobil Bigtime | 6 | 0 | 1 | 4 | 0/6 | 5/6 |
| Brave Athena | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Brave Kaan | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Brave Rose | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Novi Pazar | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Brave Ares | B. Mırık | 2/5 | 16,00 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Nobil Bigtime | M. Turan | 2/11 | 6,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Steel Strong | A. Yıldız | 1/10 | 1,30 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Brave Ares | B. Mırık | 3/6 | 4,60 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Brave Orphan | İ. Söğüt | 9/10 | 21,80 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Brave Ares | M. Bilgin | 1/12 | 1,05 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Brave Athena | K. Tokaçoğlu | 2/5 | 15,20 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Nobil Bigtime | A. Yıldız | 3/13 | 5,35 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Brave Century | Y. Gökçe | 7/15 | 8,55 |
| 03.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Brave Ares | M. Bilgin | 2/6 | 5,65 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Steel Strong | A. Yıldız | 1/9 | 3,85 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Nobil Bigtime | M. Bilgin | 3/12 | 1,65 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Brave Athena | M. Çiçek | 5/8 | 5,45 |
| 19.09.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Brave Orphan | İ. Söğüt | 7/12 | 31,10 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Brave Century | N. Avci | 5/12 | 3,55 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Steel Strong | A. Yıldız | 2/12 | 16,95 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Brave Century | M. Çiçek | 7/11 | 2,95 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Brave Ares | M. Bilgin | 2/10 | 1,85 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Brave Hera | B. Mırık | 8/9 | 9,25 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Nobil Bigtime | A. Sözen | 3/10 | 5,95 |
Sık sorulanlar
Nurhan Bakır bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 62 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurhan Bakır'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Nurhan Bakır en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 47 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.