Antrenör
Emrah Çukurkaş
Emrah Çukurkaş'ın atları son 12 ayda 78 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 17 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Çukurkaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 52 | 1 | 3 | 4 | %1,9 | %15,4 | −%74,7 |
| Son 12 ay | 78 | 6 | 6 | 5 | %7,7 | %21,8 | −%53,0 |
| 2020'den bu yana | 1058 | 96 | 100 | 100 | %9,1 | %28,0 | −%45,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 52 | 1 | 3 | 4 | %1,9 | %15,4 |
| 2025 | 142 | 21 | 24 | 17 | %14,8 | %43,7 |
| 2024 | 206 | 15 | 22 | 24 | %7,3 | %29,6 |
| 2023 | 257 | 24 | 18 | 25 | %9,3 | %26,1 |
| 2022 | 155 | 17 | 11 | 9 | %11,0 | %23,9 |
| 2021 | 128 | 9 | 14 | 10 | %7,0 | %25,8 |
| 2020 | 118 | 9 | 8 | 11 | %7,6 | %23,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 50 | 4 | 4 | 4 | %8,0 | %24,0 |
| Bursa | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İzmir | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 26 | 4 | 3 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 19 | 1 | 0 | 2 | %5,3* | %15,8* |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 42 | 3 | 1 | 3 | %7,1 | %16,7 |
| 1601–2000 m | 17 | 1 | 4 | 1 | %5,9* | %35,3* |
| 2001+ m | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 44 | 4 | 2 | 5 | %9,1 | %25,0 |
| İngiliz | 34 | 2 | 4 | 0 | %5,9 | %17,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 27 | 3 | 4 | 3 | %11,1* | %37,0* |
| Handikap | 25 | 2 | 2 | 1 | %8,0* | %20,0* |
| Maiden | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 759 | 56 | 71 | 69 | %7,4 | %25,8 |
| Kocaeli | 175 | 26 | 13 | 20 | %14,9 | %33,7 |
| Bursa | 99 | 10 | 12 | 8 | %10,1 | %30,3 |
| Ankara | 19 | 4 | 3 | 2 | %21,1* | %47,4* |
| İzmir | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 422 | 30 | 36 | 42 | %7,1 | %25,6 |
| Çim · Normal | 289 | 22 | 25 | 22 | %7,6 | %23,9 |
| Kum · Normal | 221 | 32 | 20 | 21 | %14,5 | %33,0 |
| Kum · Nemli | 35 | 5 | 4 | 4 | %14,3 | %37,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 4 | 4 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Yumuşak | 24 | 0 | 6 | 4 | %0,0* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 1 | 5 | 0 | %4,3* | %26,1* |
| Kum · Islak | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 154 | 17 | 10 | 18 | %11,0 | %29,2 |
| 1201–1600 m | 578 | 50 | 51 | 43 | %8,7 | %24,9 |
| 1601–2000 m | 234 | 22 | 25 | 27 | %9,4 | %31,6 |
| 2001+ m | 92 | 7 | 14 | 12 | %7,6 | %35,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 612 | 53 | 57 | 62 | %8,7 | %28,1 |
| Arap | 446 | 43 | 43 | 38 | %9,6 | %27,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 390 | 35 | 35 | 41 | %9,0 | %28,5 |
| Şartlı | 341 | 34 | 34 | 34 | %10,0 | %29,9 |
| Maiden | 197 | 18 | 24 | 13 | %9,1 | %27,9 |
| Satış | 57 | 3 | 3 | 4 | %5,3 | %17,5 |
| KV-6 | 22 | 1 | 2 | 2 | %4,5* | %22,7* |
| KV-7 | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
| G | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-8 | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Maiden/Satış | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Bozdağ | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| A. Yıldız | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| A. Altın | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| K. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Y. Gökçe | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| N. Avci | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| M. Kaya | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| B. Mırık | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| B. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mavi Ladin | 17 | 2 | 1 | 2 | %11,8* | %29,4* |
| Girdabın Oğlu | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Bendeniz | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Stain Free | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Damasko | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Crazy Secret | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Pratum Puella | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Özbeyin Rüzgarı | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Kafkaesque | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Thunder Monarch | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Kafkaesque | E. Bozdağ | 9/14 | 24,45 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Özbeyin Rüzgarı | B. Gökçe | 10/10 | 45,15 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Sentetik | Kafkaesque | E. Bozdağ | 9/14 | 7,65 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Stain Free | A. Altın | 11/13 | 68,30 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Stain Free | E. Bozdağ | 9/11 | 69,75 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Mavi Ladin | E. Bozdağ | 12/13 | 24,95 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Girdabın Oğlu | K. Gökçe | 8/10 | 23,10 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2200 Çim | Girdabın Oğlu | K. Yılmaz | 8/10 | 15,05 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1900 Çim | Girdabın Oğlu | M. Çelik | 5/9 | 3,05 |
| 21.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Stain Free | H. Gökçe | 12/17 | 62,95 |
| 15.08.2026 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Girdabın Oğlu | A. Çelik | 5/7 | 5,05 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Mavi Ladin | R. Ketme | 11/15 | 24,45 |
| 31.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Stain Free | H. Gökçe | 15/17 | 43,75 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Crazy Secret | B. Çetin | 10/13 | 83,25 |
| 20.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2200 Çim | Stain Free | B. Gökçe | 13/16 | 10,60 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Girdabın Oğlu | M. Turan | 6/12 | 14,10 |
| 12.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Stain Free | M. Kaya | 9/12 | 41,60 |
| 10.07.2026 | Bursa | Maiden | 1700 Çim | Crazy Secret | Ç. Taşcı | 15/16 | 37,50 |
| 09.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Girdabın Oğlu | A. Ceylan | 7/8 | 16,70 |
| 08.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Özbeyin Rüzgarı | S. Yazıcıoğlu | 3/5 | 4,40 |
Sık sorulanlar
Emrah Çukurkaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 52 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Çukurkaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.10.2026, İstanbul.
Emrah Çukurkaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 50 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.