Antrenör
Mehmet Güdücü
Mehmet Güdücü'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (32 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Güdücü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 5 | 5 | 2 | %16,1 | %38,7 | – |
| Son 12 ay | 40 | 6 | 6 | 3 | %15,0 | %37,5 | – |
| 2020'den bu yana | 217 | 37 | 41 | 25 | %17,1 | %47,5 | −%40,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 5 | 5 | 2 | %16,1 | %38,7 |
| 2025 | 58 | 8 | 10 | 7 | %13,8 | %43,1 |
| 2024 | 80 | 12 | 19 | 11 | %15,0 | %52,5 |
| 2023 | 26 | 5 | 6 | 2 | %19,2* | %50,0* |
| 2022 | 22 | 7 | 1 | 3 | %31,8* | %50,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 32 | 3 | 5 | 3 | %9,4 | %34,4 |
| Bursa | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 22 | 2 | 5 | 3 | %9,1* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 14 | 2 | 3 | 1 | %14,3* | %42,9* |
| 1601–2000 m | 15 | 4 | 0 | 1 | %26,7* | %33,3* |
| 2001+ m | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| Arap | 20 | 3 | 3 | 2 | %15,0* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| Şartlı | 12 | 1 | 5 | 2 | %8,3* | %66,7* |
| KV-9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 195 | 29 | 38 | 23 | %14,9 | %46,2 |
| Bursa | 16 | 6 | 2 | 2 | %37,5* | %62,5* |
| Antalya | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 141 | 21 | 32 | 20 | %14,9 | %51,8 |
| Çim · Normal | 31 | 3 | 4 | 4 | %9,7 | %35,5 |
| Kum · Nemli | 21 | 6 | 2 | 0 | %28,6* | %38,1* |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 8 | 9 | 3 | %17,4 | %43,5 |
| 1201–1600 m | 90 | 16 | 15 | 10 | %17,8 | %45,6 |
| 1601–2000 m | 64 | 12 | 10 | 10 | %18,8 | %50,0 |
| 2001+ m | 17 | 1 | 7 | 2 | %5,9* | %58,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 124 | 17 | 19 | 15 | %13,7 | %41,1 |
| Arap | 93 | 20 | 22 | 10 | %21,5 | %55,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 76 | 14 | 18 | 13 | %18,4 | %59,2 |
| Handikap | 54 | 8 | 11 | 2 | %14,8 | %38,9 |
| Maiden | 40 | 6 | 6 | 2 | %15,0 | %35,0 |
| KV-8 | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| KV-9 | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| KV-6 | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Satış | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| KV-7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| M. Bilgin | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Ö. Yıldırım | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Ö. Özen | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Kızıldaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Avci | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akyavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gümüş | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragon Bora | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
| Edizbarış | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Canmete | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Fettahzade | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İlkerhan | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| Derviş Han | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Blue Reflection | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| The Admiral | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Dragon Bora | B. Mırık | 4/9 | 5,25 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Derviş Han | N. Avci | 2/9 | 3,55 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Dragon Bora | B. Mırık | 1/5 | 5,25 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Dragon Bora | O. Kızıldaş | 7/14 | 14,95 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dragon Bora | E. Akpınar | 5/15 | 18,00 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Dragon Bora | B. Mırık | 5/11 | 11,95 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Dragon Bora | M. Bilgin | 11/12 | 6,20 |
| 31.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Dragon Bora | M. Bilgin | 2/17 | 9,35 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Dragon Bora | K. Tokaçoğlu | 8/10 | 13,45 |
| 14.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Dragon Bora | B. Mırık | 5/11 | 12,45 |
| 23.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Blue Reflection | B. Mırık | 4/12 | 18,90 |
| 12.04.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Kum | Edizbarış | B. Mırık | 6/7 | 10,85 |
| 06.04.2026 | İzmir | KV-9 | 1900 Kum | Canmete | M. Akyavuz | 5/6 | 4,05 |
| 22.03.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2200 Kum | Edizbarış | M. Bilgin | 3/7 | 1,60 |
| 12.03.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Edizbarış | M. Bilgin | 2/6 | 6,50 |
| 12.03.2026 | İzmir | G 3 | 1400 Kum | İlkerhan | Ö. Yıldırım | 1/6 | 1,10 |
| 06.03.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Dragon Bora | B. Mırık | 6/11 | 2,90 |
| 06.03.2026 | İzmir | KV-9 | 1400 Kum | Canmete | M. Bilgin | 4/5 | 6,95 |
| 05.03.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Edizbarış | M. Bilgin | 4/10 | 1,30 |
| 27.02.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Canmete | M. Bilgin | 2/7 | 2,75 |
Sık sorulanlar
Mehmet Güdücü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Güdücü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Mehmet Güdücü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 32 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.