Jokey
İsa Katar
İsa Katar son 12 ayda 766 koşuya çıktı, 63 birincilik ve 212 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (344 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Katar jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 659 | 58 | 57 | 69 | %8,8 | %27,9 | −%26,8 |
| Son 12 ay | 766 | 63 | 68 | 81 | %8,2 | %27,7 | −%33,1 |
| 2020'den bu yana | 3839 | 332 | 349 | 347 | %8,6 | %26,8 | −%25,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 659 | 58 | 57 | 69 | %8,8 | %27,9 |
| 2025 | 761 | 50 | 56 | 65 | %6,6 | %22,5 |
| 2024 | 637 | 61 | 72 | 68 | %9,6 | %31,6 |
| 2023 | 597 | 50 | 47 | 50 | %8,4 | %24,6 |
| 2022 | 571 | 47 | 58 | 52 | %8,2 | %27,5 |
| 2021 | 457 | 61 | 43 | 30 | %13,3 | %29,3 |
| 2020 | 157 | 5 | 16 | 13 | %3,2 | %21,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 344 | 24 | 24 | 34 | %7,0 | %23,8 |
| Elazığ | 258 | 18 | 25 | 27 | %7,0 | %27,1 |
| Diyarbakır | 136 | 20 | 18 | 17 | %14,7 | %40,4 |
| Adana | 28 | 1 | 1 | 3 | %3,6* | %17,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 629 | 53 | 57 | 65 | %8,4 | %27,8 |
| Kum · Islak | 46 | 5 | 4 | 3 | %10,9 | %26,1 |
| Kum · Nemli | 39 | 5 | 2 | 5 | %12,8 | %30,8 |
| Kum · Sulu | 37 | 0 | 5 | 7 | %0,0 | %32,4 |
| Sentetik · Normal | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 274 | 24 | 23 | 34 | %8,8 | %29,6 |
| 1201–1600 m | 219 | 13 | 20 | 17 | %5,9 | %22,8 |
| 1601–2000 m | 260 | 24 | 24 | 30 | %9,2 | %30,0 |
| 2001+ m | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 398 | 29 | 38 | 48 | %7,3 | %28,9 |
| Arap | 368 | 34 | 30 | 33 | %9,2 | %26,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1680 | 128 | 145 | 150 | %7,6 | %25,2 |
| Elazığ | 1061 | 83 | 83 | 87 | %7,8 | %23,8 |
| Diyarbakır | 887 | 114 | 101 | 98 | %12,9 | %35,3 |
| Adana | 137 | 5 | 13 | 6 | %3,6 | %17,5 |
| Ankara | 69 | 2 | 6 | 5 | %2,9 | %18,8 |
| İstanbul | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3358 | 300 | 302 | 307 | %8,9 | %27,1 |
| Kum · Nemli | 180 | 16 | 17 | 16 | %8,9 | %27,2 |
| Kum · Sulu | 100 | 6 | 11 | 10 | %6,0 | %27,0 |
| Çim · Normal | 89 | 2 | 11 | 2 | %2,2 | %16,9 |
| Kum · Islak | 86 | 8 | 7 | 9 | %9,3 | %27,9 |
| Sentetik · Normal | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1428 | 140 | 127 | 149 | %9,8 | %29,1 |
| 1201–1600 m | 1036 | 71 | 83 | 75 | %6,9 | %22,1 |
| 1601–2000 m | 1308 | 113 | 133 | 122 | %8,6 | %28,1 |
| 2001+ m | 67 | 8 | 6 | 1 | %11,9 | %22,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2062 | 172 | 195 | 190 | %8,3 | %27,0 |
| İngiliz | 1777 | 160 | 154 | 157 | %9,0 | %26,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Karakeçili | 136 | 18 | 10 | 19 | %13,2 | %34,6 |
| M. Subay | 73 | 10 | 5 | 7 | %13,7 | %30,1 |
| B. Demirkapu | 37 | 2 | 5 | 6 | %5,4 | %35,1 |
| M. Kaya | 36 | 4 | 1 | 5 | %11,1 | %27,8 |
| E. Açmaz | 32 | 5 | 4 | 3 | %15,6 | %37,5 |
| T. Çizik | 31 | 2 | 1 | 5 | %6,5 | %25,8 |
| Z. Akdemir | 24 | 1 | 5 | 2 | %4,2* | %33,3* |
| H. Atakaya | 20 | 1 | 2 | 2 | %5,0* | %25,0* |
| İ. Atmaca | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| E. Altın | 18 | 1 | 2 | 2 | %5,6* | %27,8* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şeşensultanı | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| Zaedno | 10 | 3 | 0 | 4 | %30,0* | %70,0* |
| Hamdi Ağa | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Altuncan | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| Bizimsoy | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
| Receppaşa | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Bildenbir | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Now See Me | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Küçük Yunus | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Kraliçeanna | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | King Bedirhan | E. Yıldırım | 5/10 | 12,60 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Dumrul | B. Demirkapu | 8/8 | 4,10 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Van Kalesi | M. Kaya | 7/9 | 14,75 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Leydi Stark | M. Buluç | 5/8 | 8,95 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Şimendifer | Z. Akdemir | 7/12 | 22,75 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Zaedno | S. Karakeçili | 1/11 | 3,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Belinay Çiçeği | O. Demir | 14/14 | 14,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Bildenbir | S. Karakeçili | 9/9 | 19,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Larisa | B. Emiroğlu | 9/11 | 3,25 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Dede Yalaz | A. Işık | 10/11 | 29,25 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Birincisoy | S. Karakeçili | 3/15 | 8,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Göze Çarpan | A. Akıl | 5/14 | 12,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Haydi Bitanem | S. Karakeçili | 10/12 | 7,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Moonfairy | O. Görmez | 9/14 | 2,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Papa Clas | S. Karakeçili | 3/10 | 21,85 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Receppaşa | M. Subay | 6/15 | 4,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Tigris Hanım | E. Açmaz | 1/12 | 6,30 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Zaedno | S. Karakeçili | 1/10 | 9,20 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Leydi Stark | M. Buluç | 5/8 | 13,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Feritbatur | E. Açmaz | 7/8 | 5,75 |
Sık sorulanlar
İsa Katar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 659 koşuda 58 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Katar bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
İsa Katar en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 344 koşu, 24 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.