Jokey
Gökhan Bektaş
Gökhan Bektaş son 12 ayda 232 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 26 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (189 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Bektaş jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 199 | 2 | 5 | 12 | %1,0 | %9,5 | −%86,1 |
| Son 12 ay | 232 | 3 | 8 | 15 | %1,3 | %11,2 | −%83,6 |
| 2020'den bu yana | 1632 | 67 | 79 | 117 | %4,1 | %16,1 | −%53,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 199 | 2 | 5 | 12 | %1,0 | %9,5 |
| 2025 | 202 | 7 | 13 | 18 | %3,5 | %18,8 |
| 2024 | 310 | 19 | 19 | 23 | %6,1 | %19,7 |
| 2023 | 222 | 10 | 11 | 17 | %4,5 | %17,1 |
| 2022 | 263 | 12 | 9 | 16 | %4,6 | %14,1 |
| 2021 | 256 | 9 | 15 | 12 | %3,5 | %14,1 |
| 2020 | 180 | 8 | 7 | 19 | %4,4 | %18,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 189 | 3 | 7 | 10 | %1,6 | %10,6 |
| Kocaeli | 35 | 0 | 1 | 5 | %0,0 | %17,1 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 94 | 2 | 5 | 6 | %2,1 | %13,8 |
| Kum · Normal | 64 | 0 | 1 | 6 | %0,0 | %10,9 |
| Çim · Normal | 36 | 1 | 1 | 1 | %2,8 | %8,3 |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 36 | 1 | 1 | 5 | %2,8 | %19,4 |
| 1201–1600 m | 118 | 1 | 4 | 7 | %0,8 | %10,2 |
| 1601–2000 m | 46 | 1 | 1 | 3 | %2,2 | %10,9 |
| 2001+ m | 32 | 0 | 2 | 0 | %0,0 | %6,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 117 | 2 | 3 | 8 | %1,7 | %11,1 |
| Arap | 115 | 1 | 5 | 7 | %0,9 | %11,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1209 | 47 | 58 | 75 | %3,9 | %14,9 |
| Kocaeli | 382 | 18 | 19 | 40 | %4,7 | %20,2 |
| Bursa | 31 | 1 | 2 | 1 | %3,2 | %12,9 |
| Antalya | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 773 | 35 | 38 | 49 | %4,5 | %15,8 |
| Kum · Normal | 370 | 19 | 18 | 37 | %5,1 | %20,0 |
| Çim · Normal | 311 | 10 | 13 | 19 | %3,2 | %13,5 |
| Kum · Nemli | 60 | 1 | 2 | 5 | %1,7 | %13,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 27 | 1 | 3 | 2 | %3,7* | %22,2* |
| Çim · Yumuşak | 25 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %12,0* |
| Kum · Islak | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 1 | 2 | 1 | %4,3* | %17,4* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 199 | 8 | 15 | 17 | %4,0 | %20,1 |
| 1201–1600 m | 844 | 34 | 36 | 65 | %4,0 | %16,0 |
| 1601–2000 m | 435 | 19 | 19 | 26 | %4,4 | %14,7 |
| 2001+ m | 154 | 6 | 9 | 9 | %3,9 | %15,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 850 | 38 | 38 | 53 | %4,5 | %15,2 |
| Arap | 782 | 29 | 41 | 64 | %3,7 | %17,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Subaşı | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| S. Çiftçi | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| M. Baykara | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| C. Turan | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| H. Harmanbaşı | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| H. Karabulut | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| T. Şit | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| H. Şimşek | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Ö. Güneli | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| E. Uslu | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Daywatch | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| King Zagor | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çelik Abi | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Run For Can | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Delinin Gücü | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Yağızhanbey | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Jet Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Divine Gift | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Doğan Efe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Zelinda | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | King Zagor | K. Köseoğlu | 10/10 | 70,50 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Estel | M. Akkılıç | 12/14 | 27,75 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Kurtçakız | H. Yıldız | 10/10 | 51,90 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Akselbeyim | T. Çekici | 11/11 | 67,10 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Diamond Crown | G. Kılıç | 3/11 | 58,90 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Şıble Şavko | H. Polat | 7/8 | 93,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Mavi Kent | S. Çiftçi | 11/11 | 21,20 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | H. Acar | 17/18 | 20,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Şahanıl | H. Yıldız | 3/9 | 21,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | King Zagor | K. Köseoğlu | 9/10 | 50,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Delinin Gücü | G. Subaşı | 5/12 | 36,40 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Benganman | H. Şimşek | 12/13 | 29,25 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Mestan | G. Subaşı | 9/10 | 45,45 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Çelik Abi | H. Şimşek | 6/17 | 4,25 |
| 16.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Bernahanım | N. Kaya | 9/9 | 26,70 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Quiet River | Ö. Güneli | 6/10 | 11,70 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | My Dear Dream | O. Özpuylat | 5/7 | 20,55 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Bold Star | M. Baykara | 12/16 | 46,20 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Dragon Furious | N. Kaya | 2/14 | 3,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Kylian | A. Alçiçek | 12/13 | 12,25 |
Sık sorulanlar
Gökhan Bektaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 199 koşuda 2 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Bektaş bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 2. koşu 14:30, KING ZAGOR.
Gökhan Bektaş en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 189 koşu, 3 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.