Antrenör
Tamer Soyad
Tamer Soyad'ın atları son 12 ayda 22 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Soyad antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 4 | 0 | 4 | %26,7* | %53,3* | – |
| Son 12 ay | 22 | 4 | 2 | 4 | %18,2* | %45,5* | – |
| 2020'den bu yana | 91 | 9 | 7 | 10 | %9,9 | %28,6 | −%40,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 15 | 4 | 0 | 4 | %26,7* | %53,3* |
| 2025 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| 2024 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 2023 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 31 | 2 | 3 | 2 | %6,5 | %22,6 |
| 2020 | 28 | 3 | 1 | 4 | %10,7* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 22 | 4 | 2 | 4 | %18,2* | %45,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 15 | 2 | 1 | 3 | %13,3* | %40,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| 1201–1600 m | 15 | 3 | 2 | 2 | %20,0* | %46,7* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 17 | 4 | 2 | 4 | %23,5* | %58,8* |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 2 | 0 | 4 | %13,3* | %40,0* |
| Şartlı | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Maiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 84 | 9 | 6 | 10 | %10,7 | %29,8 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 54 | 5 | 3 | 7 | %9,3 | %27,8 |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 3 | 0 | 1 | %20,0* | %26,7* |
| 1201–1600 m | 51 | 5 | 6 | 7 | %9,8 | %35,3 |
| 1601–2000 m | 22 | 1 | 0 | 1 | %4,5* | %9,1* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 81 | 8 | 7 | 10 | %9,9 | %30,9 |
| Arap | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 39 | 4 | 3 | 7 | %10,3 | %35,9 |
| Şartlı | 30 | 4 | 2 | 1 | %13,3 | %23,3 |
| Maiden | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| KV-8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Soyad | 14 | 3 | 2 | 4 | %21,4* | %64,3* |
| B. Mırık | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Öncel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuzeyin Kralı | 17 | 4 | 2 | 4 | %23,5* | %58,8* |
| Orçunun Kızı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Aybenova | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | B. Mırık | 1/12 | 16,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Kuzeyin Kralı | B. Mırık | 9/14 | 23,85 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Kuzeyin Kralı | B. Bülbül | 9/12 | 6,05 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | N. Avci | 11/11 | 6,75 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 1/9 | 5,20 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 5/13 | 5,05 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 3/13 | 10,45 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 6/11 | 14,70 |
| 19.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 6/8 | 9,55 |
| 27.03.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 5/7 | 4,10 |
| 13.03.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 3/6 | 3,65 |
| 27.02.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 3/6 | 1,90 |
| 12.02.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 3/5 | 1,50 |
| 29.01.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 1/5 | 2,15 |
| 09.01.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 1/8 | 1,95 |
| 21.12.2025 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Aybenova | M. Keçeci | 8/8 | 11,25 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2100 Kum | Orçunun Kızı | M. Öncel | 8/9 | 20,85 |
| 12.12.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Orçunun Kızı | İ. Soyad | 9/11 | 9,80 |
| 07.12.2025 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kuzeyin Kralı | İ. Soyad | 2/9 | 2,50 |
| 04.12.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Orçunun Kızı | M. Karabulut | 4/7 | 27,95 |
Sık sorulanlar
Tamer Soyad bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 15 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tamer Soyad'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Tamer Soyad en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 22 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.