Antrenör
Mehmet Karaca
Mehmet Karaca'ın atları son 12 ayda 141 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 35 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (118 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Karaca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 131 | 17 | 6 | 10 | %13,0 | %25,2 | −%34,4 |
| Son 12 ay | 141 | 17 | 7 | 11 | %12,1 | %24,8 | −%39,1 |
| 2020'den bu yana | 597 | 48 | 48 | 50 | %8,0 | %24,5 | −%40,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 131 | 17 | 6 | 10 | %13,0 | %25,2 |
| 2025 | 27 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,4* |
| 2024 | 137 | 11 | 17 | 15 | %8,0 | %31,4 |
| 2023 | 80 | 6 | 7 | 6 | %7,5 | %23,8 |
| 2021 | 76 | 5 | 5 | 6 | %6,6 | %21,1 |
| 2020 | 146 | 9 | 12 | 12 | %6,2 | %22,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 118 | 14 | 5 | 9 | %11,9 | %23,7 |
| Bursa | 14 | 2 | 1 | 0 | %14,3* | %21,4* |
| İstanbul | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 92 | 12 | 5 | 7 | %13,0 | %26,1 |
| Kum · Nemli | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| Çim · Normal | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 4 | 1 | 5 | %12,1 | %30,3 |
| 1201–1600 m | 81 | 12 | 6 | 2 | %14,8 | %24,7 |
| 1601–2000 m | 23 | 1 | 0 | 4 | %4,3* | %21,7* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 106 | 12 | 3 | 7 | %11,3 | %20,8 |
| İngiliz | 35 | 5 | 4 | 4 | %14,3 | %37,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 48 | 3 | 3 | 4 | %6,3 | %20,8 |
| Handikap | 45 | 2 | 2 | 3 | %4,4 | %15,6 |
| Şartlı | 35 | 8 | 1 | 2 | %22,9 | %31,4 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 526 | 42 | 42 | 43 | %8,0 | %24,1 |
| Bursa | 40 | 4 | 1 | 3 | %10,0 | %20,0 |
| Kocaeli | 16 | 1 | 4 | 3 | %6,3* | %50,0* |
| İstanbul | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Antalya | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 270 | 25 | 22 | 24 | %9,3 | %26,3 |
| Çim · Normal | 201 | 13 | 14 | 11 | %6,5 | %18,9 |
| Kum · Nemli | 45 | 4 | 5 | 1 | %8,9 | %22,2 |
| Kum · Islak | 23 | 1 | 3 | 5 | %4,3* | %39,1* |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 2 | 1 | 4 | %11,1* | %38,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 185 | 11 | 16 | 16 | %5,9 | %23,2 |
| 1201–1600 m | 269 | 29 | 22 | 20 | %10,8 | %26,4 |
| 1601–2000 m | 119 | 8 | 7 | 12 | %6,7 | %22,7 |
| 2001+ m | 24 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %20,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 423 | 32 | 38 | 35 | %7,6 | %24,8 |
| İngiliz | 174 | 16 | 10 | 15 | %9,2 | %23,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 199 | 14 | 20 | 18 | %7,0 | %26,1 |
| Handikap | 192 | 13 | 16 | 18 | %6,8 | %24,5 |
| Şartlı | 159 | 15 | 9 | 9 | %9,4 | %20,8 |
| Satış | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| KV-7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| KV-6 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| G | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| KV-9 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Şimşek | 43 | 9 | 1 | 4 | %20,9 | %32,6 |
| M. Göl | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| K. Tokaçoğlu | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| İ. Söğüt | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| N. Avci | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| B. Bülbül | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. İnci | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Y. Gökçe | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G. Gökçe | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
| S. Akşın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dilberhatun | 17 | 1 | 1 | 3 | %5,9* | %29,4* |
| İlkejder | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Kurukahve | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Secret Flight | 11 | 3 | 4 | 2 | %27,3* | %81,8* |
| Mukatoviç | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Borzemir | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Hırçın Dadaş | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Prince Of Delmar | 7 | 6 | 0 | 0 | 6/7 | 6/7 |
| Noor Iron | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Waltz With Dreams | 6 | 2 | 0 | 2 | 2/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | İlkejder | H. Şimşek | 4/8 | 3,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hırçın Dadaş | B. Mırık | 2/13 | 21,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Sonejder | Y. Aslan | 11/12 | 67,20 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | İlkejder | H. Şimşek | 1/9 | 16,00 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mukatoviç | H. Şimşek | 4/11 | 12,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hırçın Dadaş | M. Göl | 8/11 | 31,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Sonejder | S. Akşın | 10/10 | 45,85 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Coşkuntay | B. Mırık | 5/16 | 13,40 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Prince Of Delmar | H. Şimşek | 1/6 | 1,35 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | İlkejder | H. Şimşek | 14/14 | 29,70 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mukatoviç | M. Çelik | 4/12 | 5,80 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Koşdadaş | Y. Gümüş | 5/10 | 3,05 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hırçın Dadaş | M. Göl | 7/9 | 36,25 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Bermanova | A. Küründük | 9/9 | 31,00 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Mukatoviç | M. Çelik | 8/9 | 6,55 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Koşdadaş | H. Şimşek | 4/9 | 2,15 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Noor Iron | O. Atmaca | –/17 | 14,15 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hırçın Dadaş | M. Göl | 10/15 | 37,00 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mukatoviç | H. Şimşek | 4/14 | 2,20 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Bermanova | A. Küründük | 7/14 | 41,40 |
Sık sorulanlar
Mehmet Karaca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 131 koşuda 17 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Karaca'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mehmet Karaca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 118 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.