Antrenör
Ali Can Atar
Ali Can Atar'ın atları son 12 ayda 56 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (49 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Can Atar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 3 | 7 | 9 | %5,4 | %33,9 | −%75,7 |
| Son 12 ay | 56 | 3 | 7 | 9 | %5,4 | %33,9 | −%75,7 |
| 2020'den bu yana | 76 | 4 | 8 | 10 | %5,3 | %28,9 | −%74,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 24.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 56 | 3 | 7 | 9 | %5,4 | %33,9 |
| 2020 | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 49 | 2 | 6 | 8 | %4,1 | %32,7 |
| Bursa | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 41 | 1 | 5 | 6 | %2,4 | %29,3 |
| Çim · Normal | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 3 | 2 | 4 | %13,0* | %39,1* |
| 1201–1600 m | 27 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %25,9* |
| 1601–2000 m | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 37 | 3 | 6 | 5 | %8,1 | %37,8 |
| İngiliz | 19 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %26,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 22 | 1 | 2 | 4 | %4,5* | %31,8* |
| Şartlı | 17 | 2 | 1 | 3 | %11,8* | %35,3* |
| Handikap | 14 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %28,6* |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 67 | 2 | 7 | 9 | %3,0 | %26,9 |
| Bursa | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 2 | 6 | 7 | %3,6 | %27,3 |
| Çim · Normal | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| 1201–1600 m | 37 | 1 | 3 | 5 | %2,7 | %24,3 |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 55 | 4 | 7 | 6 | %7,3 | %30,9 |
| İngiliz | 21 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %23,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 27 | 1 | 2 | 4 | %3,7* | %25,9* |
| Şartlı | 26 | 2 | 1 | 3 | %7,7* | %23,1* |
| Handikap | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 22 | 3 | 0 | 6 | %13,6* | %40,9* |
| Ç. Taşcı | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| R. Ketme | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İ. Söğüt | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çiçek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| M. Turan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A. Altın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Göl | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kıvırcık Memet | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Flor Da Rosa | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Framez | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Felhan Gülü | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Bir Eda | 6 | 2 | 2 | 2 | 2/6 | 6/6 |
| Egesum | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Akar Eda | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Boz Felhan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Madeira | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Mr Shorty | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Kıvırcık Memet | R. Ketme | 7/16 | 9,00 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Flor Da Rosa | R. Ketme | 4/10 | 22,65 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Boz Felhan | B. Mırık | 9/9 | 19,40 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Flor Da Rosa | İ. Söğüt | 9/13 | 7,95 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Framez | B. Mırık | 3/13 | 7,95 |
| 15.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Kıvırcık Memet | Ö. Özen | 2/12 | 5,80 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Boz Felhan | M. Çiçek | 10/11 | 6,30 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Kıvırcık Memet | B. Mırık | 3/13 | 5,75 |
| 03.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Framez | R. Ketme | 5/11 | 11,80 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Flor Da Rosa | Ö. Özen | 6/8 | 25,95 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Felhan Gülü | B. Mırık | 6/6 | 18,65 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Egesum | İ. Söğüt | –/14 | 26,30 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Kıvırcık Memet | B. Mırık | 6/17 | 9,65 |
| 24.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Bir Eda | A. Yıldız | 3/9 | 2,15 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Kıvırcık Memet | B. Mırık | 5/12 | 5,40 |
| 18.09.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Çim | Felhan Gülü | B. Mırık | 5/9 | 9,55 |
| 17.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Bir Eda | A. Yıldız | 2/6 | 8,65 |
| 17.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Framez | M. Çiçek | 5/7 | 4,25 |
| 17.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Flor Da Rosa | M. Göl | 6/7 | 40,60 |
| 12.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Kıvırcık Memet | B. Mırık | 8/12 | 50,20 |
Sık sorulanlar
Ali Can Atar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 56 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Can Atar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 24.10.2026, İzmir.
Ali Can Atar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 49 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.