Antrenör
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu'ın atları son 12 ayda 74 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 21 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (65 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 11 | 5 | 4 | %16,4 | %29,9 | −%35,2 |
| Son 12 ay | 74 | 11 | 6 | 4 | %14,9 | %28,4 | −%41,4 |
| 2020'den bu yana | 195 | 36 | 27 | 14 | %18,5 | %39,5 | −%41,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 11 | 5 | 4 | %16,4 | %29,9 |
| 2025 | 23 | 4 | 3 | 1 | %17,4* | %34,8* |
| 2024 | 48 | 11 | 7 | 4 | %22,9 | %45,8 |
| 2023 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2022 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| 2020 | 45 | 10 | 9 | 5 | %22,2 | %53,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 65 | 11 | 6 | 4 | %16,9 | %32,3 |
| Bursa | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 54 | 10 | 4 | 3 | %18,5 | %31,5 |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 3 | 0 | 1 | %20,0* | %26,7* |
| 1201–1600 m | 29 | 4 | 3 | 1 | %13,8* | %27,6* |
| 1601–2000 m | 26 | 3 | 1 | 2 | %11,5* | %23,1* |
| 2001+ m | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 57 | 8 | 6 | 3 | %14,0 | %29,8 |
| Arap | 17 | 3 | 0 | 1 | %17,6* | %23,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 3 | 3 | 1 | %10,0 | %23,3 |
| Şartlı | 27 | 5 | 2 | 1 | %18,5* | %29,6* |
| Maiden | 12 | 3 | 1 | 1 | %25,0* | %41,7* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 148 | 26 | 22 | 11 | %17,6 | %39,9 |
| Bursa | 15 | 3 | 1 | 0 | %20,0* | %26,7* |
| İstanbul | 15 | 3 | 2 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Antalya | 7 | 2 | 1 | 2 | 2/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 109 | 22 | 17 | 5 | %20,2 | %40,4 |
| Çim · Normal | 46 | 7 | 5 | 4 | %15,2 | %34,8 |
| Kum · Nemli | 13 | 3 | 3 | 0 | %23,1* | %46,2* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 9 | 5 | 4 | %22,0 | %43,9 |
| 1201–1600 m | 75 | 16 | 10 | 5 | %21,3 | %41,3 |
| 1601–2000 m | 66 | 9 | 10 | 5 | %13,6 | %36,4 |
| 2001+ m | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 153 | 27 | 22 | 11 | %17,6 | %39,2 |
| Arap | 42 | 9 | 5 | 3 | %21,4 | %40,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 63 | 17 | 5 | 5 | %27,0 | %42,9 |
| Handikap | 61 | 7 | 8 | 4 | %11,5 | %31,1 |
| Maiden | 28 | 8 | 5 | 2 | %28,6* | %53,6* |
| KV-7 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| KV-8 | 8 | 1 | 3 | 0 | 1/8 | 4/8 |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Satış | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| A | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| G | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Ö. Özen | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| G. Gökçe | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| N. Avci | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| A. İnci | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Y. Gökçe | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| A. Küründük | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| B. Bülbül | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragon Of Song | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Dragon Runner | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Dobra Kız | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Lady Ecrin | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Freydis | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Flying Dragon | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Sılpahar | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Nurbadem | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Tınasefe | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Misaka | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Dragon Runner | Ö. Özen | 1/9 | 4,85 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Lady Ecrin | Ö. Özen | 2/5 | 5,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Victorifly | B. Mırık | 9/10 | 26,55 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Tınasefe | M. Göl | 5/9 | 42,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Dragon Runner | M. Çiçek | 6/10 | 12,10 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Lady Ecrin | O. Atmaca | 5/6 | 25,25 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Dragon Runner | Y. Gökçe | 6/13 | 4,95 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Freydis | B. Bülbül | 8/15 | 18,90 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2200 Kum | Dragon Runner | Y. Gökçe | 1/11 | 2,40 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Lady Ecrin | Y. Gökçe | 1/9 | 16,10 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Alfa Orenda | Ö. Özen | –/20 | 55,15 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Seren Rüzgarı | Ö. Özen | 18/19 | 62,65 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Dragon Of Song | G. Gökçe | 9/13 | 6,55 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 2000 Kum | Freydis | B. Mırık | 7/12 | 6,95 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | Dragon Runner | Y. Gökçe | 1/15 | 3,70 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Baş Sevdam | S. Akşın | 11/11 | 37,35 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Flying Dragon | N. Avci | 1/11 | 2,65 |
| 10.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Lady Ecrin | A. Küründük | 4/10 | 16,80 |
| 10.09.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Dragon Of Song | G. Gökçe | 6/10 | 1,65 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Freydis | A. İnci | 10/11 | 23,95 |
Sık sorulanlar
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 67 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Sarven Zadik Atilla Minasoğlu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 65 koşu, 11 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.