Antrenör
Gültekin Subaşı
Gültekin Subaşı'ın atları son 12 ayda 121 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (77 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gültekin Subaşı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 12 | 7 | 5 | %11,2 | %22,4 | −%38,3 |
| Son 12 ay | 121 | 16 | 8 | 5 | %13,2 | %24,0 | −%19,8 |
| 2020'den bu yana | 347 | 33 | 30 | 25 | %9,5 | %25,4 | −%47,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 12 | 7 | 5 | %11,2 | %22,4 |
| 2025 | 129 | 11 | 10 | 13 | %8,5 | %26,4 |
| 2024 | 74 | 5 | 8 | 3 | %6,8 | %21,6 |
| 2023 | 18 | 4 | 4 | 3 | %22,2* | %61,1* |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2021 | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| 2020 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 77 | 9 | 3 | 2 | %11,7 | %18,2 |
| Bursa | 22 | 3 | 4 | 2 | %13,6* | %40,9* |
| Kocaeli | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| İzmir | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 43 | 5 | 3 | 1 | %11,6 | %20,9 |
| Sentetik · Normal | 34 | 4 | 1 | 2 | %11,8 | %20,6 |
| Çim · Normal | 26 | 3 | 2 | 2 | %11,5* | %26,9* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 5 | 2 | 1 | %20,8* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 70 | 7 | 3 | 4 | %10,0 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 20 | 4 | 3 | 0 | %20,0* | %35,0* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 65 | 12 | 7 | 5 | %18,5 | %36,9 |
| İngiliz | 56 | 4 | 1 | 0 | %7,1 | %8,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 42 | 4 | 1 | 0 | %9,5 | %11,9 |
| Şartlı | 32 | 8 | 1 | 2 | %25,0 | %34,4 |
| Maiden | 24 | 2 | 1 | 2 | %8,3* | %20,8* |
| KV-6 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| G | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 265 | 21 | 16 | 20 | %7,9 | %21,5 |
| Bursa | 42 | 6 | 7 | 3 | %14,3 | %38,1 |
| Kocaeli | 35 | 4 | 6 | 2 | %11,4 | %34,3 |
| İzmir | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 141 | 9 | 10 | 12 | %6,4 | %22,0 |
| Çim · Normal | 99 | 11 | 7 | 10 | %11,1 | %28,3 |
| Kum · Normal | 72 | 8 | 11 | 3 | %11,1 | %30,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 9 | 6 | 3 | %18,8 | %37,5 |
| 1201–1600 m | 213 | 18 | 14 | 13 | %8,5 | %21,1 |
| 1601–2000 m | 61 | 6 | 8 | 5 | %9,8 | %31,1 |
| 2001+ m | 25 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %24,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 197 | 13 | 17 | 13 | %6,6 | %21,8 |
| Arap | 150 | 20 | 13 | 12 | %13,3 | %30,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 111 | 6 | 10 | 5 | %5,4 | %18,9 |
| Şartlı | 103 | 12 | 9 | 11 | %11,7 | %31,1 |
| Maiden | 80 | 10 | 4 | 6 | %12,5 | %25,0 |
| G | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| KV-6 | 12 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %33,3* |
| KV-8 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-7 | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Bektaş | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| B. Çetin | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Çiçek | 11 | 3 | 2 | 0 | %27,3* | %45,5* |
| G. Özçelik | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| M. Kaya | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| C. Paso | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| N. Avci | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| A. Aslan | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| A. Yıldız | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| H. Karataş | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tilo Girl | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Serhunefe | 15 | 3 | 2 | 2 | %20,0* | %46,7* |
| Prenses Dalaka | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Mestan | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Daywatch | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Albastı Tay | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| Bayan Altın | 10 | 2 | 3 | 0 | %20,0* | %50,0* |
| Delinin Gücü | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Şahika Mara | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Hızlı Terminatör | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Tilo Girl | D. Denısenko | 7/8 | 23,40 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Mestan | B. Çetin | 4/12 | 29,90 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Serhunefe | A. Yıldız | 7/9 | 21,60 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Delinin Gücü | G. Bektaş | 5/12 | 36,40 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Tilo Girl | B. Çetin | 5/10 | 29,40 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Mestan | G. Bektaş | 9/10 | 45,45 |
| 16.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Serhunefe | G. Kocakaya | 4/9 | 1,70 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Albastı Tay | H. Karataş | 9/17 | 7,15 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Serhunefe | G. Kocakaya | 1/6 | 3,45 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Delinin Gücü | A. Yıldız | 7/8 | 5,75 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Serhunefe | A. Kaçmaz | 7/11 | 20,30 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Delinin Gücü | A. Yıldız | 1/14 | 3,80 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Mestan | A. Yıldız | 7/7 | 12,85 |
| 21.09.2026 | Bursa | KV-9 | 1400 Çim | Serhunefe | M. Çiçek | 6/10 | 7,85 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Albastı Tay | H. Karataş | 2/21 | 1,50 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Delinin Gücü | G. Özçelik | 6/14 | 3,20 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Mestan | G. Özçelik | 5/9 | 18,95 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kıng Cloud | G. Bektaş | 14/14 | 17,05 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Mestan | M. Çiçek | 8/11 | 16,10 |
| 31.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Çim | Serhunefe | M. Çiçek | 2/15 | 1,95 |
Sık sorulanlar
Gültekin Subaşı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 107 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gültekin Subaşı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Gültekin Subaşı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 77 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.