Apranti (AP)AP nedir?
Kaancan Gökçe
Kaancan Gökçe son 12 ayda 171 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (133 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaancan Gökçe jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 150 | 10 | 10 | 13 | %6,7 | %22,0 | −%65,2 |
| Son 12 ay | 171 | 13 | 13 | 13 | %7,6 | %22,8 | −%54,6 |
| 2020'den bu yana | 1756 | 118 | 138 | 181 | %6,7 | %24,9 | −%47,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 150 | 10 | 10 | 13 | %6,7 | %22,0 |
| 2025 | 82 | 3 | 5 | 6 | %3,7 | %17,1 |
| 2024 | 174 | 10 | 9 | 16 | %5,7 | %20,1 |
| 2023 | 265 | 28 | 28 | 24 | %10,6 | %30,2 |
| 2022 | 297 | 20 | 21 | 35 | %6,7 | %25,6 |
| 2021 | 576 | 37 | 50 | 64 | %6,4 | %26,2 |
| 2020 | 212 | 10 | 15 | 23 | %4,7 | %22,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 133 | 10 | 10 | 10 | %7,5 | %22,6 |
| Kocaeli | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| Bursa | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 71 | 7 | 4 | 5 | %9,9 | %22,5 |
| Kum · Normal | 45 | 3 | 6 | 6 | %6,7 | %33,3 |
| Çim · Normal | 32 | 2 | 2 | 2 | %6,3 | %18,8 |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
| 1201–1600 m | 90 | 3 | 4 | 5 | %3,3 | %13,3 |
| 1601–2000 m | 46 | 6 | 6 | 7 | %13,0 | %41,3 |
| 2001+ m | 17 | 3 | 2 | 1 | %17,6* | %35,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 86 | 12 | 6 | 6 | %14,0 | %27,9 |
| Arap | 85 | 1 | 7 | 7 | %1,2 | %17,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 782 | 59 | 62 | 84 | %7,5 | %26,2 |
| İstanbul | 516 | 26 | 28 | 38 | %5,0 | %17,8 |
| Bursa | 246 | 13 | 22 | 32 | %5,3 | %27,2 |
| Kocaeli | 184 | 16 | 22 | 24 | %8,7 | %33,7 |
| Antalya | 21 | 3 | 3 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| Ankara | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 721 | 55 | 74 | 82 | %7,6 | %29,3 |
| Çim · Normal | 432 | 26 | 33 | 40 | %6,0 | %22,9 |
| Sentetik · Normal | 329 | 19 | 13 | 23 | %5,8 | %16,7 |
| Kum · Nemli | 83 | 6 | 6 | 13 | %7,2 | %30,1 |
| Kum · Islak | 67 | 6 | 4 | 7 | %9,0 | %25,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 36 | 2 | 0 | 5 | %5,6 | %19,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 29 | 0 | 2 | 7 | %0,0* | %31,0* |
| Çim · Yumuşak | 28 | 2 | 4 | 1 | %7,1* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 22 | 2 | 1 | 3 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 255 | 13 | 17 | 26 | %5,1 | %22,0 |
| 1201–1600 m | 840 | 47 | 71 | 76 | %5,6 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 533 | 40 | 42 | 66 | %7,5 | %27,8 |
| 2001+ m | 128 | 18 | 8 | 13 | %14,1 | %30,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1038 | 61 | 73 | 103 | %5,9 | %22,8 |
| İngiliz | 718 | 57 | 65 | 78 | %7,9 | %27,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Gökçe | 23 | 2 | 1 | 0 | %8,7* | %13,0* |
| H. Yıldız | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Y. Demirkıran | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| T. Taşar | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| B. Çapkın | 7 | 0 | 1 | 4 | 0/7 | 5/7 |
| C. Güneş | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| O. Altuntaş | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| F. Turan | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| C. Turan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| E. Çukurkaş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Efe Mete Bey | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Kocavezir | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Rossiman | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Lost In Paradise | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Mamba Forever | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Glonass | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Damla Suyu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çelikgiller | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Jimdema | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| Ayyıldızlar Beyi | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Kocavezir | H. Yıldız | 5/6 | 10,95 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Jimdema | S. Bektaş | 2/9 | 2,80 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Ayyıldızlar Beyi | Ş. Çelik | 8/8 | 30,95 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Doruklar Beyi | T. Ateş | 12/12 | 8,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Her Daim | K. Şengel | –/13 | 20,15 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Finally Idyll | A. Tekdemir | 10/10 | 4,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Bediz De Faust | S. Baydan | 9/14 | 6,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Mamba Forever | M. Turan | 5/8 | 11,85 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Glonass | G. Gökçe | 4/17 | 10,15 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1600 Çim | Ayyıldızlar Beyi | Ş. Çelik | 13/14 | 23,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Jimdema | S. Bektaş | 3/9 | 5,35 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Frou Frou | V. Karakaya | 10/10 | 36,30 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Fettahzade | C. Turan | 14/17 | 59,70 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Sentetik | Deli Şimşek | A. Akalp | 11/14 | 79,85 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Finally Idyll | A. Tekdemir | 10/16 | 11,00 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Damla Suyu | G. Gökçe | 4/14 | 8,90 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Cebebey | H. Yıldız | 4/7 | 5,85 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | I Ro | E. Uslu | 6/10 | 2,75 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Kocavezir | H. Yıldız | 3/12 | 18,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Jimdema | S. Bektaş | 1/11 | 25,10 |
Sık sorulanlar
Kaancan Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 150 koşuda 10 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kaancan Gökçe bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 7. koşu 17:00, KOCAVEZİR.
Kaancan Gökçe en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 133 koşu, 10 birincilik.
Kaancan Gökçe apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.